Půjčka v noci – ihned na účet

půjčka v noci ihned muž u notebooku

Nečekané výdaje mohou člověka překvapit kdykoliv. Ať už jde o záchranu rozbitého auta nebo akutní splátku dluhu, někdy je zkrátka potřeba získat peníze ihned. Mnozí nebankovní poskytovatelé nabízejí rychlé půjčky ihned i v noci a žadatel tak získá půjčku klidně do 15 minut. Kdo okamžité půjčky v noci poskytuje? Jsou bezpečné?

Na trhu s úvěry figurují bankovní i nebankovní společnosti. Potřebuje-li člověk půjčku okamžitě, musí se obrátit na ty nebankovní.

Žádat u banky je totiž poměrně zdlouhavý proces, ale i přesto některé banky mají rychlé vyřízení jako třeba půjčka od Equa bank, kterou lze získat již do 3 minut. Nárok na ni však mají pouze bonitní klienti. Nebankovní subjekty na rozdíl od bank často poskytují také noční půjčky ihned. I v noci si tak lze o úvěr zažádat.

Klienti se záznamem v registru nebo příliš nízkým příjmem mají šanci získat úvěr pouze u nebankovních subjektů. Ty jsou známé tím, že klienty příliš neprověřují a půjčky poskytují i těm rizikovějším. Často se tak dá narazit na půjčky bez registru ihned nebo rychlé půjčky bez doložení příjmu. Zajímavou volbou pak může být půjčka CreditStar.

Co je půjčka v noci ihned?

Ať se jedná o „půjčky v noci ihned“ nebo „půjčky v noci ihned na účet“, jsou to úvěry, kdy žadatel není omezen dobou, kdy o ně může zažádat a navíc vyplacení požadované částky proběhne do několika minut, a to i v noci. Půjčky v noci ihned specifikují spíše menší částky k zapůjčení.

To znamená, že je možné zažádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A to může být pro někoho velká výhoda! Jenže je třeba, aby si každý žadatel uvědomil, že je třeba provést průzkum trhu a neskočit na lep první nabídce půjčky v noci ihned, protože na tomto trhu se pohybuje mnoho neférových společností, pro které je priorita jejich zisk, nikoliv pomoc zoufalému žadateli.

Půjčka v noci ihned na účet: Co je třeba vyplnit do formuláře?

Některé z nebankovních společností jsou ochotné brát na sebe větší riziko a půjčují i méně bonitním klientům. To je výhoda pro ty, kteří mají problémy s dluhy a v bance jim půjčit odmítnou. Noční půjčku pro všechny pro všechny lze získat jednoduše vyplněním online žádosti na webu konkrétní společnosti.

Do formuláře se většinou vyplňují tyto údaje:

 • jméno a příjmení
 • bydliště
 • datum narození
 • kontaktní údaje – e-mail a telefon
 • číslo účtu
 • výše příjmu a typ zaměstnání
 • zápis v registru/exekuce

U tzv. půjček na OP je také třeba zaslat kopii občanského průkazu, případně jiného dokladu totožnosti. Některé společnosti, ale to se týká spíše bank, vyžadují kopie hned dvou dokladů totožnosti.

O půjčku i v noci nemůže zažádat úplně každý. Důležité je, aby klient splňoval základní podmínky pro získání půjčky. Ty si vytváří každá společnost sama, obvykle však musí žadatel o půjčku být:

 • starší 18 let
 • občan ČR
 • majitel bankovního účtu

Rychlé noční půjčky ihned i v noci se často vyřizují přes SMS, je tak důležité, aby žadatel vlastnil mobilní telefon a zadal do formuláře správné telefonní číslo. Výhodou je, že tzv. SMS půjčky ihned úplně každému je velmi jednoduché získat, často není potřeba ani dokládat zdroj a výši příjmu.

Rychlé půjčky ihned na účet v noci  – výhody a nevýhody

Žádost o noční půjčku ihned má své výhody i nevýhody. Její rychlost je samozřejmě velkým benefitem, nicméně tento typ extra rychlých půjček je spjatý také s mnohými riziky.

Výhody nočních půjček ihned:

 • půjčka je za pár minut na účtě
 • žádosti jsou schvalovány po celý den
 • půjčku získá téměř každý žadatel
 • vyřízení je snadné a rychlé

Naopak mezi nevýhody se dá zařadit:

 • vysoká RPSN a úrok
 • vysoké sankce při pozdním splacení
 • nižší důvěryhodnost poskytovatele

Faktem je, že noční půjčky se pojí s poměrně vysokými poplatky a úrok nebývá zrovna nízký. Nejlevnější půjčka je zpravidla ta bankovní, protože ji získají jen bonitní klienti. Okamžité nebankovní půjčky bývají poměrně drahé.

