Půjčka nonstop – do výplaty, přes SMS ihned i na směnku

satisfiedlovelywomanholdsmoderncellphonetextswithfriend

Půjčka do výplaty nonstop je ideální produkt pro lidi, kteří potřebují peníze ihned – ať už je středa nebo neděle. Poskytují je zejména nebankovní společnosti, a to bez zbytečného zdržování. Kde tento produkt sehnat? A jaké jsou jeho nevýhody?

Zaplatit nájem, kroužky pro děti, rozbitou lednici. Někdy se finanční výdaje sejdou velmi nepříjemně, a tak člověku nezbyde nic jiného, než si půjčit. A to ideálně okamžitě. Pro takové případy je zde blesková půjčka ihned.

Půjčka do výplaty nonstop – parametry

Už z názvů „půjčka nonstop“ se dá poznat, o jaký typ produktu se jedná. Takový, který lze získat kdykoliv a odkudkoliv. K jeho sjednání je potřeba pouze několik minut času, internet a počítač nebo chytrý telefon. Vyplácí se v hotovosti či bankovním převodem, a to i o víkendech.

Vysoká rychlost celého procesu je možná díky tomu, že jsou v rámci tohoto úvěru poskytovány malé finanční obnosy na krátkou dobu. Proto někdy bývá inzerován také pod názvem půjčka do výplaty nonstop.

Klienti si ho sjednávají, aby jím pokryli nečekané finanční výdaje, na které jim nezbyly finance z výplaty. Uhradí vše potřebné, a jakmile další měsíc obdrží mzdu, peníze vrátí. Půjčka do výplaty nonstop má většinou splatnost právě 30 dní.

Jaký dalšími parametry se půjčka do výplaty nonstop vyznačuje?

 • Typický produkt nebankovních institucí,
 • nízký úvěrový rámec,
 • krátká doba splatnosti,
 • vysoké úroky, RPSN a další poplatky,
 • možnost získat první půjčku zdarma,
 • možnost výplaty na účet i v hotovosti.

Aby se poskytovatelům krátkodobý a rychlý úvěr vyplatil, účtují si vysoké úroky, RPSN a poplatky za pozdní splácení. Právě to je jeho hlavní nevýhoda. Kdo chce peníze ihned, musí si zkrátka připlatit.

Výjimku představuje tzv. první půjčka zdarma, kterou v rámci marketingu nabízí celá řada nebankovních institucí. Kdo si tento úvěr sjedná a včas a řádně ho splatí (zpravidla do 30 dní), skutečně vrátí jen to, co si půjčil – a ani o korunu navíc.

Jedná se o prostředek, kterým k sobě společnosti lákají nové klienty. Spoléhají na to, že je jeho pomocí přesvědčí o svých kvalitách a jednou se k nim vrátí. Při opakovaném sjednání už však žadateli budou účtovány úroky, RPSN i všechny další poplatky.

Půjčka ihned nonstop – podmínky

Na půjčku ihned nonstop nedosáhne každý. Poskytovatelé si kladou různé podmínky, někdo je přísnější, někdo benevolentnější. Ať už člověk žádá u jakékoliv instituce, musí většinou splňovat alespoň tyto základní podmínky:

 • Plnoletost,
 • české občanství,
 • doložení 2 dokladů totožnosti.

Ani ten nejmírnější poskytovatel nevyhoví klientům, kteří nejsou plnoletí a nemají české občanství. Dále je většinou potřeba předložit 2 doklady totožnosti, například občanský průkaz a cestovní pas.

Další podmínky už záleží na konkrétní společnosti. Některé před schválením vyžadují doložení příjmu, ať už formou bankovního výpisu, výplatní pásky nebo potvrzení od zaměstnavatele, a kontrolují registr dlužníků. Bonita klienta je pro ně stěžejní.

Na takové úvěry dosáhnou jen ti nejspolehlivější, tedy zaměstnaní žadatelé s dostatečně vysokým příjmem a bez dluhů. Ani ostatní ale nejsou bez šance. Některé společnosti poskytují půjčku bez prokazování příjmu, výjimkou není ani půjčka bez nahlížení do registru.

Díky tomu úvěr mohou získat i lidé s podprůměrnou mzdou, důchodci a ženy na mateřské dovolené. Oblíbeným produktem je také studentská půjčka. Pro ty nejrizikovější žadatele jsou zde půjčky pro dlužníky.

Půjčka ihned nonstop – žádost

Poznávacím znamením půjček nonstop je to, že člověk obdrží peníze ihned. Aby vše proběhlo co nejrychleji a bez zbytečného zdržování, žádá se o ně online. Není tedy nutné spoléhat se na omezenou otevírací dobu poboček.

