Moje půjčky

Šanci na získání půjčky má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu – proto jsou půjčky od nás nazývány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a následně vybrat z nabídky stovek poskytovatelů nebankovních půjček. Nikam nemusíte sami chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte dopředu platit. Zkrátka a prostě – systém půjček je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci má doopravdy doslova každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. Nebankovní rychlá půjčka je pokroková a expresní nebankovní zápůjčka. Jde o tzv. mikro půjčku. Proč malou? Jde totiž o půjčku, jenž se hodí především na uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s výplatou.

Snadno, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár vteřin. Následně chviličku počkejte, než Vám systém vypočítá a navrhne nabídku bezhotovostních půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jen řiďte body napsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jakou dobu získají finance. Dobře si uvědomujeme, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejrychleji. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou zaslány na bankovní účet okamžitě po schválení. Podle druhu banky tedy můžete mít půjčku už pár minut po schválení na bankovním účtu. Zápůjčka od portálu vpujcky.cz je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět velmi jednoduše podle pokynů, jež obdržíte. Uhradit můžete půjčku opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom nastavena na třicet dnů. Také proto jsou půjčky od naší společnosti přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Moje půjčky je expresní a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. To je také důvod, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Portál vpujcky.cz. Jde o zcela transparentní portál se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

  • 5000 půjčka je vyřízena online přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se nikdo určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1 Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete požádat kdykoliv
  • Půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje portál vpujcky.cz, což je zkušená česká firma, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem portálu vpujcky.cz. Díky tomu je schopný vpujcky.cz poskytnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, která bude klientovi doopravdy schválena. Bezhotovostní půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností maximálně transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých podmínek. Všechny podmínky námi poskytovaných – zprostředkovaných – online půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Další výhoda je rychlá rychlost zřízení každé online půjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují opravdu rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdříve.