Půjčky na OP bez výpisu z účtu

gooddealtwobusinesspartnersshakinghandsaftersigningcontract

Bankovní společnosti vyžadují výpis z účtu klienta z důvodu prověření jeho bonity a úvěruschopnosti. Nebankovní sektor je ovšem benevolentnější a podmínky jejich půjček jsou mírné. Půjčka bez výpisu z účtu je nabízena nebankovní společností i pro žadatele bez vlastního bankovního účtu. Jak je tento způsob vyplacen? Co to je půjčka bez výpisu z účtu a jaké možnosti přináší?

Půjčky na OP bez výpisu z účtu je často využívána osobami, které mají nízké, nebo dokonce nulové měsíční příjmy. Z tohoto důvodu nedosáhnou na bankovní produkty a musí se poohlédnout po nebankovní nabídce půjčky. Stejně tak je to u žadatelů, kteří mají vůči své osobě již existující závazek nebo dokonce exekuci. V těchto případech je půjčka bez výpisu z účtu řešením.

Půjčka bez výpisu z účtu

K tomu, aby mohla být půjčka bez výpisu z účtu schválena, existují jen mírné podmínky ke splnění. Schvalovatelsnost těchto nebankovních půjček je vysoká a klient na ni lehce dosáhne. Jedná se o půjčku bez doložení příjmů, která je poskytována pouze v nebankovním sektoru. U těch klientů, kteří nedisponují svým vlastním bankovním účtem, je portfolio nebankovní společnosti doplněno o půjčku bez účtu.

Půjčka bez výpisu z účtu nabízí řešení těm, kteří mají vůči své osobě závazky, dluhy, nesplacené pohledávky nebo dokonce vedenou exekuci. Je však potřeba myslet na to, že jednoduché získání tohoto nebankovního úvěru může ovlivnit finanční gramotnost potenciálních žadatelů. Řešit dluh dluhem není efektivní cesta k vyřešení finanční tísně.

Procentuální zastoupení kladně vyřízených žádostí o půjčku bez doložení příjmů je vysoké. Šanci na uzavření nebankovní půjčky bez výpisu z účtu má každý, kdo splní základní podmínky smluvení. Podání žádosti je rychlé, snadné a lze uskutečnit odkudkoli. Je totiž prováděno online, nebo prostřednictvím telefonního hovoru.

Půjčky bez vlastního účtu jsou nazývány i jako půjčka bez bankovního účtu

Půjčka bez vlastního účtu je nabízena těm, kteří mají omezené možnosti z pohledu vlastního bankovního účtu. U banky není možné sjednat jakoukoli zápůjčku bez bankovního účtu. Půjčky v hotovosti jsou nabízeny pouze nebankovními společnostmi. Slouží k uhrazení menších, avšak nečekaných a ojedinělých výdajů. Výše zápůjčky je nižší a doba splatnosti je krátká.

Hotovost, kterou půjčka bez bankovního účtu nabízí, slouží především k vykrytí nenadálé finanční tísně, která může nastat například před výplatou. Půjčka v řádech tisícikorun tak může pomoci i těm, kteří nemají účet a nechtějí nebo nemohou své příjmy doložit. Žádost je podávána online, bez nutností návštěv pobočky poskytovatele. Jediná cesta, kterou musí žadatel podniknout, vede na místo vyplacení finanční hotovosti.

Půjčky bez vlastního účtu jsou vyplaceny v hotovosti a to jedním z nabízených způsobů. Záleží na nebankovní společnosti, které z možností nabízí. Nejčastěji lze využít služeb obchodního zástupce, který může dovést zápůjčku až ke klientovi. Výběr na pobočce není výjimkou. Tyto dvě alternativy jsou v praxi nejčastější. Poskytovatelé nabízí i vyplacení zápůjčky na vybraných partnerských sítích čerpacích stanic a trafik.

Půjčka bez ověření účtu, půjčka bez výpisu z účtu – rozdíl

Na trhu poskytovatelů finančních produktů lze dohledat i ty, kteří požadují po klientovy ověření jeho bankovního účtu. Probíhá to tak, že klient je povinen zaslat 1 Kč ze svého účtu na účet vybraného poskytovatele. Tímto krokem si společnost ověří, že bankovní účet je opravdu žadatele a nevyužívá ke sjednání jiný, jím nevlastněný bankovní účet.

Půjčka bez ověření účtu je rychlejší a klient tak ušetří další proces k získání požadovaného úvěru. Často se jedná o ty půjčky, které jsou uzavírány přímo na pobočce a smlouva o poskytnutí zápůjčky je sepsána na místě s klientem. U online žádostí může být ověření často vyžadováno.

Ověření účtu je proces identifikace a prověření. Půjčka bez výpisu z účtu je specifikací produktu, který je poskytovatelem nabízen.

Půjčka na OP funguje jako půjčka na číslo OP

Ulehčení administrace a zkrácení procesů s vyřizováním poskytuje půjčka na OP. Jedná se o nabídku nebankovních společností, které požadují doložit číslo OP. Žádné jiné dokumenty nejsou potřeba. Klient se tak vyhne povinnosti dokládat jeho pravidelné příjmy a výpisy z evidence dlužníků. Při sjednávání online je požadováno doložit kopii občanského průkazu žadatele.

Půjčka na číslo OP se pohybuje v nižších částkách, avšak záleží na vybrané společnosti, kolik si stanovila jako maximální zápůjčku u tohoto druhu finančního produktu. Nejčastějšími nabídkami na trhu jsou půjčky na OP v řádu tisícikorun, s maximální hranicí 20 000 Kč. Není však vyloučeno, že jiná nebankovní společnost dokáže půjčit stejným způsobem i trojnásobek částky.

