Půjčky ihned zdarma – nebankovní a rychlé

abusinessmanisholdingczechkorunaofvariousdenominationsin-2

Půjčky ihned a zdarma se často jeví jako lákavé řešení finanční tíže. Jsou nabízeny nebankovními společnostmi a lákají zejména na skutečnost, že u nich klient nic nepřeplatí. První půjčka zdarma je nabízena celou řadou společností. Kde sehnat tyto půjčky a jaké jsou jejich parametry?

Nebankovní půjčka ihned zdarma – není to trošku utopie? Mnohým by se mohlo zdát, že tyto půjčky není potřeba vracet, to je však velký omyl. Nebankovní půjčky zdarma jsou zdarma z jiného důvodu. Je to proto, že klient u těchto půjček nic nepřeplatí.

Hledáte rychlou půjčku ihned bez poplatků a úroků navíc? První půjčku zdarma až 16 000 Kč nabízí Zaplo.

Více o půjčce Zaplo zde >

Tyto většinou první půjčky u dané společnosti se nepojí s žádnými úroky ani poplatky navíc, a v tom tkví jejich výhodnost. Pokud si tedy klient půjčí 10 000 Kč, ve finále opravdu vrátí jen tuto částku a nic navíc. To je ve srovnání s úroky a poplatky běžných půjček obrovská výhoda.

Půjčky ihned zdarma – proč je společnosti nabízí?

Mnoha lidem by se mohlo zdát, že jsou snad první půjčky zdarma podvodem. Proč by tyto půjčky nebankovní společnosti vůbec nabízely? Odpověď je jednoduchá – společnosti takto získávají nové zákazníky. Je to totiž skvělý způsob reklamy.

Zájemci o půjčku spíše zareagují na nabídku nejlepší nebankovní půjčky ihned zdarma než na nabídku, u které budou muset platit vysoké úroky či RPSN. Bezúročné půjčky jsou natolik sympatické, že klienti jsou po jejím splacení se společností tolik spokojeni, že u ní využívají služby častěji.

Máte zájem o první půjčku až 15 000 Kč zdarma? Půjčte si od Kamali, nejlepší půjčky na trhu ve své kategorii.

Více o půjčce Kamali zde >

Výhodou nebankovní půjčky zdarma je také to, že ji lze využívat opakovaně, pokaždé však u jiné společnosti. Bezúročné půjčky se však mohou prodražit ve chvíli, kdy ji klient nedokáže splatit včas. V takovém případě totiž společnosti účtují poplatky za prodloužení splatnosti.

Půjčka ihned zdarma – parametry

Půjčky ihned zdarma se vyznačují určitými parametry. Jak již bylo řečeno, jsou poskytovány výhradně novým klientům s účelem učinit je klienty stálými. Pokud si zájemce o půjčku přeje využít první půjčku zdarma opakovaně, musí zažádat u nové společnosti.

Tyto půjčky také patří mezi doménu nebankovních společností, banky tento typ půjčky neposkytují. Dalším specifickým rysem je skutečnost, že u poskytovatelů těchto půjček se jedná o krátkodobé půjčky nebo mikropůjčky.

Máte zájem o mikropůjčku až 20 000 Kč? Rychlé řešení nenadálých situací nabízí Malá Hyper půjčka.

Více o Malé Hyper půjčce zde >

Splatnost těchto půjček se tedy často pohybuje v řádech dnů či týdnů. Některé půjčky zdarma nabízí dobu splatnosti jeden měsíc – v tu chvíli se jedná o půjčku na 30 dní zdarma. Na co je potřeba dát si pozor je to, že byť jsou tyto půjčky zdarma, mohou se značně prodražit.

To se děje v případě, že klient nestačí půjčku splácet včas – v tu chvíli naskočí sankce. Nejen to, nulový úrok u půjčky je jen v případě řádného a včasného splacení. To znamená, že klient musí splatit to, co si vypůjčil včas a v plné výši.

K první půjčce ihned zdarma se také často pojí jednokorunový výdaj. O co se jedná? Společnosti mnohdy ověřují žadatele o půjčky a zaslání 1 Kč na účet společnosti je jednoduchý a rychlý způsob, jak toho docílit. Jedná se o zaběhnutou praxi, kterou společnosti ověří číslo bankovního účtu zájemce o půjčku.