Rychlá půjčka ihned, půjčka ihned na bankovní účet  – proč úvěr neuspěchat?

Zažádat o rychlou půjčku ihned na účet i v noci zní jako atraktivní nabídka. Někdy je však ráno moudřejší večera. Je potřeba nic neuspěchat. Neuvážené rychlé půjčky ihned se člověku mohou velmi vymstít, a proto je nutné k nim přistupovat zodpovědně.

Před každou půjčkou, i tou s extra rychlým vyřízením, je provést následující:

 • zjistit si úrok a RPSN
 • zkontrolovat přehlednost smlouvy
 • pročíst si podmínky ve smlouvě
 • zjistit, jaké jsou sankce
 • ověřit si společnost a přečíst recenze

Před odesláním žádosti by se člověk měl zamyslet, zda je půjčka opravdu nezbytná. Velké množství dluhů může člověka snadno dostat do obrovských problémů. Splácet staré půjčky novými se nevyplatilo už mnohým dlužníkům, kteří v kvůli drahým úvěrům a sankcím skončili v exekuci.

Pokud se však bez půjčky nelze obejít, je na místě si především ověřit poskytovatele. Zjistit, zda se jedná o společnost s licencí ČNB, nikoliv o soukromé půjčky s lichvářskými praktikami. Důležité je také pročíst si důkladně smlouvu a mít se na pozoru před podmínkami, jako je rozhodčí doložka nebo extrémně vysoké sankce při nesplácení.

Rychlé půjčky ihned na účet v noci – kdo je nabízí?

Noční půjčky neposkytují všechny nebankovní subjekty. Mnohé z nich mají provozní dobu, během které jejich zaměstnanci schvalují půjčky. V nočních hodinách lze sice žádost odeslat, o jejím schválení však bude rozhodnuto až druhý den. Okamžité půjčky v noci tak opravdu poskytuje jen pár subjektů.

Rychlé půjčky na účet jsou stále oblíbenější díky své rychlosti a spolehlivosti. Mezi rychlé půjčky na účet přes den se řadí například:

Společnosti, které garantují také noční půjčky ihned nonstop, jsou:

Především se tak jedná o SMS půjčku ihned úplně každému. Ty se však řadí mezi nejrizikovější úvěrové produkty na trhu a společnosti, které je nabízejí, většinou nepatří mezi solidní poskytovatele. Je tak potřeba být opravdu obezřetný a žádost o půjčku si dvakrát rozmyslet.

Je možná půjčka v noci ihned v hotovosti?

Společnosti, které garantují schválení žádosti také v nočních hodinách, odešlou půjčku na účet i v noci do několika minut. Vzhledem k povaze tohoto typu úvěrů nelze očekávat hotovostní půjčky, které jsou určeny pro klienty bez bankovního účtu, tedy mnohdy pro zadlužené osoby.

Hotovostní půjčky je možné vyzvednout v trafice nebo si obnos peněz nechat donést kurýrem od dané společnosti. Takovou službu nabízí například Provident. Půjčku na účet v noci však Provident neposkytuje, ačkoliv přes den jsou půjčky na účet ihned od Providentu také velmi rychlé.

Co je půjčka ihned bez hovoru?

Půjčku ihned bez hovoru je možné sjednat jak u bank, tak nebankovních společností. Pro půjčku ihned bez hovoru je specifická rychlost vyřízení bez nutnosti někam volat. Žadatel by tak měl získat finanční prostředky téměř ihned po podání žádosti.

Půjčky ihned bez hovoru však mají vyšší úrokovou sazbu než ty klasické. Takové půjčky se hodí pro ty, kdo potřebují získat finanční obnos okamžitě.

Online půjčky ihned nabízí i banky

Jestli dříve platila složitá administrativa u bank, teď je tomu jinak. Banky sjednávají půjčky online ihned, zvláště pak bonitní klienti, kteří si navíc zasílají pravidelný příjem na jejich bankovní účet, mají rychlejší proces schvalování a peníze jsou uvolněny velmi rychle. Například Raiffeisenbank půjčka je ihned schválena, a to do 3 minut.

