Půjčka do výplaty bez registru

pujcky-pred-vyplatou-bez-registru-2

Půjčky do výplaty bez registru jsou nebankovním produktem, který je dostupný i pro osoby s dluhy. Jak o něj zažádat a co je pro něj charakteristické?

Půjčky do výplaty bez registru či zkrátka půjčky bez registru jsou nebankovní úvěry v relativně nízké výši a s kratší dobou splatnosti. Zájem o ně mají především lidé, kteří mají záznam v jednom z úvěrových registrů, a banka či většina nebankovních společností by jim proto nepůjčila.

Nutno podotknout, že jakmile je klient již zadlužen, je riziko, že nový úvěr nebude schopen řádně splácet, poměrně vysoké. Proto je pro půjčky před výplatou bez registru typická vysoká RPSN (roční procentní sazba nákladů).

Mezi podmínky pro poskytnutí půjčky bez registru většinou patří doložení příjmu, který musí být pravidelný a dostatečně vysoký. Někdy lze však získat také půjčky bez doložení příjmu.

Žádost o půjčku do výplaty bez registru

Stejně jako v případě jiných nebankovních půjček se o půjčku do výplaty bez registru žádá online, a to na webových stránkách daného poskytovatele. Zde stačí vyplnit formulář, odeslat jej a počkat na vyhodnocení žádosti. Poté, co je půjčka schválena, lze finanční prostředky očekávat do několika minut.

Většinou jsou půjčky bez registru do výplaty poskytovány na účet, lze se však setkat i s půjčkami typu půjčka na ruku. Hotovost je v takových případech doručena klientovi zástupcem firmy.

Splácení půjček bez registru do výplaty

Je velmi důležité splatit online půjčku včas, jinak hrozí vysoké sankce, kvůli nimž se celý úvěr značně prodraží. V případě, že není možné splátku poslat v dohodnutém termínu, je nutné daného poskytovatele co nejdříve kontaktovat a domluvit si alternativní řešení. Tím může být například prodloužení splatnosti půjčky bez registru a zástavy.