Půjčka v noci – ihned na účet

nocni-pujcka-ihned

Nečekané výdaje mohou člověka překvapit kdykoliv. Ať už jde o záchranu rozbitého auta nebo akutní splátku dluhu, někdy je zkrátka potřeba získat peníze ihned. Mnozí nebankovní poskytovatelé nabízejí rychlé půjčky ihned i v noci a žadatel tak získá půjčku klidně do 15 minut. Kdo okamžité půjčky v noci poskytuje? Jsou bezpečné?

Na trhu s úvěry figurují bankovní i nebankovní společnosti. Potřebuje-li člověk půjčku okamžitě, musí se obrátit na ty nebankovní. Žádat u banky je totiž poměrně zdlouhavý proces, s výjimkou půjčky od Equa bank, kterou lze získat již do 3 minut. Nárok na ni však mají pouze bonitní klienti. Nebankovní subjekty na rozdíl od bank často poskytují také noční půjčky ihned. I v noci si tak lze o úvěr zažádat.

Klienti se záznamem v registru nebo příliš nízkým příjmem mají šanci získat úvěr pouze u nebankovních subjektů. Ty jsou známé tím, že klienty příliš neprověřují a půjčky poskytují i těm rizikovějším. Často se tak dá narazit na půjčky bez registru ihned nebo rychlé půjčky bez doložení příjmu.

Rychlá noční půjčka – ihned i v noci

Některé z nebankovních společností jsou ochotné brát na sebe větší riziko a půjčují i méně bonitním klientům. To je výhoda pro ty, kteří mají problémy s dluhy a v bance jim půjčit odmítnou. Noční půjčku pro všechny pro všechny lze získat jednoduše vyplněním online žádosti na webu konkrétní společnosti.

Do formuláře se většinou vyplňují tyto údaje:

 • jméno a příjmení
 • bydliště
 • datum narození
 • kontaktní údaje – e-mail a telefon
 • číslo účtu
 • výše příjmu a typ zaměstnání
 • zápis v registru/exekuce

U tzv. půjček na OP je také třeba zaslat kopii občanského průkazu, případně jiného dokladu totožnosti. Některé společnosti, ale to se týká spíše bank, vyžadují kopie hned dvou dokladů totožnosti.

O půjčku i v noci nemůže zažádat úplně každý. Důležité je, aby klient splňoval základní podmínky pro získání půjčky. Ty si vytváří každá společnost sama, obvykle však musí žadatel o půjčku být:

 • starší 18 let
 • občan ČR
 • majitel bankovního účtu

Rychlé noční půjčky ihned i v noci se často vyřizují přes SMS, je tak důležité, aby žadatel vlastnil mobilní telefon a zadal do formuláře správné telefonní číslo. Výhodou je, že tzv. SMS půjčky ihned úplně každému je velmi jednoduché získat, často není potřeba ani dokládat zdroj a výši příjmu.

Noční půjčka ihned – výhody a nevýhody

Žádost o noční půjčku ihned má své výhody i nevýhody. Její rychlost je samozřejmě velkým benefitem, nicméně tento typ extra rychlých půjček je spjatý také s mnohými riziky.

Výhody nočních půjček ihned:

 • půjčka je za pár minut na účtě
 • žádosti jsou schvalovány po celý den
 • půjčku získá téměř každý žadatel
 • vyřízení je snadné a rychlé

Naopak mezi nevýhody se dá zařadit:

 • vysoká RPSN a úrok
 • vysoké sankce při pozdním splacení
 • nižší důvěryhodnost poskytovatele

Faktem je, že noční půjčky se pojí s poměrně vysokými poplatky a úrok nebývá zrovna nízký. Nejlevnější půjčka je zpravidla ta bankovní, protože ji získají jen bonitní klienti. Okamžité nebankovní půjčky bývají poměrně drahé.

Půjčka i v noci – proč úvěr neuspěchat?

Zažádat o okamžitou půjčku ihned i v noci zní jako atraktivní nabídka. Někdy je však ráno moudřejší večera. Je potřeba nic neuspěchat. Neuvážené půjčky se člověku mohou velmi vymstít, a proto je nutné k nim přistupovat zodpovědně.

Před každou půjčkou, i tou s extra rychlým vyřízením, je provést následující:

 • zjistit si úrok a RPSN
 • zkontrolovat přehlednost smlouvy
 • pročíst si podmínky ve smlouvě
 • zjistit, jaké jsou sankce
 • ověřit si společnost a přečíst recenze

Před odesláním žádosti by se člověk měl zamyslet, zda je půjčka opravdu nezbytná. Velké množství dluhů může člověka snadno dostat do obrovských problémů. Splácet staré půjčky novými se nevyplatilo už mnohým dlužníkům, kteří v kvůli drahým úvěrům a sankcím skončili v exekuci.

Pokud se však bez půjčky nelze obejít, je na místě si především ověřit poskytovatele. Zjistit, zda se jedná o společnost s licencí ČNB, nikoliv o soukromé půjčky s lichvářskými praktikami. Důležité je také pročíst si důkladně smlouvu a mít se na pozoru před podmínkami, jako je rozhodčí doložka nebo extrémně vysoké sankce při nesplácení.

Okamžitá půjčka v noci – kdo ji nabízí?

Noční půjčky neposkytují všechny nebankovní subjekty. Mnohé z nich mají provozní dobu, během které jejich zaměstnanci schvalují půjčky. V nočních hodinách lze sice žádost odeslat, o jejím schválení však bude rozhodnuto až druhý den. Okamžité půjčky v noci tak opravdu poskytuje jen pár subjektů.

Mezi rychlé půjčky přes den se řadí například:

Společnosti, které garantují také noční půjčky ihned nonstop, jsou:

Především se tak jedná o SMS půjčku ihned úplně každému. Ty se však řadí mezi nejrizikovější úvěrové produkty na trhu a společnosti, které je nabízejí, většinou nepatří mezi solidní poskytovatele. Je tak potřeba být opravdu obezřetný a žádost o půjčku si dvakrát rozmyslet.

Půjčka na účet i v noci – noční půjčky ihned

Společnosti, které garantují schválení žádosti také v nočních hodinách, odešlou půjčku na účet i v noci do několika minut. Vzhledem k povaze tohoto typu úvěrů nelze očekávat hotovostní půjčky, které jsou určeny pro klienty bez bankovního účtu, tedy mnohdy pro zadlužené osoby.

Hotovostní půjčky je možné vyzvednout v trafice nebo si obnos peněz nechat donést kurýrem od dané společnosti. Takovou službu nabízí například Provident. Půjčku na účet v noci však Provident neposkytuje, ačkoliv přes den jsou půjčky na účet ihned od Providentu také velmi rychlé.