Malá Hyper půjčka poskytuje úvěr 500 Kč až 20 000 Kč.
Sjednat Malou Hyper půjčku >

Zatímco Malá Hyper půjčka nabízí částky od 500 Kč do 20 000 Kč k zapůjčení, Zonky poskytne půjčku 5 000 Kč až 900 000 Kč. Čím vyšší zápůjčku si klient sjedná, tím delší dobu splatnosti může získat. U zmiňované Malé Hyper půjčky je splatnost maximálně 30 dní. Zonky nabízí vyšší částky i delší splatnost, která se pohybuje od 12 do 120 měsíců.

Půjčky na OP s exekucí

Půjčka pro zadlužené je obtížná, hůře získatelná, avšak ne nemožná. Zadlužený člověk nemá u bankovní instituce žádnou možnost k získání úvěru. Jedinou příležitostí, jak se k půjče na OP dostat, je nebankovní sektor. Půjčky na OP s exekucí jsou drahé a svými podmínkami se odlišují. U nebankovních společností však představují běžné typy zápůjček, které jsou v portfoliu poskytovatele k získání.

Výhodou je rychlost a jednoduchost sjednání online, kterou půjčka v exekuci přináší. Není potřeba dokládat žádné speciální dokumenty. Stačí občanský průkaz žadatele a poskytovatel s nejvyšší pravděpodobností půjčku schválí. Je ovšem potřeba počítat s vyšší úrokovou sazbou a vysokým RPSN. Nebankovní společnost si kompenzuje poskytnutí úvěru nebonitnímu klientovi.

S půjčkou v exekuci se mohou pojit i vysoké poplatky, které jsou za sjednání úvěru vyžadovány. Při výběru půjčky pro dlužníky je potřeba myslet na to, že ne každý poskytovatel může být seriózní a ověřený. Rizikovým společnostem je potřeba se vyhnout.

Půjčka na OP bez doložení příjmu – výhody, nevýhody

Rychlá půjčka na OP s sebou přináší řadu výhod, které klient jednoznačně uvítá. Celý proces je jednoduchý, rychlý a co nejvíce přívětivý vůči klientovo požadavkům. Podmínky jsou oproti bankovní společnosti velmi mírné a prověřování klienta není rozsáhlé.

Výhody půjčky na OP bez doložení příjmu:

 • jednoduchá administrativa a snadný proces
 • rychlé získání finančních prostředků
 • stačí jediný průkaz totožnosti
 • lze zažádat odkudkoli online, bez návštěv poboček
 • vyplacení peněz na účet nebo v hotovosti
 • vysoké procento získání pro každého
 • neúčelová půjčka

Nebankovní půjčky jsou schvalovány skoro každému. Právě proto je jejich dostupnost velmi oblíbená. Klient si může sám navolit dobu splácení a výši zápůjčky v online formuláři, který mu rychle a s přesností spočítá, kolik korun za dobu splátek přeplatí a jak vysoké budou jeho jednotlivé splátky.

Nevýhody půjčky na OP bez doložení příjmu:

 • vyšší poplatky sjednání úvěru
 • vyšší úroky a RPSN
 • v případě problému se splácením lze klientovi uložit další sankce
 • lze narazit na podvodníky a lichváře

Jelikož se jedná o zápůjčku nebonitnímu a značně rizikovému subjektu, jsou vyšší úrokové sazby kompenzací pro stranu zprostředkovatele financí. Nebankovní společnost poskytuje zápůjčky i těm, kteří by za běžných bankovních podmínek na půjčku nedosáhli.

Půjčka na OP ihned na účet symbolizuje půjčky na OP ještě dnes

Půjčky online ihned na účet nonstop jsou rychlým řešením pro ty, kteří potřebují finance opravdu okamžitě. Půjčka na OP ihned na účet lze získat obdobným způsobem. Nabízí ji řada nebankovních společností a uzavřena může být obratem. Žádost je podána online, schválení a vyřízení probíhá do několika minut.

Pokud se žadatel rozhodne o zaslání žádosti o víkendu, půjčka je většinou řešena až první pracovní den. U půjčky na OP ještě dnes lze získat finance i o víkendu. V tom případě se jedná o půjčku, která funguje nonstop a svým klientům nabízí řešení každý den.

Poskytovatelé půjček – bankovní a nebankovní

Jak již bylo nastíněno, u nebankovních půjček nejsou podmínky tak přísné a jejich schvalovatelnost je proto mnohem vyšší. Na druhou stranu je třeba počítat s poměrně vysokou úrokovou sazbou a RPSN, kvůli čemuž se půjčka ve výsledku značně prodraží, obzvlášť u půjček bez registru a doložení příjmu.

Oblíbené nebankovní půjčky

Jak zažádat o online půjčku je snadné. O všechny nebankovní i většinu bankovních půjček je možné zažádat online prostřednictvím jednoduchého webového formuláře, ve kterém zájemce vyplní požadované údaje.

Oblíbené bankovní půjčky:

Výplata peněz na účet je po schválení žádosti velmi rychlá, obvykle trvá jen pár minut. Je však třeba počítat s tím, že schvalovací proces u bankovní instituce, který zahrnuje ověřování identity a kontrolu bonity žadatele, může nějakou dobu trvat.

Vybrat si tu nejvýhodnější a nejlepší půjčku může být složité z důvodu rozsáhlého počtu poskytovatelů a jejich nabídek. Pomocníkem jsou online srovnávače a porovnávače, které lze filtrovat dle klientova požadavků a možností. Ušetří čas s výběrem, avšak i finanční prostředky.