Půjčka do výplaty – rychlá, krátkodobá, pro každého

rychla-pujcka-pred-vyplatou

Půjčka do výplaty je produkt, který slouží k uhrazení nenadálých finančních výdajů. Vyznačuje se nízkým úvěrovým limitem, krátkou dobou splatnosti a snadnou dostupností. Jaké jsou její další výhody? A kde sehnat půjčku do výplaty bez doložení příjmu?

Rozbitá pračka, vysoká pokuta za překročení rychlosti, záloha za letní tábor pro děti. Občas se věci sejdou, jak nejhůře mohou, a výplata na ně zkrátka nestačí. Právě pro takové případy je tu rychlá půjčka před výplatou, kterou poskytuje například i Everyday Plus. Nebankovní společnosti totiž nabízejí půjčky všem.

Jde o dobře dostupný nebankovní úvěr, který lze použít na cokoliv. Většinou jsou v jeho rámci poskytovány nižší částky, které stačí akorát na uhrazení všeho potřebného a které lze snadno a rychle splatit hned z další výplaty.

Splatnost půjčky před výplatou bývá několik týdnů až měsíců, záleží na výši půjčky. Peníze má klient k dispozici skutečně rychle, zpravidla do hodiny od schválení žádosti.

Půjčka do výplaty – žádost

O většinu rychlých půjček před výplatou se žádá online, protože nebankovní poskytovatelé úvěrů obvykle nedisponují kamennými pobočkami. Někteří nabízejí také SMS půjčky bez registru a doložení příjmu, které může získat v podstatě každý.

Průběh žádosti se liší v závislosti na instituci, výši půjčky a podobně. Ve většině případů je však nutné vyplnit jednoduchý online formulář dostupný na webových stránkách dané společnosti.

Do formuláře žadatel zadá požadovanou výši úvěru, dobu splatnosti a další parametry produktu. Poté musí vyplnit své osobní a kontaktní údaje. Součástí schvalovacího procesu bývá také poskytnutí informací o příjmu, který je někdy nutné doložit.

Poté klientovi nezbývá nic jiného, než čekat, až se mu poskytovatel ozve a společně se domluví na dalším postupu. Vyplacení peněz pak probíhá v hotovosti nebo na účet – záleží na požadavcích klienta a možnostech poskytovatele. Nelze si však nikdy nechat zaslat půjčku na cizí účet.

Půjčka do výplaty pro každého – podmínky

Aby byla žádost kladně vyřízena, je u každého poskytovatele nutné splňovat specifické podmínky. Většinou však požadavky na zájemce o úvěr zahrnují následující:

 • plnoletost
 • trvalé bydliště na území ČR
 • doložení 2 dokladů totožnosti
 • vlastní bankovní účet

Většina spolehlivých poskytovatelů rychlých krátkodobých půjček před výplatou požaduje také bezdlužnost. Kvůli tomu nahlíží do registru dlužníků, kde kontrolují, jak na tom žadatel je. Existují ovšem i půjčky před výplatou bez registru.

Kromě občanského průkazu, popřípadě dalšího průkazu totožnosti, některé společnosti vyžadují také dokument potvrzující výši příjmu (výpis z účtu za poslední tři měsíce, potvrzení od zaměstnavatele apod.). Znamená pro ně jistotu, že klient bude schopný splácet.

V nabídce mnohých ale nechybí ani půjčka bez doložení příjmu, na niž dosáhnou i nezaměstnaní, důchodci, studenti apod. Takové osoby by si však sjednání měli dobře promyslet a zvážit, zda zvládnou splácet.

Celkově je třeba si na půjčky do výplaty pro každého dávat pozor. Obecně totiž platí, že čím dostupnější produkt je, tím vyšší poplatky budou následovat. Zpravidla je nabízí pochybné společnosti s velmi špatnými recenzemi.

Půjčka do výplaty – výhody a nevýhody

Stejně jako každý jiný úvěr, i rychlá krátkodobá půjčka před výplatou má své výhody a nevýhody. O jaké se jedná?

Výhody:

 • rychlé a jednoduché sjednání, online dostupnost
 • menší finanční obnos, ideální ke splacení nenadálých výdajů
 • bezúčelový úvěr
 • relativně benevolentní podmínky
 • dostupnost i pro zadlužené a nezaměstnané klienty
 • možnost první půjčky zdarma
 • možnost získání peněz o víkendu

Někdo by se výhodami mohl nechat lehko zlákat. Rychlost, jednoduchost, benevolentní podmínky. Je však nutné neztrácet hned hlavu a pečlivě si zjistit i další aspekty produkty, jako je výše úroků, ale i všech různých poplatků, např. za pozdní splacení.