Parametry půjček zdarma v kostce

Společnosti se mohou lišit v určitých aspektech těchto půjček. Obecně se však tyto půjčky dají charakterizovat velmi podobnými parametry. Jaké jsou tedy parametry půjček zdarma v kostce?

 • nabízí je nebankovní společnosti
 • poskytují se novým klientům
 • pro opakované získání je nutné žádat u nové společnosti
 • většinou se jedná o krátkodobé úvěry
 • splatnost bývá většinou do jednoho měsíce
 • aby byla zdarma, je třeba půjčku splatit řádně a včas
 • mnohdy je třeba zaslat 1 Kč na účet společnosti pro ověření

Mnoho půjček zdarma se navíc řadí mezi rychlé půjčky, u kterých může mít klient finance na účtu ten samý den. Některé úvěry dokonce slibují peníze na účtu do 15 minut od schválení žádosti. První rychlá půjčka zdarma tak často disponuje i tímto parametrem – rychlé získání peněz.

Půjčky zdarma jsou poskytovány výhradně novým klientům s účelem učinit je klienty stálými. Pokud si zájemce o půjčku přeje využít první půjčku zdarma opakovaně, musí zažádat u nové společnosti.

Nebankovní půjčky zdarma – podmínky získání

Ať už se jedná o půjčku bankovní či nebankovní, vždy existují určité podmínky, které žadatel o půjčku musí splnit. Nebankovní půjčky však v tomto ohledu bývají mnohem benevolentnější. Jaké jsou podmínky pro získání půjčky ihned zdarma?

 • minimální věk 18 let
 • občanství ČR
 • doložení osobních dokladů
 • bankovní účet
 • e-mailová adresa
 • telefonní číslo

Minimální věk u půjček se může lišit. Většina z nich uvádí minimální věk 18 let, některé však například 21. Občanství ČR bývá také samozřejmostí, v případě půjček pro cizince se pak vyžaduje doložit potvrzení o trvalém či přechodném pobytu.

Společnosti by v podmínkách měly mít také doložení příjmu, který je potřebný k bezproblémovému splácení. Jedná se o zákonem danou podmínku, která však v realitě u mnoha společností neexistuje. To samé platí u kontrolování registrů.

Společnosti by zájemcům o půjčku, kteří mají záznam v registru, půjčovat neměly. Ani zde však není realita zcela odpovídající. Může se tak stát, že klienti často narazí na půjčky bez doložení příjmu nebo na půjčky bez registru. Takové půjčky se na první pohled mohou zdát lákavé.

V těchto případech by však zájemci měli zpozornět – právě kvůli těmto půjčkám často vznikají dluhové spirály, ze kterých je často velmi obtížné se dostat. Vždy by mělo platit, že pokud klient nemá stabilní příjem, ze kterého by půjčku mohl splácet, neměl by si vůbec půjčovat.

Nebankovní půjčka ihned zdarma – výhody

Půjčky zdarma se pojí s celou řadou výhod, které stojí za to zmínit. Patří mezi ně zejména 0 % úrok a nulové poplatky při řádném splacení. Většinou se také jedná o online půjčky, takže jejich vyřízení je velmi jednoduché. Jaké další výhody se s těmito půjčkami pojí?

 • nulový úrok a žádné poplatky při řádném splacení
 • rychlé připsání peněz na účet
 • rychlé a jednoduché sjednání
 • většinou se jedná o půjčky bez účelu
 • benevolentní podmínky

Přestože se výhody těchto půjček mohou zdát jako velmi lákavé, je třeba být na pozoru. Všechno má totiž své výhody i nevýhody. Před půjčením si jakéhokoliv úvěru je třeba obě tyto strany zvážit. Benevolentní podmínky půjčky totiž ve finále často mohou být spíše nevýhodou.

Nebankovní půjčky ihned zdarma – nevýhody

První rychlá půjčka zdarma ihned zní vskutku dobře. Před jejím využitím je však třeba řádně prostudovat i možné nevýhody. Mezi ty se mohou řadit např. poměrně vysoké sankce při opoždění splácení. Mnohdy je tyto půjčky také nutné splatit najednou.

