Půjčky do 10 000 Kč – ihned i bez doložení příjmu

půjčka zdarma

Půjčky do 10 000 Kč, které jsou běžně nazývány mikropůjčkami, jsou poskytovány hlavně nebankovními institucemi. Jaké jsou jejich výhody a co je dobré o nich vědět?

Půjčky do 10 000 Kč bývají využívány jako tzv. půjčky před výplatou. Často se označují jako tzv. mikropůjčky, pro něž jsou typické nižší částky a také kratší doba splatnosti, která obvykle činí max. několik týdnů.

Podmínky pro poskytnutí půjčky do 10 000 Kč se liší v závislosti na poskytovateli. Většina z nich dnes nahlíží do registrů a žadatelům, kteří již nějaké dluhy mají, nepůjčí. Najdou se však i výjimky, proto je možné získat například i půjčku v exekuci. Výjimkou není ani půjčka bez registru ihned nebo půjčka bez doložení příjmu.

Žádost o půjčku na op je jednoduchá. Stačí vyplnit webový formulář na internetových stránkách vybraného poskytovatele úvěrů a počkat na schválení. Peníze jsou pak odeslány na účet během několika málo okamžiků.

Obdržení peněz

Peníze jsou ve většině případů zasílány ihned po schválení žádosti, a to na bankovní účet klienta. Schvalovací proces může nějakou dobu trvat, jelikož si poskytovatelé půjček zpravidla ověřují bonitu klienta. Obzvlášť oblíbené jsou půjčky ihned, které dorazí na účet i do 15 minut.

Splacení půjčky

Jak již bylo řečeno, půjčky do 10 000 Kč představují tzv. mikropůjčky, které jsou poskytovány na relativně krátkou dobu. Splatnost půjčky proto bývá několik týdnů.

Splácí se převodem na účet poskytovatele, konkrétní podmínky se však mohou u jednotlivých úvěrů lišit.

Nahlíží se do registru?

Některé nebankovní společnosti poskytující půjčky bez Solusu, ačkoliv se jedná o zákonnou povinnost. Pokud někteří poskytovatelé nabízejí půjčky bez registru pro zadlužené, obvykle vyžadují dostatečně vysoký a pravidelný příjem.

Nejvýhodnější půjčka díky srovnávači

Srovnání půjček je nejlepší cestou, jak získat výhodnou půjčku. Díky tomu, že srovnávače sdružují obrovské množství nabídek úvěrů, také dokážou najít tu nejvýhodnější půjčku přesně na míru konkrétnímu klientovi.