Sjednání online půjčky ihned zvládne žadatel z pohodlí domova, potřebuje k tomu mobil nebo počítač a internetové připojení. Banky navíc nabízí výhodnější podmínky, a tak dostatečně bonitní klienti mohou získat finanční prostředky stejně rychle jako u některých nebankovek. O online půjčky ihned je také možná zažádat v mobilních aplikacích jednotlivých bank.

Nebankovní půjčka ihned na účet

Žadatelé, kteří u banky nepochodili, se pravděpodobně obrátí na nebankovky. Nabídek na nebankovní půjčky ihned na účet je opravdu mnoho. Aby si žadatel vybral tu nejvýhodnější pro něj, je nutné, aby sledoval RPSN, úrokovou sazbu, sankce za nesplácení, rychlost vyřízení, výši měsíčních splátek a možnost pojištění proti schopnosti splácet.

U nebankovních půjček ihned na účet je třeba, aby zájemce prvně provedl srovnání půjček a sledoval všechny parametry úvěru. Vesměs jsou nebankovní půjčky ihned na účet dražší než bankovní půjčky.

Půjčka ihned schválena – peníze ihned na účet

Asi každý zájemce chce, aby půjčka byla schválena ihned. Nicméně to je individuální, záleží na dodaných dokumentech a bonitě klienta. Banky jsou schopny stejně jako nebankovky uvolnit peníze ihned na účet, ale záleží na několika faktorech, rychlé schválení u banky je zvláště v případě, je-li žadatel zároveň klientem banky.

Peníze ihned na účet nabízí například: Moneta půjčka, Raiffeisenbank, mBank půjčka a Česká spořitelna půjčka.

Nebankovní instituce mají vyšší procento schválení, většina z nich nabízí půjčku, která je ihned schválena. To ovlivňuje to, že nejsou tak důsledné v prověřování bonity. Zato ale klient zaplatí více na RPSN a úrokové sazbě.

Půjčka online ihned na účet – sjednání během pár minut

Ať už zájemce vybere bankovního poskytovatele, nebo nebankovní instituci, půjčku online ihned na účet sjedná během pár minut. Proces vyřizování se liší podle poskytovatele, ale i banky jsou schopny poskytnout bonitnímu klientovi peníze ihned na účet.

Shrnutí půjčka v noci ihned

Sjednat si online půjčku ihned na účet není žádná velká věda. V nebankovním světě je možné uzavření půjčky v noci ihned, respektive 24/7. Obecně pro rychlé půjčky ihned na účet je specifické, že se jedná o menší částky k zapůjčení, kratší doba splatnosti a vyšší úročení. V noci se vyplácí půjčky ihned na bankovní účet, hotovostní půjčky se v noční dobu neposkytují. Banky půjčky v noci ihned nenabízí.

Nutno říci, že peníze ihned na účet však poskytují i bankovní společnosti. Je-li klient dostatečně bonitní a vlastní bankovní účet u dané banky, proces vyřízení může trvat do pár minut. Raiffeisenbank klientům nabízí Minutovou půjčku, online půjčka ihned je tak do 3 minut.

Rychlé vyřízení a sjednání půjčky online je tak možné jak bank, tak u nebankovek. Každý zájemce ať už vybere nebankovní půjčku ihned na účet, nebo bankovní online půjčku ihned, musí provést důkladné srovnání spotřebitelských úvěrů. Rozhodně se nevyplácí ukvapeně uzavřená půjčka ihned v noci, protože i malá zápůjčka může člověka dovést do nesnází.

Zodpovědnost za plnění sjednaných podmínek

S každým úvěrem se váže zodpovědnost za plnění sjednaných podmínek. I ta nejmenší půjčka v noci ihned na účet může v budoucnu potrápit, zvláště když ji člověk uzavře za nevýhodných podmínek nebo se málo informuje, nepročte podmínky a sazebník. Někdy malé půjčky v noci na účet se mohou vracet pouze v jedné splátce, zejména pokud se jedná o částky do několika tisíc.

Pokud člověk ví, že není schopen vrátit úvěr v jedné splátce, musí najít takový, kde je možnost, aby svoje splátky rozložil. Vyplatí se také si sjednat pojištění proti schopnosti splácet, aby se člověk chránil, když mu do života přijdou další překážky.

Každý úvěr je nutné důkladně zvážit. Člověk musí znát svou finanční stránku a počítat s tím, že úvěr bude muset splatit podle daných podmínek. Nastane-li situace, že dlužník nemá na splátky, musí se obrátit na danou instituci a problém řešit.

Zavíraní očí před problémy povede do hlubší propasti, v případě tíživé situace je dobré, aby člověk požádal o pomoc v dobrovolných organizacích.