Levné půjčky – nejlevnější a nejschvalovanější na trhu

levne-pujcky-2

Nebankovních půjček je na trhu celá řada a nejvíce se pochopitelně vyplatí sáhnout po té nejlevnější. Které půjčky jsou skutečně levné a jak o ně zažádat?

Nabídka nebankovních úvěrů je rozmanitá, proto se jednotliví poskytovatelé snaží nalákat nové klienty na různé výhody. Příkladem takové výhody je první půjčka zdarma pro nové klienty, za níž člověk nepřeplatí ani korunu. Kdo poskytuje nejlevnější půjčku na trhu?

Nejlevnější půjčka – první půjčka zdarma

Některé společnosti novým klientům nabízejí spotřebitelské půjčky, s nimiž nejsou spojeny žádné úroky ani poplatky. RPSN je tedy 0 % a klient za takovou půjčku nezaplatí ani o korunu navíc – zkrátka vrátí tolik, kolik si půjčil.

Levné půjčky bez úroků a poplatků většinou představují tzv. mikropůjčky neboli drobné úvěry ve výši několika tisíc korun. Splácet lze zpravidla několik týdnů, maximálně pár měsíců. Pokud je půjčka splacena včas, nehradí se žádné úroky ani poplatky.

Poskytovatelé půjček zdarma:

Pro získání nejlevnější půjčku na trhu je důležité splácet včas, jinak začnou naskakovat úroky z prodlení a RPSN nadále nulová nebude. Stejně jako každá jiná půjčka se může i půjčka zdarma prodražit, není-li splacena včas.

Jak získat levnou půjčku

O levné půjčky bez úroků a poplatků je možné zažádat online na webových stránkách příslušné společnosti. Zde stačí nastavit výši a splatnost půjčky v úvěrové kalkulačce a pokračovat k dalšímu kroku, jímž je vyplnění základních údajů a žadateli.

Po odeslání žádosti je třeba jen vyčkat na její vyhodnocení. V případě schválení půjčky jsou peníze vyplaceny na bankovní účet během pár minut.