Express Cash půjčka – recenze, kontakt

express-cash-pujcka

Půjčka Express Cash je ideální produktem pro každého, kdo potřebuje půjčit a zároveň nemá bankovní účet. Výplata finančních prostředků i splácení půjčky totiž probíhá v hotovosti – o klienta se stará zástupce firmy, který ho pravidelně navštěvuje doma nebo na jiném dohodnutém místě. Jaké má Express Cash půjčka parametry a jaké podmínky je nutné splňovat pro její získání?

Půjčku Express Cash poskytuje společnost EC Financial Services, která byla poskytovatelem dobře známé Smart půjčky. V rámci Express Cash půjčky svým klientům nabízí hotovost až do výše 70 000 Kč na cokoliv. Splatnost půjčky je 14, 17, nebo 20 měsíců a úroková sazba je pevná ve výši 15 % ročně.

Jak sjednat Express Cash půjčku

Stejně jako většina ostatních nebankovních půjček se Express Cash půjčka sjednává online z pohodlí domova. Stačí vyplnit webový formulář na stránkách poskytovatele, odeslat jej a vyčkat na telefonát od zástupce firmy. Další možností je žádost po telefonu.

Splácení půjčky Express Cash

Půjčka se splácí v hotovosti zástupci společnosti, a to formou pravidelných měsíčních splátek. Jak již bylo řečeno, vše se řeší s přiděleným zástupcem, splácení bankovním převodem u této půjčky není umožněno.

Podmínky pro získání Express Cash půjčky

Aby byla žádost o Express Cash půjčku schválena, musí být splněny tyto podmínky:

  • věk min. 18 let
  • dva doklady totožnosti
  • doklad o trvalém bydlišti (nájemní smlouva, list vlastnictví)
  • pravidelný příjem (nutno doložit)

Příjem žadatele nemusí nutně pocházet ze zaměstnání. Express Cash půjčka tak může být poskytnuta například i seniorům s pravidelným důchodem nebo rodičům, kteří dostávají příspěvek v mateřství nebo rodičovský příspěvek. Tedy půjčky na mateřské, neboli půjčka na rodičovský příspěvek.