Cofidis půjčka

Nebankovní společnost Cofidis nabízí celou řadu atraktivních služeb pro zákazníky. Klienti si mohou zažádat o neúčelový úvěr, partnerskou půjčku Cofidis či konsolidaci. Jak získat půjčku a jaké jsou recenze na půjčky Cofidis?

Cofidis s.r.o. je finanční společnost, která vznikla ve Francii. Od roku 2004 funguje i na českém trhu. Za tuto dobu nasbírala bohaté zkušenosti, o něž se zákazníci dělí v recenzích. Cofidis nabízí především spotřebitelské úvěry, nebankovní půjčky či partnerské půjčky. Ke všem typům úvěru je možné sjednat i pojištění.

Cofidis půjčka

Společnost Cofidis s.r.o. nabízí klientům různé nabídky, díky nimž mohou vyřešit svoje finanční potíže. Půjčku Cofidis je možné sjednat online, to znamená, že žadatel o úvěr nemusí nikam chodit, nebo si sjedná osobní návštěvu klientské zóny na některé z poboček Cofidis.

Cofidis půjčka je úvěr, jehož výše se pohybuje mezi 20 000 až 1 000 000 Kč. Úroková sazba začíná na 7,9 %. Přesná výše úroků se mění se zapůjčenou částkou. Klient si může zažádat i o nižší úvěr – neboli flexibilní půjčku – od 10 000 do 90 000 Kč. Výše měsíční částky bude nižší, avšak s vyšším úrokem.

Lidé se záznamem v registru si asi kladou otázku, zda si o úvěr mohou zažádat. Bohužel, Cofidis půjčka bez registru není možná. Vhodnější volbou mohou být půjčky bez registru, k jejichž získání žadatelé dokládají stávající příjmy.

Partnerská půjčka Cofidis

O partnerskou půjčku Cofidis mohou zažádat manželé, páry sdílející domácnost či spolubydlící. Díky spoluručení dosáhnou na vyšší částky s nižším úrokem, než kdyby žádal pouze jeden člověk. Lidé si mohou zapůjčit na cokoliv – od koupi spotřebiče po opravu či zvelebení domácnosti. Jedinou podmínkou je společná domácnost.

Novomanželé, od jejichž sňatku uplynuly maximálně 2 roky, si u Cofidis mohou zažádat o novomanželskou půjčku, s níž získají výhodný úrok a vyšší částku k zapůjčení. K jejímu sjednání je nutné doložit příslušné dokumenty.

Konsolidace půjček Cofidis

Konsolidace půjček znamená sloučení různých půjček do jednoho výhodnějšího úvěru. Dlužník se zbaví několika splátkových kalendářů a úrokových sazeb. Vznikne tak jedna hlavní půjčka, která se bude snáze splácet. Navíc je možné zapůjčit si i další peníze.

Ke konsolidaci půjček Cofidis je nutné doložit všechny dokumenty o splácení jiných úvěrů. Úvěr je možné nastavit do 1 000 000 Kč. Délku splácení si klienti mohou nastavit sami. Podle toho se odvíjí i výše měsíční splátky a úroková sazba.

O konsolidaci půjček Cofidis je možné zažádat sám či s partnerem, díky čemuž dvojice dosáhne na nižší úrok.

O konsolidaci půjček Cofidis je možné zažádat si sám či s partnerem.
O konsolidaci půjček Cofidis je možné zažádat si sám či s partnerem.

Kreditní karta Cofidis

Cofidis nabízí vlastní kreditní kartu, která je spojena s revolvingovým úvěrem. To znamená, že držitel karty postupně bude splácet úvěr, a zároveň z něho čerpat finance. Kreditní karta slouží jako finanční rezerva navíc.

Cofidis kreditní kartu nabízí jako bonus k úvěrům minimálně nad 40 000 Kč. Její limit je až 90 000 Kč s možností využití peněz na cokoliv. Cofidis umožňuje čerpání peněz opakovaně až do výše limitu. Pokud peníze nejsou utraceny, klient nic neplatí kromě měsíčního poplatku za vedení karty.

Minimální splátkou kreditní karty Cofidis je 1 200 Kč měsíčně. Zaplacené peníze se přičtou k zůstatku a následný měsíc budou moci být znovu použity. Při řádném splácení budou peníze neustále k dispozici.

Kreditní kartu je možné využít v kamenných obchodech i na e-shopech nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Podmínky pro získání Cofidis půjčky

Půjčka Cofidis je přístupná pro většinu zákazníků. V porovnání s jinými nebankovními úvěry jsou podmínky pro její získání přísnější. Jaké podmínky musí klient splňovat?

 • plnoletost
 • občan České republiky nebo trvalý pobyt na území ČR
 • doložitelný příjem
 • bez negativního zápisu v registru dlužníků
 • platný bankovní účet
 • platný telefonický kontakt
 • v případě partnerské půjčky společná domácnost

Pro získání úvěru je důležité, aby byl klient bonitní. Jak již bylo zmíněno, o Cofidis půjčku bez registru lidé se záznamem nemohou zažádat.

Jestli klient bude žádat o partnerskou půjčku, je nutné, aby žadatelé sdíleli společnou domácnost.

