Půjčka bez účtu – bez doložení příjmu a výpisu

Někdy se může stát, že půjčka bez účtu je jediným způsobem, jak rychle přijít k penězům. Třeba když je člověk v exekuci, tak většinou nemá možnost získat jinou půjčku. Kdo takový produkt nabízí? A jaká jsou jeho rizika? Je možné získat půjčku bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes?

Půjčka bez výpisu z účtu a bez bankovního účtu představuje typický produkt nebankovních institucí. Půjčka na ruku bez účtu nemusí být vůbec nereálná. Pro schválení těchto půjček je zpravidla vyžadována plnoletost, trvalý pobyt na území ČR a žádné závazky po splatnosti. U některých institucí je také nutné mít dostatečně vysoký příjem.

Půjčka bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes

Půjčka bez vlastního účtu se obvykle vyplácí u klienta doma nebo na nějakém veřejném místě. Vždy záleží na domluvě. Některým lidem nemusí být příjemné si pouštět do své domácnosti někoho neznámého, a tak se raději sejdou na veřejném místě. V takovém případě se může jednat o kavárnu, restauraci nebo třeba lavičku v parku.

Půjčka bez vlastního účtu v hotovosti ještě dnes je vyhledávaná především lidmi, kteří se dostali do nečekané finanční tísně. Tato půjčka se vyznačuje vysokou rychlostí jak při samotném podávání žádosti, tak při následném schválení. Její nevýhodou jsou vysoké úroky a RPSN a také omezená výše a doba splatnosti.

Půjčka bez výpisu z účtu

Mnozí poskytovatelé po klientech při sjednávání úvěru vyžadují výpis z účtu. Proč? Protože z něho zjistí, zda mají pravidelný příjem a jsou tím pádem schopni splácet. Místo výpisu z účtu může posloužit výplatní páska nebo potvrzení od zaměstnavatele.

Půjčka bez výpisu z účtu je tedy synonymem pro půjčku bez doložení příjmu. Takový produkt vyhledávají studenti, důchodci, ženy na mateřské a zkrátka nezaměstnaní, kteří nejsou dostatečně bonitní na to, aby si půjčili v bance.

Protože se půjčka bez výpisu z účtu řadí mezi typické produkty nebankovních institucí, je třeba poskytovatele vybírat velmi obezřetně. Pohybuje se mezi nimi totiž mnoho podvodníků a lichvářů, kteří cíleně vyhledávají rizikové žadatele, kteří nebudou schopni splácet. Půjčce od lichváře by se lidé raději měli vyhýbat.

Za nedodržování lhůt od nich pak vyžadují obrovské poplatky, čímž z nich postupně dostávají enormní sumy, až je úplně zruinují. Půjčka bez výpisu z účtu je tedy sice způsobem, jak se rychle a snadno dostat k penězům, ale také může člověka jednoduše dostat do dluhové pasti.

Půjčka bez bankovního účtu – peníze na benzince

Je velmi časté, že lidé hledají půjčku bez bankovního účtu – peníze na benzince, díky čemuž se mohou s poskytovatelem úvěru setkat právě na čerpací stanici, kde dostanou půjčené peníze v hotovosti. S nabídkami půjček bez bankovního účtu, kdy jsou peníze vyplaceny na benzince, se lze setkat u několika nebankovních institucí.

Půjčka bez výpisu z účtu – srovnání

Na českém trhu nepůsobí mnoho poskytovatelů, kteří nabízejí půjčku bez výpisu z účtu. Mnoho nebankovních institucí však žádosti o půjčky řeší individuálně a to, že žadatel nemá zrovna vysoký příjem, nemusí být automaticky problém. Mezi spolehlivé a prověřené posktovatele, které si klienti chválí pro férový přístup, patří několik společností.

O jaké se jedná?

Půjčka Výše úvěruÚrok Splatnost
Kamali1 000–20 000 Kčod 0 %14–30 dní
CreditOn500–20 000 Kčod 0 %1–30 dní  
Ferratum500–20 000 Kčod 0 %7–45 dní
Home Credit10 000–250 000 Kčod 7,85 %flexibilní
HyperfinanceHyperpůjčka500–250 000 Kčod 4 % a 10,01 %1–84 měsíců  
Kouzelná půjčka1 000–50 000 Kčod 0,99 %2–90 dní
Kredito241 000–20 000 Kčod 365 %1–30 dní  
Půjčka Plus mini500–8 000 Kčod 0 %1–30 dní  
Půjčka Tutovka1 000–100 000 Kčmax. 13,85 %12–84 měsíců
Zaimo půjčka15 000–108 000 Kčod 14,07 % 12–48 měsíců
Zaplo1 000–20 000 Kčod 0 %7–30 dní
Bankerat půjčka10 000–600 000 Kčod 9 %až 6 let
Finemoney půjčkaaž 5 000 000 Kčod 6 %až 180 měsíců