Zájemce o úvěr si na základě zkušeností známých, internetových recenzí nebo srovnávačů vybere půjčku, která nejvíce odpovídá jeho požadavkům a možnostem. Poté přejde na web poskytovatele.

Tam s největší pravděpodobností najde formulář, do něhož zadá následující:

 • Požadovanou výši úvěru,
 • požadovanou výši měsíční splátky,
 • osobní údaje,
 • kontaktní údaje.

Dále je pro kladné vyřízení žádosti obvykle nutné nahrát 2 doklady totožnosti, tedy např. občanský průkaz a cestovní pas. Někdo vyžaduje i doložení příjmu, a to prostřednictvím výpisu z účtu, výplatní pásky nebo potvrzení zaměstnavatele.

Poté už zbývá jen žádost odeslat a počkat na kontaktování poskytovatelem, ať už to proběhne přes e-mail nebo telefonicky. Ten klientovi sdělí, jak jeho žádost o úvěr dopadla, a předá mu další instrukce.

SMS půjčka nonstop

Kdo si neví rady, jak zažádat o úvěr online, nebo nemá přístup k internetu, může využít tzv. SMS půjčku nonstop. Vzhledem k telefonickému vyřízení, konkrétně přes SMS, jak napovídá samotný název produktu, se jedná o vhodnou půjčku pro důchodce.

Sjednání první SMS půjčky na splátky je bohužel složitější, než by se mohlo zdát. Je k němu totiž zapotřebí internet. Žadatel musí jít na web poskytovatele, kde si vytvoří klientský profil. Poté přijde na řadu ověření jeho identity a také kontrola registru dlužníků, což může zabrat i několik dní.

Každé další sjednání už se obejde bez těchto procesů, profil je totiž již založený a identita ověřená. Při druhém sjednání zájemce o úvěr tedy pošle pouze SMS zprávu a peníze může mít u sebe za několik minut. V tomto případě se tedy skutečně jedná o SMS půjčku nonstop.

Půjčka do výplaty nonstop může být vyplacena na účet nebo v hotovosti přímo u klienta doma.

SMS půjčka nonstop – srovnání

Poskytovatelé žádosti vyřizují i mimo pracovní dny, tedy včetně víkendů a státních svátků. Také podpis smlouvy se realizuje pomocí unikátního kódu zaslaného na mobil, takže není nutné kamkoliv chodit.

Kdo SMS půjčku nonstop nabízí?

PoskytovatelVýše úvěruÚrokSplatnost
Ferratum Bank2 500 – 80 000 Kčod 5,75%30 dní a více
Půjčka Plus500 – 8 000 Kčod 0 %1 – 30 dní
Půjčka 71 000 – 15 000 Kčod 13,7 %7 – 28 dní
Via SMS100 – 16 000 Kčod 0 %7 – 30 dní
Simple půjčka1 000 – 10 000 Kč29 %7 – 30 dní
MobilPůjčka2 000 Kč – 10 000 Kčod 25 %21 dní
NetCredit1 000 Kč – 12 000 Kčod 0 %1 – 30 dní
Fastfin půjčka1 000 – 12 000 Kčod 0 %7 – 28 dní
Omega půjčka500 – 10 000 Kčod 0 %15 nebo 30 dní

Vyplacení pak probíhá stejně jako u krátkodobých úvěrů sjednaných online, tedy buď v hotovosti nebo bankovním převodem. Splácí se obvykle jednorázově v předem dohodnutý den, a to do 30 dní. Každému, kdo tuto lhůtu nedodrží, hrozí vysoké poplatky.

Nonstop půjčka na účet

Někteří poskytovatelé mezi podmínkami pro schválení úvěru uvádějí, že žadatel musí vlastnit bankovní účet vedený na své jméno. Důvod je jednoduchý. Kvůli bezpečnosti a jednoduchosti peníze vyplácejí výhradně bankovním převodem na účet klienta.

Nevýhodou půjček na účet je závislost na provozu bank, transakce totiž o víkendech a státních svátcích neprobíhají. Za běžných okolností tedy o online půjčku lze zažádat o víkendu, k jejímu posouzení a případnému převodu peněz však dojde až v následující pracovní den.

Dnes už má tento nedostatek naštěstí řešení, jmenuje se okamžitá platba. Ta je, jak již název napovídá, na rozdíl od té běžné zpracována okamžitě – bez ohledu na to, který den zrovna je. Jedná se tedy o ideální způsob vyplacení nonstop půjčky na účet.

