SOS Credit půjčka – recenze

Kdo hledá rychlou půjčku, která nabídne až 10 000 Kč s nulovým úsilím a 100% slevou, půjčka SOS Credit je to pravé ořechové. Schválení půjčky ještě dnes online a bez rizika. Půjčka SOS Credit je produkt další společnosti na poli nebankovních poskytovatelů.

Půjčka SOS Credit je dostupná ve více zemích Evropy, včetně Velké Británie, Francie, Německa a Švýcarska. SOS Credit půjčku poskytuje společnost Orange finance s.r.o. fungující jako poskytovatel úvěrů lidem, kteří potřebují peníze na zaplacení nečekaných výdajů, dluhů nebo jiných nákladů. Půjčka je obvykle dodána během 24 hodin.

Půjčka SOS Credit je populární mezi lidmi, kteří potřebují půjčit peníze na zaplacení nečekaných nákladů. Často je to jejich poslední možnost, když se ocitli ve finanční nouzi, a tato nebankovní půjčka jim přináší alespoň částečné řešení problému.

SOS Credit se snaží poskytovat vysoce kvalitní služby a přijatelné podmínky v co nejkratším možném čase. Jelikož nekontroluje své zákazníky a potenciální klienty, musí se spolehnout na jejich tvrzení a schopnost půjčku splácet. Firma udržuje vysokou úroveň a bojuje proti nekalým praktikám.

Sazby úroků u půjčky SOS Credit jsou relativně nízké, což přispívá k dobrému celkovému výsledku. Proto je lze považovat za dobrou volbu pro ty, kteří hledají krátkodobé či dlouhodobé půjčky.

Pokud se jedná o krátkodobé půjčky, mohou úrokové sazby dosahovat až 66 %, zatímco pro dlouhodobé úvěry mohou být až 6,9 %. Klienti jsou také obeznámeni s částkou, kterou musí při splácení uhradit. Kromě toho se do úvěru mohou zahrnout administrativní poplatky, pojištění a další poplatky.

Je důležité porovnat půjčky a vybrat si tu, která nejvíce vyhovuje. Ať už se klient rozhodne pro jakoukoli půjčku, je důležité, aby si pořádně pročetl podmínky smlouvy, hlavně dobu splácení a sazby. Pokud si opravdu chce vzít úvěr u společnosti SOS Credit, měl by se obrátit na specialistu, který mu poskytne pomoc a vysvětlí konkrétní podmínky a požadavky.

Také je důležité porovnat půjčku s dalšími nebankovními produkty jiných poskytovatelů nebankovních půjček a zvolit takovou, která odpovídá požadavkům a potřebám zákazníka.

O firmě Orange finance s.r.o.

Společnost Orange finance s.r.o. je společnost zabývající se poskytováním finančních služeb s více než dvacetiletou odbornou zkušeností. Hlavním cílem je poskytovat klientům komplexní řešení v oblasti finančních služeb s důrazem na přísný etický standard.

Nabízí služby ve všech oblastech financování od bankovních úvěrů po finanční poradenství, leasing nebo investice. Orange finance s.r.o. je také známá svou otevřenou komunikací a rychlou odpovědí na všechny dotazy týkající se případných dotazů.

Tato firma má docela dobrou reputaci, pokud jde o půjčky. Jelikož se jedná o nebankovní společnost, nelze ji porovnávat s bankovními úvěry. I tak SOS Credit nabízí docela dobré podmínky a je schopna splnit požadavky většiny lidí.

Jak získat půjčku SOS Credit

SOS Credit nabízí nejrychlejší způsob, jak získat půjčku na cokoliv, co zájemce potřebuje. Může si vybrat částku, kterou chce půjčit, dostane peníze během několika minut a může je použít na cokoliv, od nákupu auta až po dovolenou. Půjčka je snadno dostupná a lze ji okamžitě získat a využít.

Žadatel se nejdříve zaregistruje na internetových stránkách www.soscredit.cz a založí si účet. Poté si vybere částku peněz, která odpovídá jeho potřebám. Zhodnotí své finanční příjmy a výdaje, aby poskytovatel mohl posoudit žadatelovu schopnost splácet. Po odeslání žádosti a kontrole finančních informací je půjčka okamžitě schválena.

Cílem SOS Credit je nabídnout rychlou, jednoduchou a spolehlivou službu. Proto půjčky SOSCredit nevyžadují žádné papírování, nemusí se dokládat žádný příjem a nikdo se nevyptává na klientovo soukromí.

SOS Credit nabízí také při splácení půjčky jistou flexibilitu. Společnost umožňuje splácet půjčku v hotovosti nebo platbou kartou. Půjčka může být zaplacena (splácena) ihned po obdržení půjčky nebo se může počkat a platit (splácet) v budoucnu. Lze si také zažádat o prodloužení splatnosti, pokud se nedaří půjčku splatit v termínu.

Důležité je vědět, že SOS Credit úplně eliminuje komplikace spojené s ručením za půjčky. SOS Credit nevyžaduje ručení majetkem ani spoluručitele. Jedinou věcí, kterou je třeba ručit, je předchozí splacení půjčky, než si klient půjčí znovu.

