Presto půjčka

unicredit-bank

Presto půjčka od UniCredit Bank nabízí spoustu výhod, například rychlé vyřízení nebo garantovanou úrokovou sazbu. Kdo může Presto půjčku získat a jaké jsou její další parametry?

Presto půjčka je dostupná ve výši od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč a splácet ji lze 12 až 120 měsíců. K úvěrům nad 250 000 Kč je možné získat výhodou úrokovou sazbu 4,9 % p.a. Podmínkou je splatnost alespoň 85 měsíců a zasílání mzdy na bankovní účet u UniCredit Bank.

Jak sjednat Presto půjčku?

Úvěr je možné sjednat pouze na pobočce, kde si lze za tímto účelem sjednat schůzku. Žadatelé budou potřebovat občanský průkaz, potvrzení o příjmu (popř. výpisy z účtu nebo daňové přiznání za uplynulý kalendářní rok). V případě, že bude žádost schválena, klient podepíše úvěrovou smlouvu a banka mu poté zašle dohodnutou částku na bankovní účet.

Jedná se o online půjčku, která se řadí mezi dlouhodobé půjčky na splátky. Osoby se záznamem v SOLUSU nepotěší, že se nejedná o půjčku bez registru a doložení příjmu.

Podmínkou je plnoletost a bydliště v České republice.

Parametry Presto půjčky od UniCredit Bank:

  • Výše půjčky: 20 000–1 000 000 Kč
  • Úroková sazba: od 4,9 % p.a.
  • Splatnost: 12–120 měsíců
  • Typ půjčky: bankovní neúčelová
  • Půjčka bez doložení příjmu: ne
  • Půjčka bez registru: ne

Mezi hlavní výhody Presto půjčky patří flexibilita – klienti si sami volí výši splátky a datum splácení, množnost až pětkrát odložit splátky a také rychlost poskytnutí finančních prostředků. Zájemci si k úvěru mohou sjednat pojištění schopnosti splácet.

TIP: UniCredit studentský účet je vhodnou alternativou pro studenty a mladé lidi.