Rychlá půjčka před výplatou – ihned na účet i o víkendu

youngcaucasianmanwearingglassesholdingczechkorunabanknotessmiling

Každý zažil situaci, kdy těsně před výplatou přišly nečekané účty a porouchal se některý z nezbytných domácích spotřebičů, nebo auto, kterým člověk denně jezdí do práce. Jak najít volné prostředky na úhradu těchto výdajů? Co když se zaměstnavatel opozdí s výplatou mzdy a nezbydou finance na běžný provoz? Je řešením rychlá půjčka před výplatou?

Pro neočekávané a nepříjemné případy existuje půjčka před výplatou, která dokáže účinně pomoci. Není potřeba žádat o pomoc příbuzné nebo známé, a přesto lze získat potřebné prostředky rychle a včas tak, aby mohly být veškeré finanční potíže okamžitě vyřešeny.

Půjčka, respektive peníze ihned na účet jsou proto velice žádaným produktem. Stejně tak je oblíbená i rychlá půjčka na účet. Ta existuje i pro nezaměstnané.

Půjčka před výplatou ihned

Půjčka před výplatou ihned je úvěr krátkodobý, to znamená, že je poskytována na dobu do 30 dní, poté musí být splacena. Rychlou krátkodobou půjčku před výplatou si lze půjčovat opakovaně, při každé splacené půjčce a další žádosti se půjčená částka může díky vybudované klientské důvěře navýšit.

Maximální částky u půjček před výplatou se pohybují kolem 20 až 30 000 Kč, tato částka však nebývá poskytována při první půjčce, nýbrž až opakovaně stálým klientům. Největší výhodou půjčky před výplatou ihned je jednoduchá žádost a rychlé vyřízení s minimem dokladů.

Nebankovní společnosti dobře vědí, že čas je kritický a rozhoduje každá hodina. Proto jsou vůči žádostem o půjčku před výplatou ihned značně benevolentní, nepátrají po detailech a nepídí se po důkladné klientově finanční historii.

Půjčky do výplaty jsou konfigurovány tak, aby poskytly potřebné peníze jen do příchozí výplaty. Může se tak jednat o úvěr třeba jen na sedm dní. Ovšem každá taková půjčka je vykoupena velkými úroky a především vysokými poplatky, pokud se klient opozdí se splátkou byť jen o jediný den.

Čas hraje proti klientovi jak před půjčkou samotnou, tak během jejího trvání. U krátkodobých úvěrů do výplaty platí více než jinde dvojnásobná opatrnost a důkladná rozvaha. Člověk ve finanční tísni je náchylnější k unáhleným rozhodnutím, kterých by později mohl litovat.

Online půjčka před výplatou

Většinu půjček před výplatou lze nalézt na internetu. Zde je větší množství nabídek různých poskytovatelů, rozdílné jsou však podmínky půjček a výše úroků nebo poplatků. Optimální je vybrat si takovou online půjčku před výplatou, jejíž podmínky budou nejvýhodnější. Vyplatí se využít nárazových slevových akcí nebo nabídky první půjčky před výplatou zdarma.

Na webových stránkách vybraného poskytovatele klient vyplní jednoduchý formulář, odešle jej a počká zpravidla jen několik minut na vyhodnocení své žádosti. Následně mu bude nabídnuta předschválená částka, kterou potvrdí SMS zprávou nebo e-mailem a pak již může očekávat peníze na svém účtu. Jedná se o rychlé půjčky ihned na účet.

Díky internetu a automatizaci celého procesu lze o úvěr žádat prakticky kdykoli, v kteroukoli denní i noční hodinu, o svátcích, prázdninách i víkendech. Takové půjčky jsou na online vyhledávačích zpravidla vyhledávány pod hesly „Půjčky online ihned na účet nonstop“, „Rychlá půjčka o víkendu“, nebo „SMS půjčka o víkendu“.

Rychlá půjčka o víkendu

Získat půjčku o víkendu může být problematické, a to z důvodu zavřených bank a limitovaných bankovních převodů. Banky zpravidla připisují přijaté platby pouze ve všední dny. Rychlá půjčka o víkendu však bývá velmi žádaná, zejména v akutních případech, které nesnesou odkladu.

Akutní domácí havárie nebo nutná platba za opravu vozidla a mnoho jiných neodkladných důvodů má za následek intenzivní finanční stres. Jak však přijít k penězům mimo pracovní dny? Řešením mohou být hotovostní půjčky, které jsou vypláceny obchodními zástupci na předem smluveném místě. Činí tak například zástupci nebankovky Provident.

