Půjčka bez výpisu z účtu, na OP

bezhotovostni-pujcka-2

V bezhotovostní formě jsou poskytovány bankovní i většina nebankovních půjček. Zpravidla lze o bezhotovostní úvěry zažádat online z pohodlí domova. Výplata peněz poté proběhne ihned po schválení půjčky.

Do kategorie bezhotovostních půjček se řadí úvěry bankovní i nebankovní. Jejich nabídka je skutečně rozmanitá, proto každý jistě najde přesně to, co hledá. S výběrem té nejvýhodnější bezhotovostní půjčky může pomoci kalkulačka nebankovních půjček, která funguje také jako srovnávač.

Bankovní bezhotovostní půjčky se vyznačují férovějšími podmínkami a relativně nízkou úrokovou sazbou. Ne každý však na bankovní úvěr dosáhne, jelikož se s nim pojí přísný schvalovací proces. Žadatelé musí mít pravidelný, dostatečně vysoký příjem a nesmí být zadluženi.

Oblíbené bankovní půjčky:

U nebankovních půjček nejsou podmínky tak přísné a jejich schvalovatelnost je proto mnohem vyšší. Na druhou stranu je třeba počítat s poměrně vysokou úrokovou sazbou a RPSN, kvůli čemuž se půjčka ve výsledku značně prodraží, obzvlášť u půjček bez registru a doložení příjmu.

Většina nebankovních poskytovatelů půjček rovněž kontroluje úvěruschopnost žadatelů, nicméně dosáhnout na nebankovní úvěr je obecně velmi snadné.

Oblíbené nebankovní půjčky

Jak zažádat o online půjčku? O všechny nebankovní i většinu bankovních půjček je možné zažádat online prostřednictvím jednoduchého webového formuláře, ve kterém zájemce vyplní požadované údaje. Ve většině případů je nutné doložit zdroj a výši příjmu (např. pomocí výpisů z účtu za poslední tři měsíce). Existují však i expres půjčky bez doložení příjmů, u kterých je obvyklé ručit nemovitostí.

Výplata peněz na účet je po schválení žádosti velmi rychlá, obvykle trvá jen pár minut. Je však třeba počítat s tím, že schvalovací proces, který zahrnuje ověřování identity a kontrolu bonity žadatele, může nějakou dobu trvat.