Okamžité půjčky

Vyplnění žádosti je jednoduché, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Náš systém půjček je pokrokový – šanci má opravdu každý. Na jednom místě máme všechny poskytovatele půjček, díky tomu můžeme nabídnout nejvýhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč – proto jsou tyto půjčky nazývány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

Pomáháme tisícovkám lidí každý měsíc. Jak? Systém poskytování půjček zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a pak si zvolit z velké nabídky desítek poskytovatelů nebankovních půjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam volat, nemusíte nic předem platit. Jednoduše a zkrátka – náš půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má skutečně úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta ideální varianta, která Vám bude vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je pokroková a rychlá nebankovní zápůjčka. Jde o tzv. mikro půjčku. Proč malou půjčku? Jde totiž o půjčku, jenž je vhodná především pro pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají slev a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s platem.

Jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Posléze chviličku vydržte, než Vám systém půjček vypočítá a navrhne nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jenom řiďte body popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za kolik dní získají finance. Víme moc dobře, že klienti, jež žádají o půjčku, potřebují peníze co nejdříve. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou Vám zaslány na účet okamžitě po schválení. Podle druhu banky tak můžete mít peníze už několik málo minut po schválení půjčky na účtu. Zápůjčka od vpujcky.cz je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět velmi jednoduše dle pokynů, jež obdržíte. Uhradit můžete zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak zvolena na 30 dní. I díky tomu jsou zápůjčky od naší společnosti přezdívány jako půjčky do další výplaty. Okamžité půjčky je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. I to je důvod, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Portál vpujcky.cz. Jedná se o plně transparentní portál se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

  • SMS půjčka bez 1 Kč je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní online půjčka, o níž se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • Půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje portál vpujcky.cz, což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem portálu vpujcky.cz. Díky tomu je schopen vpujcky.cz poskytnout klientům půjčku přímo šitou na míru, jež bude danému klientovi doopravdy schválená. Rychlé půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých podmínek. Všechny podmínky námi poskytovaných – zprostředkovaných – půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Další výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení každé bezhotovostní půjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, ji potřebují opravdu velmi rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdříve.