Půjčky do 10 000 Kč

pujcka-do-10000

Srovnavač půjček vpujcky sdružuje téměř všechny české poskytovatele online půjček, díky čemuž může každému klientovi nabídnout úvěr na míru. Sjednání půjčky je snadné a probíhá z pohodlí domova, není nutné nikam chodit.

Půjčky do 10 000 Kč bývají využívány jako tzv. půjčky před výplatou. Často se označují jako mikropůjčky, pro něž jsou typické nižší částky a také kratší doba splatnosti, která obvykle činí max. několik týdnů.

Podmínky pro poskytnutí půjčky do 10 000 Kč se liší v závislosti na poskytovateli. Většina z nich dnes nahlíží do registrů a žadatelům, kteří již nějaké dluhy mají, nepůjčí. Najdou se však i výjimky, proto je možné získat například i půjčku pro zadlužené v exekuci.

Žádost o půjčku je jednoduchá. Stačí vyplnit webový formulář a počkat, až srovnavač půjček nabídne tu nejvýhodnější nabídku. V případě zájmu je pak možné vyplnit požadované informace, formulář odeslat a vyčkat na vyplacení finančních prostředků.

Obdržení peněz

Peníze jsou ve většině případů zasílány ihned po schválení žádosti, a to na bankovní účet klienta. Schvalovací proces může nějakou dobu trvat, jelikož si poskytovatelé půjček zpravidla ověřují bonitu klienta.

Splacení půjčky

Jak již bylo řečeno, půjčky do 10 000 Kč představují tzv. mikropůjčky, které jsou poskytovány na relativně krátkou dobu. Splatnost půjčky proto bývá několik týdnů. Splácí se převodem na účet poskytovatele, konkrétní podmínky se však mohou u jednotlivých úvěrů lišit.

Nahlíží se do registru?

Některé nebankovní společnosti poskytující půjčky do registru nenahlížejí, ačkoliv se jedná o zákonnou povinnost. Pokud někteří poskytovatelé nabízejí půjčky bez registru pro zadlužené, obvykle vyžadují dostatečně vysoký a pravidelný příjem.

Nejvýhodnější půjčka díky srovnávači

Srovnání půjček je nejlepší cestou, jak získat výhodnou půjčku. Díky tomu, že srovnávač vpujcky.cz sdružuje obrovské množství nabídek úvěrů, také dokáže najít tu nejvýhodnější půjčku přesně na míru požadavkům klienta.