Půjčky online a pro každého

pujcky-online

Online je dnes poskytována převážná většina nebankovních úvěrů. Další výhodou je, že podmínky pro získání těchto úvěrů jsou velmi mírné. Co dalšího je dobré vědět o tzv. online půjčkách?

Žádosti o půjčku se v dnešní době většinou podávají prostřednictvím jednoduchého webového formuláře. Není tedy třeba nikam chodit a zpravidla ani telefonovat.

Online půjčky bývají poskytovány ve výši do několika desítek tisíc korun. Jejich splatnost je obvykle pár týdnů, jedná se tedy o půjčky krátkodobé.

Jak zažádat o online půjčku?

Půjčky online ihned se vyřizují pomocí webového formuláře, který je k nalezení na internetových stránkách příslušného poskytovatele. Většinou stačí zadat požadovanou výši a splatnost půjčky a vyplnit několik základních údajů o sobě.

Podmínky pro získání online půjček bývají mírné. Většinou mezi ně patří:

  • věk min. 18 let
  • bydliště na území v ČR
  • pravidelný příjem

Některé nebankovní instituce vyžadují, aby klient neměl žádný záznam v registru dlužníků. Nebývá to však pravidlem, proto lze najít i nabídky tzv. půjček bez registru. Sjednat si lze také online konsolidaci půjček.

Podmínky jsou u online půjček skutečně nenáročné, zejména ve srovnání s podmínkami bank, které důkladně prověřují bonitu žadatelů. S trochou nadsázky lze proto říci, že na nebankovní online půjčku dosáhne úplně každý.