Tabulka přináší přehled těch nejoblíbenějších společností, ke kterým se zájemci o úvěr rádi vracejí. Lze díky ní snadno porovnat úrokové sazby a další parametry jednotlivých půjček a na jejich základě se pro některou z nich rozhodnout.

Protože klienti bez příjmu představují velké riziko, musí společnosti předcházet možným komplikacím se splácením. Některé trvají na zástavě nemovitosti, jiné zase v registru dlužníků kontrolují, zda žadatel nedluží na více frontách.

Za expres půjčku bez doložení příjmu instituce obvykle vyžadují poměrně vysoké úroky. Souvisí to s její rizikovostí a také malými finančními obnosy, které jsou v jejím rámci poskytovány. Výjimku představuje tzv. první půjčka zdarma, kterou nabízí např. Kamali a Zaplo. Půjčka bez účtu je jedním z produktů, které žadatel o peníze může využít.

Jedná se o marketingový tah, kterým k sobě společnosti lákají nové klienty. Pokud půjčku včas a řádně splatí, skutečně se vyhnou všem úrokům i dalším poplatkům a vrátí do koruny jen to, co si půjčili. Za každý další úvěr už si však normálně zaplatí.

Bez vlastního bankovního účtu není jednoduché získat úvěr, nicméně jak je vidět, možnosti existují. Tou nejjednodušší jsou půjčky bez účtu, které se jednoduše vyplatí v hotovosti, tedy na ruku žadatele.

Půjčka na ruku bez účtu

Pro toho, kdo nevlastní bankovní účet a potřebuje peníze, jsou tu půjčky bez bankovního účtu. Tento typ úvěru se vyplácí v hotovosti – vše tedy probíhá velmi rychle a klidně i o víkendu či státním svátku.

Jak a kde konkrétně tedy může být půjčka na ruku bez účtu vyplacena?

 • Na pobočce poskytovatele,
 • na smluveném místě – např. v kavárně nebo jako půjčka doma,
 • nebo pomocí výplatního terminálu na partnerském místě – např. v trafice nebo na benzínce.

K výplatě může dojít přímo na pobočce, pokud tedy nějaká existuje. Mnoho nebankovních poskytovatelů úvěrů pobočky totiž vůbec nemá a veškerou komunikaci s klienty vedou online či telefonicky.

V takovém případě se pro setkání nabízí třeba kavárna nebo jiné veřejné místo. Jiní klienti upřednostňují, aby je poskytovatel navštívil přímo u nich doma. Možné je téměř vše, záleží, na čem se obě strany domluví.

Poskytovatel s sebou přinese všechny důležité dokumenty, které si žadatel pročte, a v případě nejasností se doptá na detaily. Pak už zbývá jen podepsat smlouvu. Jakmile jsou všechny tyto úkony u konce, obdrží klient peníze.

Poslední a také nejoblíbenější způsob vyplacení je na partnerském místě. Klient si vybere pobočku blízko svého bydliště, kam následně přijde a pomocí výplatního terminálu obdrží smluvenou částku. Ta je obvykle k dispozici už pár minut po schválení úvěru.

Ne každá instituce tento způsob nabízí. Využít ho mohou třeba klienti CreditPortalu na čerpacích stanicích EuroOil. Trafiky i benzínky mají otevřeno denně od rána do večera a pobočky po celé republice. Díky tomu jsou dostupné všem klientům, a to i o víkendech.

Půjčka na ruku bez účtu –⁠ srovnání

Zájemci o půjčku bez bankovního účtu mohou vybírat z rozmanité nabídky. Někdy tento produkt bývá inzerován také jako půjčka na ruku, půjčka o víkendu nebo půjčka v hotovosti.

