CreditStar půjčka – recenze, hodnocení

Společnost CreditStar je součástí mezinárodní skupiny CreditStar Group, která se zabývá finančními technologiemi. Od roku 2006 přichází na trh s flexibilními produkty, které jsou velmi dobře dostupné. Společnost nabízí jednoduché a srozumitelné služby a působí v 8 evropských zemích. Jak si zažádat o úvěr u CreditStar?

CreditStar nabízí flexibilní spotřebitelské úvěry soukromým osobám. U společnosti je registrováno více než milion zákazníků. Při žádosti o půjčku je možné navštívit CreditStar pobočky, případně se na webu stačí podívat na CreditStar kontakt a spoustu záležitostí, především dotazů k úvěrům, je možné vyřešit po telefonu.

CreditStar půjčka

Při výběru jakékoliv půjčky je dobré si řádně zjistit všechny potřebné informace. U každé půjčky je důležité vědět, o kolik požádat a za jakých podmínek. To znamená, že je důležité znát nejen měsíční splátku a dobu splácení, ale také úrokové sazby, RPSN a jednotlivé poplatky.

Existuje celá řada půjček a rozlišují se především na bankovní půjčky a nebankovní půjčky. CreditStar dlouhodobá půjčka je velmi oblíbená a lze o ni požádat online.

CreditStar – kontakty

Jedná se o společnost, u které je možné si půjčit v pracovním týdnu. To znamená od pondělí do pátku, o víkendu není online zákaznický servis k dispozici. I pro e-mailovou komunikaci zpravidla platí, že odpověď dostane člověk až v pracovním týdnu, i když svůj e-mail pošle již v sobotu.

Zákaznický servis funguje od 9:00 do 17:00 a pracovníci jsou schopní odbavovat volající poměrně rychle. Proto se stává pouze výjimečně, že zájemce o půjčku či klient s dotazem musí volat několikrát, než se skutečně do společnosti dovolá.

Rychlá půjčka CreditStar

CreditStar nabízí rychlé a jednoduché řešení pro každou situaci. Přímo na jejich webu je možné si vyplnit online žádost o půjčku z pohodlí domova. Stačí k tomu pouze internet a mobil, tablet či počítač.

Ve formuláři je nutné nejdříve vyplnit cílovou částku, která se může pohybovat od 12 500 Kč do 120 000 Kč. Dále se vyplňuje doba splácení od 4 měsíců do 24 měsíců, tedy 2 let. Formulář rovnou ukáže, jak vychází měsíční splátka.

CreditStar Czech

Společnost působí v 8 evropských státech a jedním z nich je právě Česká republika. S jednoduchou půjčkou CreditStar plus je možné si půjčit na nečekané výdaje částku do 25 000 Kč okamžitě.

Mezi nejčastější neočekávané výdaje patří:

 • advokátní poplatky
 • oprava spotřebičů
 • zákrok u veterináře
 • platba nájmu nebo kauce
 • oprava telefonu nebo počítače
 • oslavy narozenin
 • lékařské poplatky
 • malé opravy v domácnosti
 • další jednorázové nákupy

Společnost nabízí online komunikaci, a tak celá žádost o půjčku může být vyřízená během pár minut bez zbytečných starostí a problémů. Jakmile bude půjčka schválena, tak žadatel o půjčku bude mít peníze na účtu už dokonce do 30 minut.

U každé půjčky je dobré si přečíst řádně podmínky a také si dopředu promyslet a propočítat, zda je půjčka nejlepším řešením.
U každé půjčky je dobré si přečíst řádně podmínky a také si dopředu promyslet a propočítat, zda je půjčka nejlepším řešením.

CreditStar – recenze, hodnocení, reference

Pro některé žadatele o půjčku může být společnost CreditStar úplně neznámou firmou, a tak je logicky zajímá hodnocení a recenze CreditStar. Důležité je nezapomínat, že už i toto číslo vypovídá něco o spokojenosti klientů.

CreditStar Czech s.r.o. je součástí CreditStar Group, mezinárodní skupiny zabývající se finančními technologiemi, která má více než 15 let zkušeností s poskytováním spotřebitelských úvěrů.

Jak vybrat vhodnou půjčku

Vždy je nejdůležitější promyslet, zda člověk opravdu půjčku potřebuje. Pokud ano, je dalším krokem zjistit, jakou částku si půjčit, a propočítat si, jaké splátky měsíčně lze splácet. Od těchto základních údajů se poté odvíjí všechny další podmínky.

Při výběru půjčky se člověk rozhoduje, zda si požádá o krátkodobou, nebo dlouhodobou půjčku. Krátkodobé úvěry se většinou pohybují v řádech měsíců a půjčená částka je nižší. Dlouhodobá půjčka může dosahovat neuvěřitelně vysoké částky a splácet se může až 30 let. Například hypoteční úvěr je jedním z dlouhodobých úvěrů.

Na co si dát pozor:

 • výše splátek a jejich rozvržení
 • podmínky splácení
 • úroková sazba
 • podmínky odložení splátek
 • podmínky prodloužení půjčky
 • důvěryhodnost instituce
 • skryté poplatky
 • poplatky za předčasné splacení

V případě, že se člověk neorientuje ve svých financích, je vhodné se podívat po pomoci od finančního poradce. Jedná se o člověka, který dokáže ve financích udělat pořádek a umí vysvětlit klady i zápory daného finančního produktu. Dobrý poradce rozhodně nikomu nic nevnucuje a jedná v nejlepším úmyslu svého klienta.

Konsolidace půjček

V některých případech může finanční poradce doporučit konsolidaci dluhů. Jedná se o sloučení všech finančních půjček do jedné. Jedna větší půjčka zpravidla mívá lepší podmínky než několik půjček krátkodobých.

Každá banka a i spousta nebankovních společností nabízí konsolidaci půjček. Klient získá rychlejší přehled o tom, kolik dluží a jak dlouho ještě bude svůj dluh splácet.

Existuje také celá řada půjček, které jsou vhodné například i pro studenty, maminky na rodičovské dovolené a důchodce. Vždy je ovšem důležité se s půjčkou řádně seznámit.