Jaké další nevýhody se s půjčkami zdarma pojí?

 • jsou pouze pro nové klienty
 • často se jedná o mikropůjčky
 • sankce a poplatky při nesplácení
 • prodloužení doby splatnosti za poplatek
 • často krátká doba splatnosti
 • často je splatnost jednorázová

Pozor je také třeba dávat na benevolentní podmínky, které mohou skončit tím, že se klient dostane do dluhové pasti. Zájemce o půjčku si tak sám musí hlídat vlastní bonitu, protože nebankovní společnosti to za něj často neudělají.

První rychlá půjčka zdarma ihned zní vskutku dobře. Před jejím využitím je však třeba řádně prostudovat i možné nevýhody.

Poskytovatelé půjček na 30 dní zdarma

Dnešní trh poskytovatelů půjček ihned a zdarma je plný nabídek. Proto je před kývnutím na nabídku společnost třeba řádně prověřit. Spolehlivé firmy budou mít na internetu dostatek pozitivních recenzí, ty je však třeba hledat na nezaujatých webech.

Mnoho nebankovních institucí bude také nabízet půjčky se záznamem v registru či půjčky bez prokazování příjmu, na které dosáhnou i rizikoví žadatelé. Seriózní společnosti však půjčky pro zadlužené a podobné úvěry nabízet nebudou.

Následující tabulka uvádí řadu poskytovatelů půjčky ihned zdarma, včetně její maximální výše a doby splatnosti.

PoskytovatelVýše úvěru s 0 % úrokemDoba splatnosti s 0 % úrokem
SOS Credit1 000 – 10 000 Kč7 – 28 dní
Kamali 1 000 – 15 000 Kč 14 dní
Credit Air1 000 – 10 000 Kč2 měsíce
Via SMS1 000 – 16 000 Kč30 dní
Provident 1 000 – 16 000 Kč4 měsíce
Zaplo1 000 – 16 000 Kč7 – 30 dní
Viva Credit500 – 20 000 Kč30 dní
Ferratum 2 500 Kč – 80 000 Kč30 dní

Přestože půjčka Kamali patří mezi mikropůjčky, je hodnocena jako nejlepší a nejbezpečnější půjčky ve své kategorii, což potvrzují i její recenze. Také recenze půjčky Zaplo potvrzují, že jejich první půjčka je skutečně bez poplatků a zdarma. Dalším produktem, který garantuje první půjčku zdarma, je nebankovní půjčka Tetička ihned.

Na co si dát u půjček zdarma pozor

Člověk by se rozhodně neměl nechat zlákat tím, že je něco zadarmo. Nebankovní společnosti totiž předem ví, jaké procento osob není schopno půjčku řádně splácet a plnit své závazky. Pro tyto případy nastavují vysoké poplatky a sankce, které půjčku prodraží.

Tím, že podmínky nebankovních společností jsou značně benevolentní a jejich nabídky cílí zejména na problémovější žadatele, se lehce stane, že klient není schopný půjčku splácet. Kromě toho je také třeba dát si pozor na to, od jaké společnosti si člověk půjčuje.

Celá řada společností sice patří mezi ověřené a spolehlivé firmy, mnoho nebankovních institucí je však možné označit za lichváře. Před samotným půjčením je tedy důležité udělat si pořádný průzkum trhu a rozhodně nepřijímat první nabídku, kterou člověk uvidí.

Pomoci mohou také zákaznické recenze a hodnocení, které je však třeba brát z nezávislých webů, jako je např. portál Navigátor Úvěrů. Na svých webových stránkách totiž společnosti vybírají pouze recenze kladné a nebo si píší vlastní, zcela smyšlené.

Dalším aspektem, na který by měl zájemce o první půjčku zdarma brát ohled je to, zda půjčku opravdu neodkladně potřebuje. Vždy platí, že půjčka by se měla využít jen v případě, že se jedná o něco, co doopravdy potřebujeme a co bude sloužit jako budoucí investice.

To znamená, že klienti by se měli vyvarovat půjček na Vánoce, obecněji pak půjček na dárky nebo půjček na dovolenou. Je také třeba pamatovat na veškeré nevýhody, které se s těmito půjčkami pojí. Mezi ně patří např. vysoké poplatky za odložení splátek.