Následující tabulka přináší užitečné srovnání:

PůjčkaVýše úvěruSplatnostÚrokRPSNBez doložení příjmuBez registru
Acema půjčka100 000–5 000 000 Kč12–120 měsícůod 6,9 %neuvedeno××
CreditPortal500–30 000 Kč1 měsícod 40 %od 9 088,1 %××
Express Cash5 000–70 000 Kč14 / 17 / 20 měsíců15 %od 209,78 %××
Fajn půjčka4 000–70 000 Kč45 / 60 / 80 týdnůod 20,74 %od 54,96 %×
Půjčka Provident3 000–130 000 Kč4–48 měsícůod 0 %od 0 %××
SIM půjčka2 000–12 000 Kč7–30 dníod 406,80 %od 8 716,88 %×
Zaplo půjčka1 000–30 000 Kč7–30 dníod 0 %od 0 %××

Půjčky bez vlastního účtu jsou velice žádaným, ale pro poskytovatele zároveň riskantním produktem. Proto si za něj účtují obzvlášť vysoké úroky, RPSN a poplatky.

V rámci hotovostních půjček bývají zpravidla poskytovány jen menší finanční částky v řádech desetitisíců korun, které slouží k uhrazení menších nenadálých výdajů. Často se proto ukrývají i pod názvem půjčka před výplatou.

Půjčka na cizí účet

A co stojí za tím, že někteří žadatelé o půjčku nemají vlastní bankovní účet? Většinou skutečnost, že jsou v exekuci, a tak jim exekutor v rámci řízení konto zablokoval. Bankovní účty jsou zpravidla to první, co exekutoři zabavují. Tito lidé často vyhledávají půjčky bez bankovního účtu.

Dlužník si v takové situaci může u libovolné banky založit účet nový, i ten však exekutor s největší pravděpodobností okamžitě zablokuje. Jedná se totiž o nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si vymoci úhradu dluhů.

Proto zájemci o úvěr někdy vyhledávají také půjčku na cizí účet, kdy o spolupráci poprosí například příbuzného nebo blízkého přítele. Problém je, že obvykle není možné nechat si vyplatit peníze na účet cizí osoby.

Z důvodu větší bezpečnosti poskytovatelé vyžadují, aby měli klienti účet vedený na své jméno. Mnozí proto před schválením úvěru vyžadují verifikační platbu ve výši 1 Kč, kterou ověřují, že konto skutečně patří danému žadateli.

Půjčka bez registru ihned na účet

Půjčka bez registru je taková, u níž poskytovatelé nenahlíží do registru dlužníků. Je tedy k dispozici i klientům, kteří se v něm nachází – ať už z důvodu nesplácení půjček nebo např. kvůli neuhrazení pokuty apod.

Jedná se o typický produkt nebankovních institucí. Kontrolování registru je totiž ze zákona povinné, a tak ho banky ani spolehlivé společnosti neobcházejí. Jediný, kdo si na to zpravidla troufne, jsou podvodníci, lichváři a další pochybní poskytovatelé.

Jaké má půjčka bez registru ihned na účet nevýhody?

 • velmi vysoké poplatky, úroky a RPSN
 • nutnost mít vlastní bankovní účet
 • krátkou dobu splatnosti
 • u vyšších částek je nutná zástava nemovitosti
 • bez zástavy si lze půjčit pouze menší částky

Po půjčce bez registru ihned na účet sahají rizikoví klienti, kteří na ověřený úvěr právě z důvodu dluhů nedosáhnou. Láká je vidina benevolentních podmínek pro schválení a rychlého zisku peněz.

Zapomínají však na to, že poskytovatelé takových produktů nemívají za cíl nic jiného, než na klientech co nejvíce vydělat – a to za každou cenu. Účtují si nadmíru vysoké úroky, RPSN a poplatky za pozdní splácení, při jejichž vymáhání se nebojí sahat ani po nelegálních praktikách.

Půjčka s nahlížením do registru tedy sice není produkt pro každého, zato se řadí do kategorie bezpečných úvěrů. Společnosti, které registr kontrolují, navíc často nabízejí půjčku bez doložení příjmu a účtu.

Půjčka bez registru ihned na účet – srovnání

Poskytovatelů, kteří nenahlíží do registru dlužníků, se na českém trhu nenachází mnoho. Nicméně platí, že nebankovní poskytovatelé jsou při schvalování žádostí o úvěr o něco benevolentnější než banky. U jakých institucí mohou zájemci zkusit své štěstí?

Následující tabulka přináší přehled zavedených společností poskytujících nebankovní půjčky včetně výše úroku, RPSN a doby splatnosti – pro snazší výběr a orientaci.