Jak splatit půjčku SOS Credit

Pokud má klient půjčku u SOS Credit, jsou k dispozici následující možnosti pro splacení:

1. Postupné splácení: Kontaktování zákaznické podpory, aby se klient domluvil na vypořádání dluhu splátkami a postupném splacení celkové částky, která byla dohodnuta.

2. Jednorázové splacení: Tento způsob splacení si klient může zvolit, pokud má dostatek finančních prostředků na okamžité splacení celé půjčky. Může se platit buď bankovním převodem, nebo prostřednictvím platební brány na webu SOS Credit půjčky.

V případě potřeby poradit s metodou placení nebo jiných dotazů je možné se obrátit na zákaznickou podporu prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonicky.

Cíl SOS Credit

Cílem SOS Credit je pomoci lidem oživit svou finanční situaci tím, že jim pomohou smazat dluhy, stabilizovat bankovní účty a obnovit jejich schopnost úspěšně spravovat své finanční zdroje. Toto umožňuje lidem dosáhnout finančního klidu, díky kterému mohou žít plnohodnotnější, zajištěnější život.

Důvody, proč si zvolit SOS Credit:

 • jedná se o poctivého poskytovatele
 • žádné skryté poplatky a provize
 • poskytuje půjčky jednoduše a rychle
 • individuální přístup ke každému klientovi
 • nevyžaduje žádné ručení ani ručitele
 • přijímá žádosti o půjčky 24/7

Společnost také pomáhá lidem zlepšit jejich kreditní skóre. K tomuto účelu nabízí poradenství a programy, které lidem pomáhají splňovat finanční cíle.

Poskytují také finanční vzdělávání, které lidem pomáhá převzít kontrolu nad svými finančními zdroji, aby se vyhnuli problémům s úvěrováním a dluhovému zatížení.

Zodpovědné půjčování u SOSCredit

SOS Credit je zastáncem zodpovědného půjčování se zaměřením na poskytování bezpečných a spolehlivých finančních produktů. Jejím cílem je pomáhat lidem, kteří hledají způsob, jak se zapojit do finančního systému.

Kromě toho se SOS Credit zavazuje poskytovat produkty, které jsou jasně založené na etickém základě, což znamená, že cílem je pomáhat klientům investovat ve svůj finanční úspěch. K tomu používá špičkovou technologii, vysoce kvalifikovaný personál a jednoduše formulované smluvní dokumentace.

SOS Credit používá moderní procesy řízení rizik s cílem poskytovat zodpovědné půjčování. Svým klientům nabízí kvalitní právní poradenství, různé finanční produkty, stejně jako kvalitní zákaznickou podporu.

Pro zajištění zodpovědného půjčování se SOS Credit zavazuje dodržovat řadu interní politiku a postupy, včetně stanovení vhodnosti půjčky, úvěrového hodnocení, sledování platebních schopností, řádného přešetřování, pochopení účelu každého úvěru a udržování bezpečnosti informací.

SOS Credit je poskytovatelem služeb, který se zabývá zodpovědným půjčováním. Nabízí bezpečné a spolehlivé produkty se zaměřením na podporu klientů v jejich finančním úspěchu.

SOS Klub – Věrnostní program pro klienty

SOS Klub je věrnostní program zaměřený na jejich nejvěrnější zákazníky. Program nabízí slevy a výhody za doporučování půjčky SOS Credit, nákup jejich služeb, opětovnou návštěvu webových stránek a další. Věrnostní program navíc poskytuje svým zákazníkům exkluzivní informace a nabídky.

Účast v programu umožňuje klientům sbírat slevové kupóny na nákup služeb. Slevy se připisují za každé doporučení, objednání a opětovnou návštěvu. Klienti mohou ušetřit peníze ještě více, pokud využijí připravené slevy v klubu. Všechny slevy jsou k dispozici na jednom místě, což umožňuje snadný přehled.

Stálí klienti dostávají slevu automaticky a mohou jí uplatnit až do výše 15 000 Kč. Více informací k aktuálně čerpané slevě se dá najít po přihlášení do systému:

 • Nový klient – 1. půjčka – 30% sleva
 • Stříbrný klient – 3. až 4. půjčka s 10% slevou
 • Zlatý klient – 5. až 6. půjčka s 15% slevou
 • Premium klient – 7. a více půjček s 20% slevou

Věrnostní program SOS Klubu poskytuje klientům více možností, jak ušetřit peníze při nákupech. Program také umožňuje udržovat kontakt se stálými zákazníky, poskytuje jim exkluzivní informace a nabídky a vytváří dlouhodobé pozitivní vztahy.

Podmínky pro získání půjčky SOS Credit

Aby žadatel mohl dostat půjčku SOS Credit, musí splňovat určité podmínky pro její získání. Tyto obecné podmínky jsou vyžadovány u jakéhokoliv poskytovatele bankovního i nebankovního sektoru.