Sjednání půjčky Cofidis

O půjčku Cofidis je možné zažádat dvěma způsoby. Jednodušší a rychlejší možností je online žádost. Na internetových stránkách společnosti si klient zvolí výši úvěru a dobu splácení. Pokud žádá o půjčku s někým dalším, i tuto možnost je nutné zakliknout.

První krok ke sjednání půjčky Cofidis – zadání výše úvěru, volba doby splácení a výběr toho, kdo žádá o půjčku.
První krok ke sjednání půjčky Cofidis – zadání výše úvěru, volba doby splácení a výběr toho, kdo žádá o půjčku.

Dalším krokem je zadání základních údajů jako jméno, počet vyživovaných dětí, dosažené vzdělání a kontakt.

Druhý krok – vyplnění základních údajů.
Druhý krok – vyplnění základních údajů.

V druhém a třetím kroku je nutné vyplnit adresu trvalého bydliště a dále doložení příjmů a zaměstnání.

Druhým způsobem je sjednání osobní návštěvy na pobočce Cofidis. Kontakt na Cofidis je k dispozici na internetových stránkách.

V klientské zóně Cofidis na stránkách společnosti si klienti mohou zkontrolovat všechny informace či sjednat další půjčku.

Pojištění půjčky

Při sjednání půjčky si klienti mohou vyřídit i pojištění Jistota, které se vztahuje na čtyři pojistné události:

 • ztráta zaměstnání
 • dočasná pracovní neschopnost
 • úplná a nezvratná ztráta samostatnosti
 • úmrtí

Cofidis nenabízí pojištění půjčky zdarma. Klient bude hradit každý měsíc 0,65 % z aktuálního dluhu. To znamená, že s postupným splácením dluhu bude i výše pojištění klesat.

Cofidis zboží na splátky

Lidé, kteří nemají dostatečné finance k zakoupení nutného zboží, mohou využít Cofidis zboží na splátky. Službu je možné využít pro nákupy na prodejnách, v e-shopech nebo autobazarech.

Zboží na splátky lze zakoupit v hodnotě od 2 000 Kč do 50 000 Kč. Splátky je možné rozložit od 3 až do 36 měsíců. K úvěru se neplatí žádné poplatky za sjednání nebo vedení úvěru. Půjčku lze kdykoliv předčasně splatit bez poplatků.

Klient pro získání Cofidis zboží na splátky musí splnit následující podmínky:

 • občan ČR
 • plnoletost
 • trvalý a pravidelný zdroj příjmu
 • platný bankovní úvěr

Žadatel pro získání Cofidis zboží na splátky dokládá výši svých příjmů při žádosti o úvěr nad 50 000 Kč. K tomu potřebuje doložit potvrzení, kdy:

 • zaměstnanec musí doložit potvrzení na formuláři COFIDIS
 • OSVČ se musí ověřit kopií posledního daňového přiznání s razítkem finančního úřadu
 • důchodce dokládá kopii posledního výměru důchodu

Po nákupu zboží klientovi přijde potvrzující dopis s informacemi, kdy a jakým způsobem splácet. Termín splatnosti je vždy 15. den v měsíci. Může si přitom vybrat způsob splácení inkasem, bankovním převodem či složenkou.

Recenze na půjčky Cofidis

Před sjednáním úvěru je nutné vždy dopředu zjistit hodnocení a zkušenosti jiných zákazníků. Jaké jsou recenze na Cofidis půjčku?

Klienti kladně hodnotí jednoduché a rychlé online sjednání úvěru a rychlost převodu peněz. Obdobně píšou i o výhodách, jako je sjednání a vedení úvěru zdarma, možnost pojištění úvěru a opakované čerpání v rámci jedné smlouvy.

Avšak najdou se i nespokojení zákazníci, kteří Cofidis půjčku označují za podvodnou až lichvářskou. Negativní recenze na půjčky Cofidis vidí také v pojištění, které je velmi dobře prezentováno, avšak není zdarma.

Další zmíněnou nevýhodou jsou poplatky za předčasné splacení částky, které nečekali, či vyšší úrok, který kalkulačka nespočítala. Klienti se staršími půjčkami si stěžují na to, že jejich úvěry jsou nesplatitelné v poměru s cenou půjčky a jejími poplatky.

Cofidis recenze

Cofidis nabízí různé nabídky, jimiž cílí na široké množství klientů. Je důležité zdůraznit, že jejich služby jsou určeny bonitním klientům, kteří nemají záznam v registru a mohou včas splácet svoje dluhy.

Půjčka Cofidis se snadno sjednává – online nebo osobně. Kontakt na Cofidis je dostupný na internetových stránkách a zaměstnanci společnosti jsou k dispozici i o víkendu. Žadatelé si mohou zapůjčit částku až do 1 milionu Kč a úvěr pojistit, díky čemuž se ochrání před nesplácením.

Stejně jako v případě jiných úvěrů, i u Cofidis půjčky je nutné řádné splácení. V opačném případě hrozí sankce za nesplácení, které mohou končit až u exekuce. Nečekaným poplatkům a dalším nepříjemným překvapením lze předejít důkladným pročtením úvěrové smlouvy.