Aby okamžitá platba proběhla tak, jak má, musí ji podporovat banka obou stran, tedy poskytovatele úvěru i klienta. Které banky do této kategorie patří?

Kdo tedy potřebuje peníze o víkendu, měl by si ověřit, že má zvolená instituce konto u některé z uvedených bank. Někdo totiž inzeruje půjčky online ihned na účet nonstop, přičemž okamžité platby neprovádí. Ihned tedy proběhne pouze vyřízení žádosti, k výplatě dojde až následující pracovní den.

Nonstop půjčku na účet nabízejí i samotné banky. Platí to, co je uvedené výše – kdo chce peníze ihned, musí mít účet u některé z uvedených bank a u ní si také sjednat úvěr. Obecně však nebankovní společnosti žádosti schvalují rychleji.

Půjčka nonstop na ruku

Právě z důvodu zdlouhavých bankovních transakcí spousta institucí nabízí půjčky nonstop na ruku. Také pro klienty je výplata peněz v hotovosti lákavější – mají je u sebe okamžitě a nemusí se spoléhat na provoz bank.

Kde a jakým způsobem k předání financí dojde, záleží na preferencích žadatele a na možnostech instituce. Většina z nich ho realizuje prostřednictvím setkání na smluveném místě, kterým může být pobočka, pokud společnost nějakou má, nebo třeba kavárna.

Poskytovatelé nemají problém přijít také přímo ke klientovi domů. Z bezpečnostních důvodů se však doporučuje scházet se na neutrální půdě. Poskytovatel přinese všechny potřebné dokumenty včetně smlouvy, kterou si žadatel v klidu pročte a podepíše.

Pak už nic nebrání předání peněz. Obvykle společnosti slibují, že k němu dojde maximálně 24 hodin po schválení žádosti. Jejich zaměstnanci jsou k dispozici i mimo pracovní dny.

Nebankovní instituce jako CreditPortal vyplacení realizují na tzv. partnerských místech. Klient CreditPortalu pobočku čerpací stanice EuroOil. Na ní mu bude pomocí výplatního terminálu předána smluvená částka.

Výhodou tohoto způsobu je to, že jak čerpací stanice, tak trafiky mají otevřeno denně od rána do večera, takže k vyplacení může dojít v podstatě kdykoliv. Jejich pobočky se vyskytují po celé České republice, a tak jsou k dispozici klientům z každého koutu země.

Půjčka nonstop na ruku – srovnání

Peníze na ruku ihned poskytuje velké množství nebankovních institucí. Kromě těch ověřených se mezi nimi pohybuje i řada podvodníků bez příslušné licence od České národní banky. Poskytovatele je proto potřeba vybírat velmi obezřetné.

U koho si lze sjednat půjčku nonstop na ruku?

PoskytovatelVýše úvěruÚrokSplatnost
Acema půjčka100 000 Kč – 5 000 000 Kčod 6,9 %12 – 120 měsíců
CreditPortal1 000 Kč – 60 000 Kčod 12 % 1 / 3 / 6 / 9 / 12 měsíců
Express Cash5 000 Kč – 70 000 Kč15 %14 / 17 / 20 měsíců
Fajn půjčka4 000 Kč – 70 000 Kčod 20,74 %45 / 60 / 80 týdnů
Půjčka Provident3 000 Kč – 130 000 Kčod 0 %4 – 48 měsíců
SIM půjčka2 000 Kč – 12 000 Kčod 406,80 %7 – 30 dní
Zaplo půjčka1 000 Kč – 30 000 Kčod 0 %7 – 30 dní
Bankerat půjčka10 000 Kč – 600 000 Kčod 9 %až 6 let

Kvůli snadné dostupnosti, vysoké rychlosti vyřízení a krátké době splatnosti se hotovostní půjčky potýkají s vysokými úroky a RPSN. Pro nové žadatele může být řešením první půjčka zdarma od Zaplo či od Provident.

Nonstop půjčka na směnku

Mezi poskytovatele bleskových půjček ihned se řadí mnoho podvodníků a lichvářů. Ti vyhledávají rizikové žadatele, kteří na spolehlivý úvěr nedosáhnou, a lákají je na benevolentní podmínky. Nabízejí třeba i nebankovní půjčky s exekucí, a to často formou směnky.

Nonstop půjčka na směnku je mnohdy cestou do pekla. Proč?

 • Je dostupná všem, i nebonitním klientům, kteří nejsou schopni splácet,
 • zahrnuje obrovské úroky, RPSN a poplatky,
 • poskytovatel ji může komukoliv prodat,
 • vyžaduje podpis rozhodčí doložky,
 • poskytovatelé peníze vymáhají nelegálními způsoby.