PůjčkaVýše úvěruSplatnostÚrokRPSN
EveryDay+5 000–50 000 Kč 61 dní – 80 měsíců 20 %od 519 %
Panda půjčka500–4 500 Kč 1–30 dníod 0 %od 0 %
Smart půjčka50 000 –300 000 Kč 12–48 měsíců 18 %od 19,64 %
SOS Credit1 000–15 000 Kč7–28 dníod 448,52 %od 4 621,2 %
Nova Credit 5 000–60 000 Kč3–12 měs.od 25 %od 2 505 %
Ninja půjčka1 000–10 000 Kč7–45 dníod 34 %výše bude sdělena operátorem
Mobil půjčka 2 000–10 000 Kč 21 dní od 25 % od 454 %
Cool Credit1 000–15 000 Kč 5–30 dníod 10 %od 2 969 %

Před podpisem smlouvy u jakékoliv společnosti by si o ní měl klient zjistit co nejvíce informací a přečíst recenze. Pokud nejsou k dohledání, většinou to svědčí o nespolehlivosti instituce.

Zaplo – půjčka bez doložení příjmu a účtu

Zaplo – půjčka bez doložení příjmu patří mezi nejoblíbenější poskytovatele na poli nebankovních úvěrů. Jeho recenze jsou vesměs pozitivní, klienti si chválí atraktivní parametry a férové jednání.

Parametry Zaplo půjčky bez doložení příjmu a účtu:

 • výše půjčky: 1 000–30 000 Kč (noví klienti max. 16 000 Kč)
 • doba splatnosti: 7–30 dní
 • výplata: na bankovní účet

Stálí klienti si s tímto produktem mohou půjčit nanejvýš 30 000 Kč. Těm, kteří o Zaplo půjčku žádají prvně, nebude poskytnuto více než 16 000 Kč. Pokud je však splatí do 30 dní, vrátí jen to, co si půjčili, a ani o korunu navíc. První Zaplo půjčka je totiž zdarma.

Tato společnost sice kontroluje registr dlužníků, na druhou stranu však nevyžaduje doložení příjmu. Klienti od konce roku 2021 však nově musejí disponovat vlastním účtem, úvěr se totiž přestal vyplácet hotově v trafikách GECO.

Provident – půjčka bez vlastního účtu

Také k Providentu se klienti pro půjčku vrací rádi, pro její vyřízení totiž vůbec nemusejí opouštět dům. Zažádají o ni online a počkají, až je kontaktuje poskytovatel. Ten pak se smlouvou a penězi přijde přímo k nim domů.

Pokud výplata probíhá v hotovosti, nemusí žadatel vlastnit bankovní účet. V takovém případě se jedná o půjčku bez ověření účtu. Zájemci vypůjčenou částku mohou obdržet i převodem.

Parametry Provident půjčky bez vlastního účtu:

 • výše půjčky: 3 000–130 000 Kč
 • doba splatnosti: 4–48 měsíců
 • výplata: u klienta doma

Provident nabízí 2 produkty – Půjčku 10+1 a Půjčku PROVIDENT. Půjčka 10+1 se pohybuje v rozmezí od 10 000 Kč do 30 000 Kč s dobou splatnosti 11 měsíců. Na úrocích klient zaplatí navíc pouze jednu splátku.

Půjčka PROVIDENT je pro zájemce o větší finanční obnos. Získat s ní lze 6 000 až 130 000 Kč, a to nanejvýš na 48 měsíců. Výši splátky a tím pádem i dobu splatnosti si klient určuje sám.

Fajn půjčka – půjčka bez bankovního účtu

Zájemci o půjčku bez ověření účtu se mohou obrátit také na společnost Fair Credit, která má v nabídce produkt s názvem Fajn půjčka. Její sjednání probíhá online z pohodlí domova a výplata v hotovosti do 24 hodin od schválení.

Parametry Fajn půjčky bez bankovního účtu:

 • výše půjčky: 4 000–70 000 Kč
 • doba splatnosti: 45 / 60 / 80 týdnů
 • výplata: u klienta doma

V rámci půjčky bez bankovního účtu mohou klienti žádat o úvěr ve výši od 1 000 do 70 000 Kč. Dobu splatnosti si zvolí na 45, 60 nebo 80 měsíců a výplata probíhá v hotovosti klidně přímo u klienta doma.

Zájemci o půjčku bez registru ihned na účet si mohou půjčit 20 000 až 150 000 Kč. Zde doba splatnosti činí 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíců – záleží na klientovi, co si vybere a jak vysokou měsíční splátku si může dovolit.