Konkrétně se jedná o:

 • věk nad 18 let
 • pravidelný měsíční příjem
 • platný občanský průkaz
 • trvalé bydliště na území České republiky
 • mít vlastní bankovní účet
 • žádné závazky po splatnosti

Registrace v SOS Credit probíhá online pomocí formuláře. Žadatele se zeptá na osobní údaje, finanční informace a účel půjčky. Žadatel o půjčku je následně požádán o vyplnění dalších podrobností o jeho finančních postupech, které mu umožní vyhodnotit jeho úvěrovou situaci.

Po dokončení registračního procesu je možnost získat rychlou půjčku ve výši 1 000 až 20 000 Kč. Požádat si lze i o vyšší částku (až 30 000 Kč).

Po registraci získá klient přihlašovací údaje do klientské sekce, kterou může navštívit na webové stránce soscredit.cz. Na hlavní stránce se klikne na odkaz pro přihlášení a poté se vyplní požadované informace ve formuláři. Po úspěšném přihlášení klient bude moci využívat všechny služby klientské sekce.

Schválení půjčky SOS Credit

Zda byla půjčka SOS Credit schválena, nebo ne, se klient dozví e-mailem nebo telefonicky prostřednictvím SMS zprávy na mobilní telefon. Pokud je žadatelova žádost schválena, přijde mu e-mailem nebo telefonicky informace, včetně platebních instrukcí.

Rychlost převodu peněz je obvykle jeden den. V některých případech mohou peníze připsány na účet do 15 minut, avšak obecně může schválení a převod trvat přibližně 24 hodin.

Jediným způsobem, jak získat peníze z půjčky SOS Credit, je bankovní převod na osobní bankovní účet klienta. Jakmile firma obdrží žádost o půjčku SOS Credit, bude klientovi poskytnut přehled o časové prodlevě potřebné k získání peněz.

Další informace o půjčce SOS Credit

Za zprostředkování půjčky se platí poplatky, jejichž výši si každý klient určí sám při výběru půjčky a termínu splatnosti na příslušné webové stránce.

Splátka by měla být zaplacena nejpozději v den splatnosti půjčky přes internetové bankovnictví nebo zadáním příkazu na pobočce klientovy banky.

V případě nutnosti prodloužit termín splatnosti půjčky se lze obrátit na společnost a požádat o prodloužení termínu. Rozhodnutí se bude odvíjet mimo jiné od toho, zda už klient nějakou SOS půjčku měl a zda ji řádně splácel.

Půjčka a její splatnost jde prodloužit o 7, 14, 21 nebo 28 dní. Podmínkou je uhrazení poplatku za prodloužení splatnosti půjčky.

Postup:

 • přihlášení pomocí e-mailu a hesla do Klientské sekce
 • podání žádosti v zóně Moje půjčky
 • zvolení požadované podmínky prodloužení termínu splatnosti půjčky
 • potvrzení žádosti o prodloužení se zadáním hesla
 • stisknutí tlačítka „Prodloužit“
 • uhrazení poplatku za prodloužení termínu splatnosti půjčky (variabilním symbolem je rodné číslo klienta, do zprávy pro příjemce se napíše: Prodloužení x (x – počet dnů 7, 14 ,21 nebo 28)
 • termín splatnosti půjčky se automaticky prodlouží poté, co je zaúčtována platba

Poplatek musí být uhrazen do 23 hodin, jinak se žádost o prodloužení splatností půjčky automaticky ruší. Splatnost půjčky SOS Credit může být prodloužena několikrát, vždy je potřeba splnit podmínky pro prodloužení splatnosti termínu půjčky.

Důsledky nesplacení půjčky SOS Credit

Pokud klient nesplatí včas půjčku SOS Credit, tak mu věřitel může účtovat poplatky za pozdní splátky. Tímto tvrzením se bude řídit smlouva o půjčce. Pokud požadované platby nebudou dodrženy a nebudou včas splaceny, je dlužníkovi umožněna platba jinou formou, jako je například prodloužení splatnosti a nebo vyšší měsíční splátky.

Půjčka SOS Credit je krátkodobá půjčka a nesplácení této půjčky může mít vážné důsledky. Může to znamenat, že po dlužníkovi bude požadováno, aby půjčku okamžitě zaplatil v plné výši. Navíc se může stát, že informace o nesplácení této půjčky bude uvedena do úvěrových databází.

Zmínka o neplacení může ohrozit fakt, že dlužník bude mít problém půjčit si peníze v budoucnosti. Půjčující si může také vyhradit právo požádat o soudní řízení, aby dlužník splatil svůj dluh.

Recenze SOS Credit

Uživatelé, kteří se obrátili na společnost poskytující půjčku SOS Credit, jsou s jejími službami velmi spokojeni. Mnoho uživatelů hodnotí společnost velmi pozitivně a uvádí, že společnost se pro ně stala skvělou příležitostí k získání lepšího úvěru a zlepšení finančních znalostí.

Mnoho z klientů říká, že profesionální finanční konzultanti společnosti jsou velmi nápomocní a neustále ochotní pomoci v oblasti poskytování úvěrů a hledání nejlepšího řešení pro splácení.