Půjčka bez doložení příjmu ještě dnes – expres, hotově, i o víkendu

youngwomanholdingcreditcardandbillwithsmilehappily

Osobní půjčky bez doložení příjmu umožňují mnoha lidem půjčit si peníze, i když nemají práci. Věřitelé a úvěrové služby hledají způsoby, jak půjčky schválit, a často jim ke splnění požadavků na půjčku bez zajištění stačí jakýkoli spolehlivý zdroj příjmů. Jak takovou půjčku získat expres i o víkendu?

Pokud člověk potřebujehotovost a nemá doložitelný příjem, pak mohou být možnosti omezené a půjčka bez doložení příjmu ihned může být nejlepším způsobem, jak získat potřebné finanční prostředky.

Půjčky bez doložení příjmu jsou obvykle spojeny s výrazně vyššími úrokovými sazbami a pravděpodobně i s omezením částky, kterou si lze půjčit. Poplatky mohou být také vyšší a doba splácení kratší, zejména u nezajištěných osobních půjček, o které se žádá bez doložení příjmu.

Alternativní zdroje příjmu

I když je zaměstnání považováno za pravidelný zdroj příjmu, není to zdaleka jediný způsob, jakým lidé získávají hotovost. Alternativní zdroje, včetně sociálních dávek, výživného, výnosů z investic, studentské půjčky, důchod, renta atd., jsou považovány za příjem, kterým mohou věřitelé odůvodnit schválení žádosti o nezajištěnou půjčku.

Dalším hlediskem pro věřitele při analýze osobní půjčky bez ověření příjmů je poměr dluhu k příjmu. Jedná se o poměr měsíčního příjmu žadatele k tomu, jakou částku dluží věřitelům.

Některé typy půjček jsou závislé spíše na zajištění než na příjmu, což z nich činí užitečné (i když rizikové) alternativy pro spotřebitele, kteří hledají půjčku.

Jak získat půjčku bez doložení příjmu

Pro získání osobní půjčky bez doložení příjmu jsou nutné následující informace. Tyto údaje budou vyžadovány i v případě, že dlužník nemá žádný příjem:

  • jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo dlužníka
  • číslo bankovního účtu
  • informace o příjmech
  • zajištění, které je dlužník ochoten poskytnout výměnou za půjčku

Věřitel bude muset vyhodnotit riziko dlužníka. Poskytovatel posoudí žádost a určí, zda má klient nárok na půjčku. Může dlužníka schválit a na základě možného risku mu poskytnout půjčku s vyšším úrokem. Jedná se o jednoduchý proces.

Dlužníci mohou pomocí osobních bezúčelových půjček platit životní náklady nebo platby, které jsou ve skutečnosti splatné až při následující výplatě. Jiní si berou osobní půjčky na pokrytí výdajů, jako je dovolená, školné, nebo velké svátky, například Vánoce. Věřitele nezajímá důvod, proč dlužník expres půjčku bez doložení příjmu potřebuje.

Expres půjčka bez doložení příjmu

Rychlá doba si žádá rychlé půjčky. A to nejen z důvodu rychlého uhrazení nenadálých výdajů. Například rozbitá lednička. O pár dní se zpozdí výplata a je zaděláno na problém. Automatické platební příkazy k úhradě nájmu či účtu za telefon najednou nemají odkud čerpat a člověk akutně potřebuje extra finance na pokrytí nezbytných plateb.

Expres půjčka musí být dostupná kdykoli, ve dne v noci, o svátcích, i víkendech. Mnoho bank nabízí okamžitý převod, tudíž není potřeba čekat na všední pracovní den, a připisují příchozí platby ihned bez prodlení. Tato služba však musí být podporována zúčastněnými bankami. Nelze proto vždy spoléhat na to, že žadatel obdrží finanční obnos ihned.

Hotovostní půjčka o víkendu

Jakkoli je půjčka bez doložení příjmu pro mnoho lidí užitečná, postrádá smyslu zejména tehdy, je-li potřeba ihned, ještě týž den. Nastane-li nečekaná situace, která nesnese finanční odklad, například o víkendu, může být problematické dostat se k penězům kvůli víkendovým bankovním odstávkám.

Řešením může být hotovostní půjčka o víkendu. Zejména ve velkých městech řada bank i nebankovních společností pracuje v otevřených pobočkách i o sobotách a nezřídka i nedělích. Nebankovní instituce jdou v konkurenčním boji ještě dál a s klienty si sjednávají osobní schůzky, prakticky v jakoukoli denní dobu.

Získání nového klienta je prvořadé a finanční asistenti jsou proto kdykoli připraveni vzít smlouvu o půjčce i potřebnou hotovost a dovézt ji žadateli na předem smluvené místo, v mnoha případech přímo ke klientovi domů. Jak činí kupříkladu společnost Provident.

Alternativou, jak získat rychlou půjčku ještě dnes, i o víkendu, jsou výplatní terminály v tabácích, trafikách a na benzínových stanicích. Dříve tak vyplácela půjčky společnost Zaplo, CreditPortal tímto způsobem funguje na benzínkách EuroOil.