Hotovostní krátkodobé půjčky – nabídka, žádost, recenze

kratkodobe-pujcky-v-hotovosti

O hotovostní půjčky na krátkou dobu je možné žádat u nebankovních úvěrových společností. Čím se tyto půjčky vyznačují a jaká je jejich aktuální nabídka?

Většina půjček je vyplácena na bankovní účet, proto není nabídka krátkodobých půjček v hotovosti příliš široká. Určitě to však neznamená, že by bylo nemožné takový úvěr získat.

Krátkodobé hotovostní půjčky nabízejí společnosti z nebankovního sektoru. Díky tomu je poměrně snadné je získat, některé z nich se však mohou poměrně prodražit.

Jak najít nejvýhodnější krátkodobou půjčku na ruku?

K vyhledání té nejvýhodnější hotovostní půjčky slouží srovnávač půjček, který na základě zadaných parametrů vyhledá úvěr vhodný pro daného zájemce.

Prostřednictvím srovnávače, který funguje také jako kalkulačka úroků, je možné vybranou půjčku rovnou sjednat online. Způsob její výplaty bude záviset na podmínkách daného poskytovatele.

Dostupné hotovostní krátkodobé půjčky

Krátkodobé hotovostní půjčky nejsou dostupné v tak velkém množství variant jako půjčky bezhotovostní, několik společností je však poskytuje.

Mezi ty nejznámější krátkodobé půjčky na ruku patří Zaplo půjčka, CreditPortal půjčka a Provident půjčka. Jaké mají parametry a jaké podmínky musí žadatel splňovat?

Zaplo půjčka

Zaplo půjčku nabízí nebankovní společnost Zaplo Finance. Její výše může být až 30 000 Kč, ovšem pro nové klienty je omezena na max. 16 000 Kč. Velkou výhodou však je, že noví klienti za Zaplo půjčku neplatí žádné poplatky a úroky, RPSN je tedy 0 %.

Výplata této hotovostní krátkodobé půjčky probíhá na terminálech v trafikách GECO. Žádost se podává online přímo na webu společnosti. Mezi podmínky pro poskytnutí úvěru patří bezdlužnost a pravidelný příjem.

CreditPortal půjčka

Hotovostní půjčku CreditPortal, jež je známá také pod názvem Credit30, je možné sjednat ve výši od 500 Kč do 30 000 Kč se splatností 5 až 30 dní. Jedná se o velmi rychlou půjčku, která je k vyzvednutí již do 15 minut od schválení žádosti.

Výplata CreditPortal půjčky probíhá v hotovosti na čerpacích stanicích EuroOil. Díky tomu, že některé pobočky jsou otevřené non-stop, je výplata peněz možná také o víkendu.

Provident půjčka

V případě Provident půjčky jsou peníze doručeny až ke klientovi domů. Noví klienti společnosti mohou žádat až o 16 000 Kč, přičemž doba splatnosti je pevná v délce 4 měsíce. Jedná se o půjčku bez úroků a poplatků, pokud ji tedy klient splatí včas, nepřeplatí ani o korunu navíc.

Stálí klienti společnosti Provident poté mohou žádat o hotovostní půjčku ve výši až 90 000 Kč se splatností až 48 měsíců.

Podmínkou pro schválení žádosti o hotovostní půjčku Provident je pravidelný příjem, který je potřeba doložit např. prostřednictvím potvrzení o příjmu.