Nevýhody:

 • nízký úvěrový rámec
 • krátká doba splatnosti, jednorázové splacení
 • vysoké úroky a RPSN při delší době splatnosti
 • vysoké poplatky za prodloužení splatnosti
 • poplatky za sjednání a vedení půjčky
 • u některých společností lze poprvé půjčit jen nižší částku (až při další půjčce je částka vyšší)

Žadatel by měl porovnat, zda výhody v jeho očích převyšují nevýhody, a na základě toho se rozhodnout. Žádný úvěr pro něj však nikdy nebude perfektní. Důležité je ujasnit si priority – chci přísný, ale bezpečný produkt, nebo benevolentnější společnost, která po mně bude vyžadovat čím dál více poplatků?

Půjčka do výplaty nonstop – i o víkendu

Někteří poskytovatelé slibují okamžité vyřízení úvěru bez ohledu na to, zda je středa, neděle nebo třeba Boží hod. A to se někdy může hodit. Zejména tehdy, kdy člověk na peníze spěchá a nemá čas čekat na nejbližší pracovní den.

O půjčku do výplaty nonstop se žádá stejně jako o každý jiný online úvěr. Stačí si najít instituci, která slibuje okamžité vyplacení. Některé totiž lákají na rychlé sjednání, na peníze si však klient musí pár dní počkat.

Půjčka do výplaty nonstop se nejčastěji vyplácí v hotovosti. Klient a poskytovatel se domluví, kde se sejdou, např. v kavárně nebo přímo u klienta doma. Poskytovatel přinese všechny potřebné dokumenty, které klient podepíše, a předá finance.

Výjimkou ale nejsou ani krátkodobé půjčky ihned na účet. Ty jsou vzhledem k tomu, že běžné bankovní transakce mimo pracovní dny neprobíhají, složitější. Ovšem ne nemožné. Naopak, mnoho společností je dnes již nabízí.

Jak je to možné? Vysvětlení zní: okamžitá platba. Jedná se o funkci, která bankovní převod umožňuje provést bezodkladně. Aby vše fungovalo tak, jak má, musí ji podporovat banka obou stran, tady jak poskytovatele, tak žadatele.

Které banky okamžité platby provádějí?

Podobně to funguje i u bankovních rychlých půjček ihned na účet. Kdo chce peníze získat bezodkladně, musí mít účet u některé z uvedených bank a také si u ní půjčit. Banky však obvykle nabízejí finančně náročnější produkty než rychlé krátkodobé půjčky před výplatou.

pujcka-do-vyplaty-6027660
Půjčka do výplaty nonstop se nejčastěji vyplácí v hotovosti.

Půjčka do výplaty bez doložení příjmu

Mnoho institucí má v nabídce půjčku do výplaty bez doložení příjmu. Takový produkt se hodí mimo jiné pro studenty, seniory a ženy na mateřské. Nedostatečné ověření bonity klienta má, bohužel, často za následek vyšší úrok.

Protože se jedná o typický produkt nebankovních poskytovatelů, zpravidla se sjednává prostřednictvím online formuláře. Stačí ho vyplnit, počkat na kontaktování operátorem, se kterým se vyřeší všechny formality, a pak už si jen užívat nově nabyté finance.

U koho lze půjčku do výplaty bez doložení příjmu získat?

Žadatelé by se neměli obracet na společnosti, které dobře neznají. Jen ověřený poskytovatel s dostatkem pozitivních recenzí je alespoň částečnou jistotou, že vše proběhne férově a bez skrytých poplatků.

Půjčka do výplaty první zdarma

Co takhle půjčit si peníze, zaplatit všechno nutné a za pár dní je bez koruny navíc vrátit? Takový produkt skutečně existuje. Jmenuje se půjčka do výplaty – první zdarma a je to bezesporu nejvýhodnější úvěr v nebankovním sektoru.

Jeho myšlenka je naprosto jednoduchá. Instituce k sobě jeho prostřednictvím lákají nové klienty. Nabídnou jim úvěr zcela bez úroků a jakýchkoliv poplatků, a pokud ho včas a řádně splatí, také jim ho skutečně poskytnou.

Ovšem pouze při prvním sjednání. Společnosti spoléhají, že klienta přesvědčí o svých kvalitách, a ten se k nim jednou vrátí. I za cenu toho, že příště už za půjčku normálně zaplatí. Žádný jiný háček v tom skutečně není.

Vybraní poskytovatelá půjčky do výplaty – první zdarma:

Obzvlášť oblíbená je půjčka zdarma Zaplo. Lze ji využít na cokoliv a slibuje připsání peněz na účet už do 15 minut. Také Kamali se řadí mezi nejbezpečnější produkty na poli mikropůjček.

Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou – poskytovatelé

Nebankovních společností nabízejících půjčku před výplatou je na českém trhu obrovské množství. Každý si může vybrat tu svou, která se co nejvíce blíží jeho požadavkům a možnostem.

Poskytovatel Výše půjčky

Úroková sazba

Doba splácení

BB Finance Czech1 000 Kč – 45 000 KčOd 0 %1 – 12 měsíců

Click Credit

1 000 Kč – 4 999 Kč

Od 3,3 %

30 dní

Cool Credit

1 000 Kč – 20 000 Kč

Od 9 %

5 – 30 dní

Credit 3655 000 Kč – 60 000 Kč

Od 12 %

3 – 12 měsíců

CreditAir

500 Kč – 30 000 Kč

Od 0 %75 dní
CreditOn500 Kč – 20 000 KčOd 0 %1 – 30 dní
CreditPortal500 Kč – 30 000 Kč Od 40 %5 – 30 dní
EveryDay Plus (OPR Finance)100 Kč – 50 000 KčOd 20 %61 dní – 78 měsíců
Ferratum Bank500 Kč – 10 000 KčOd 0 %7 – 45 dní
Kamali1 000 – 20 000 KčOd 0 %10 měsíců
Novacredit5 000 Kč – 30 000 KčOd 25 %25 dnů
Provident 3 000 Kč – 9 000 KčOd 0 %3 měsíce
Půjčka Plus500 Kč – 8 000 KčOd 0 %1 – 30 dní

Půjčka7

1 000 Kč – 15 000 KčOd 13,7 %7 – 28 dní
SIM půjčka1 000 Kč – 10 000 Kčod 406,80 %7 – 30 dní
Via SMS100 Kč – 20 000 Kč Od 0 % 7 – 30 dní
Simple půjčka1 000 Kč – 10 000 Kč29 %7 – 30 dní

Zaplo

1 000 Kč – 20 000 Kč

Od 0 %

7 – 30 dní

Mezi nebankovními institucemi se, bohužel, pohybuje i velké množství podvodníků. Před podpisem jakékoliv smlouvy je proto nezbytné si o společnosti zjistit co nejvíce informací, ideálně od známých nebo z internetových recenzí.

Zaplo

Žadatelé o Zaplo půjčku zdarma mohou během 15 minut získat až 16 000 Kč na cokoliv, a to se splatností 1 měsíce. Při opakovaném sjednání, které se již neobejde bez úroků a RPSN, se úvěrový rámec navyšuje na 30 000 Kč.

Úvěr je vhodný i pro nezaměstnané, studenty a ženy na mateřské, neboť Zaplo nevyžaduje doložení příjmu. Na druhou stranu kontroluje registr dlužníků a zájemcům v něm vedeným nevyhoví.

Hlavní předností společnosti je férové jednání, kdy se žadatele nesnaží jakkoliv podvést a jedná s nimi narovinu. Zaplo recenze jsou pozitivní i díky tomu, že si klienti mohou vybrat, zda chtějí peníze obdržet v hotovosti, a nebo na účet.

Zaplo má v nabídce kromě půjčky do výplaty bez doložení příjmu i jiné zajímavé produkty. Zájemci o dlouhodobý úvěr sahají po ZaploNaSplátky, s nímž mohou získat až 60 000 Kč na 24 měsíců.

Kamali

Také Kamali se díky svým parametrům řadí mezi půjčky do výplaty bez doložení příjmu. Sahá do výše 20 000 Kč, které je možné splácet až 10 měsíců. Sjednává se rychle a jednoduše pomocí online formuláře.

Pro nové klienty jsou podmínky trochu jiné. Mohou si půjčit nanejvýš 15 000 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Komu se podaří peníze vrátit už do 2 týdnů, za odměnu mu nebude účtován úrok, RPSN ani žádné další poplatky. V případě splacení do 30 dní se platí 33 Kč za každou tisícikorunu.

Stejně jako Zaplo, i Kamali kontroluje registr dlužníků, a nenabízí proto půjčky před výplatou bez registru. Zájemci to mohou brát jako ujištění, že se jedná o poctivou instituci, která neobchází zákon.

CreditOn

CreditOn půjčka není tak rozšířená jako obě výše uvedené, i tak se řadí mezi bezpečné úvěry. Sjednává se online a není nutné dokládat příjem. Vyplacení společnost slibuje už do 15 minut od schválení žádosti.

Nový klienti u ní dosáhnou pouze na 8 000 Kč, které musí splatit najednou do 30 dní. Pokud vše řádně a včas vrátí, mohou se pro půjčku CreditOn vrátit a tentokrát už zažádat až o 20 000 Kč. Vyplacení probíhá vždy na účet.