Děje se tak většinou u klienta doma, případně na veřejném neutrálním místě. Ještě do konce loňského roku bylo u nebankovní společnosti Zaplo možné vybrat si požadovanou hotovost na terminálech trafik GECO. Tato možnost však již není dostupná. Ovšem dokazuje to, že alternativy existují.

SMS půjčka o víkendu

SMS půjčka o víkendu funguje na podobném principu s tím rozdílem, že o ni klienti žádají prostřednictvím zpráv z mobilního telefonu, nikoliv z počítače. Celý proces se nikterak neliší. K penězům z půjčky se lze dostat také díky okamžitým platbám, které začaly banky hojně využívat. Připsání peněz tak probíhá i o víkendu.

Zúčastněné tuzemské banky však musejí okamžité platby podporovat, jinak bude muset bankovní převod počkat do všedního dne. Jedná se především o tyto bankovní instituce:

Díky moderní službě okamžité platby, která vyhovuje požadavkům současné doby, lze získat SMS půjčku i o víkendu, aniž by klient musel docházet na výplatní místo nebo se scházet s finančním zástupcem nebankovní instituce. Případně si pro jeho příchod vymezit osobní volný čas.

SMS půjčky jsou vhodné především pro stálé opakující se zákazníky, kteří již při první žádosti o půjčku poskytli společnosti veškerou potřebnou dokumentaci, včetně fotokopie občanského průkazu, potvrzení o příjmu a další možné dokumenty (povolení k pobytu, druhý doklad totožnosti, apod).

Nebankovní společnost již má tyto doklady zavedené v databázi a nepotřebuje, aby je stálý klient zasílal pokaždé nanovo. Šetří tak čas sobě i klientům a poskytuje nadstandardní servis založený na obchodní důvěře. Pro zaslání žádosti o novou půjčku tedy klientovi stačí SMS zpráva, na jejímž základě si nebankovka klienta dohledá a okamžitě uvolní finanční prostředky.

Rychlá půjčka bez dokládání příjmů

I s takovými nabídkami se lze v objemném konkurenčním prostředí setkat. Rychlá půjčka bez dokládání příjmů zpravidla závisí na celkovém měsíčním obratu na klientově bankovním účtu, přičemž poskytovatel půjčky podrobněji nezkoumá, odkud peníze plynou, či zda je příjem založen na pravidelné bázi.

Podstatná je výše příjmů a její poměr s výdaji. Klient tak může mít příjmy jednorázové, nárazové, avšak stále natolik dostatečné, aby pokryly splátky úvěru. Nemusí se tedy jednat o příjem ze stálého zaměstnání. Může jít také o výsluhovou rentu, rodičovský příspěvek, důchod, příplatky na bydlení.

Jakkoli je použití sociálních dávek v souvislosti se splátkami půjček diskutabilní, najdou se poskytovatelé, pro něž původ příjmu není podstatný. Dostává-li například student na účet občasnou finanční výpomoc od prarodiče či jiného příbuzného, může to být považováno za vyhovující příjem pro udělení půjčky.

Rychlá půjčka ještě dnes – prodloužení splatnosti

Každý spoléhá, že obdrží svoji výplatu v termínu. Co když však peníze projednou nedorazí a hrozí, že běžící půjčku nebude možné včas splatit? Pak lze využít možnost prodloužit si dobu splatnosti. U některých půjček je nutné o toto prodloužení požádat, někde stačí rovnou zaplatit poplatek za prodloužení půjčky na účet poskytovatele a splatnost bude prodloužena automaticky.

Poplatek za tuto službu bývá značně vysoký, při opakovaném prodlužování by se rychlá půjčka ještě dnes hodně prodražila. Proto se vždy v případě nutnosti vyplatí zvolit dobu splatnosti s malou časovou rezervou. Ideálně však splatit půjčku včas v termínu.

Například společnost Ferratum Bank si za prodloužení splatnosti účtuje poplatky dle následujícího ceníku: Pokud bude klient prodlužovat splatnost při částce 10 000 Kč o 7 dní, zaplatí na poplatcích 1000 Kč, 10 dní vyjde na 1300 Kč, 15 dní na 1800 Kč, 20 dní na 2300 Kč, 25 dní na 2800 Kč a za 30 dní klient připlatí 3300 Kč.