Nonstop půjčka na směnku je jedním z nejdražších úvěrů na trhu. Nebonitní klient není schopný splácet obrovské úroky a RPSN a kvůli přibývajícím poplatkům se chytí do dluhové pasti. Poskytovatelé se pak své peníze nebojí vymáhat i nelegální cestou.

Jedním z největších rizik směnky je tzv. rozhodčí doložka, kterou žadatel někdy musí podepsat. Tím dává druhé straně možnost jmenovat libovolného člověka rozhodcem, který stojí na straně držitele směnky a má za úkol řešit případné problémy s nesplácením.

Právě kvůli rizikovosti produktu byla v roce 2013 přijata novela zákona, která půjčky na směnku zakazuje. Každý, kdo ji nabízí, jedná nelegálně. Už z tohoto důvodu by zájemci o úvěr takovým jedincům neměli důvěřovat.

Jak poznat spolehlivou společnost? Na základě licence od České národní banky, kterou musí disponovat každý poskytovatel nebankovních úvěrů. Jejich seznam je k dohledání na webu ČNB.

Zaplo – půjčka do výplaty nonstop

Ověřenou institucí s licencí od České národní banky je například Zaplo. Klienti si ji chválí pro atraktivní produkty, férové jednání a kvalitní klientský přístup. Udělují jí pozitivní recenze a rádi se k ní vracejí.

Jaké parametry má Zaplo půjčka do výplaty nonstop?

 • výše půjčky: 1 000 Kč – 30 000 Kč (noví klienti max. 16 000 Kč)
 • doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • výplata: dříve v trafikách GECO, nově pouze na bankovní účet

Noví klienti si u Zaplo mohou půjčit 16 000 Kč, a to zcela zdarma. Pokud úvěr řádně a do 30 dnů splatí, skutečně nezaplatí ani o korunu víc. Opakované sjednání už se neobejde bez úroků a RPSN, horní hranice půjčky však v tomto případě činí až 30 000 Kč. Zároveň se jedná o půjčku bez příjmu.

Na Zaplo se dříve obraceli zájemci o peníze na ruku ihned, včetně těch, kdo nemají vlastní bankovní účet. Výplata totiž probíhala v hotovosti v trafikách GECO, tedy i o víkendech a státních svátcích. Od konce roku 2021 již však tato možnost není dostupná.

Ferratum Bank – SMS půjčka nonstop

Ferratum Bank je jedním z nejoblíbenějších poskytovatelů SMS půjček nonstop. Stejně jako o běžný online úvěr se o ni žádá pomocí internetového formuláře, jehož vyplnění je velmi rychlé a jednoduché.

Krátce po odeslání formuláře žadatel obdrží na mobil SMS zprávu s informací o schválení či zamítnutí půjčky. V tom prvním případě je součástí zprávy autorizační kód potřebný k souhlasu se smluvní dokumentací. Výplata probíhá na bankovní účet klienta.

Parametry SMS půjčky nonstop od Ferratum Bank:

 • výše půjčky: 2 500 – 80 000 Kč
 • doba splatnosti: 30 dní a více
 • výplata: na účet

V rámci SMS půjčky Ferratum klientům nabízí 2 500 až 80 000 Kč. Žadatelé si sami navolí, zda splatí celou částku naráz, a nebo využijí možnosti libovolně vysokých měsíčních splátek. Peníze lze vrátit nejdříve za 30 dní, poté je nutné každý měsíc uhradit alespoň 12,5 % z dlužné částky.

Úrok se pohybuje od 5,75 % do 11,99 % měsíčně, konkrétní číslo se u jednotlivých klientů liší. RPSN začíná na 262,91 %.

Provident – půjčky online ihned na účet nonstop

Provident je ideální volbou pro zájemce o větší finanční obnos. Tato společnost na účet vyplácí až 130 000 Kč se splatností nanejvýš 48 měsíců. Výši splátky a tím pádem i dobu splatnosti si klient určuje sám.

Parametry Provident půjčky online ihned na účet nonstop

 • výše půjčky: 6 000 Kč – 130 000 Kč
 • doba splatnosti: 4 – 48 měsíců
 • výplata: na účet

Oblíbeným produktem od Providentu je také mikroúvěr s názvem Půjčka 10+1, který se vyplácí v hotovosti. Jeho úvěrový rámec se pohybuje v rozmezí od 10 000 Kč do 30 000 Kč s dobou splatnosti 11 měsíců. Na úrocích klient vrátí navíc pouze jednu splátku.