Tetička půjčka – recenze

Rychlá půjčka až 20 000 Kč snadno, rychle a na účet? Taková je tetička půjčka, která nabízí nebankovní půjčku ihned a je tedy dalším poskytovatelem tohoto typu půjček na českém trhu. 

Je vyřízení půjčky opravdu tak snadné? Jaké jsou recenze půjčky od tetičky a není tetička půjčka podvod? 

Půjčka tetička

Tetička půjčka je další z mnoha nebankovních společností působících v České republice, která poskytuje peníze lidem na nečekané výdaje. 

Půjčku od tetičky zajišťuje společnost Fair Credit Czech s.r.o., která je oprávněnou společností k činnosti Nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru a je zapsaná u České národní banky. Právě licence České národní banky, jakožto dohlížejícího orgánu, zvyšuje důvěryhodnost půjčky od tetičky. 

Firma Fair Credit Czech s.r.o. je ryze česká společnost, jejímž cílem je stát se hlavním lídrem v poskytování nebankovních půjček na českém trhu. Společnost poskytuje jak hotovostní, tak bezhotovostní půjčky, přičemž se vyznačuje silným finančním zázemím a férovými podmínkami pro své zákazníky.  

Půjčka od tetičky nabízí půjčení maximálně 20 000 Kč, kdy minimální doba splácení je 5 dnů a maximální doba splácení je 30 dnů. Částku i dobu splácení si klient může snadno zadat do kalkulačky na webových stránkách www.teticka.cz a přehledně vidí, jaké jsou podmínky pro danou částku a dobu splácení. 

Maximální RPSN je garantováno na 2697281,32 % a první půjčka je zdarma

Srovnání první půjčky zdarma a opakované půjčky

První půjčka zdarmaOpakovaná půjčka
Výše půjčky8 000 Kč15 000 Kč
Doba splatnosti20 dní 20 dní
Úrok0 %0 %
Poplatek0 Kč900 Kč
RPSN0 %189, 62 %
Celková zaplacená částka8 000 Kč15 900 Kč

Čím delší dobu splatnosti si klient zvolí, tím se automaticky zvyšuje i poplatek za zapůjčení a celková zaplacená částka je vyšší. 

Jak si půjčit od tetičky

Klient půjčky od tetičky musí dosáhnout 18 let, dále je potřeba mít k dispozici vlastní bankovní účet a také mobilní telefon

Půjčku od tetičky lze velmi snadno vyřídit online na internetu ve čtyřech krocích: 

  1. vyplnit online žádost
  2. poskytnout kopii občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti
  3. poskytnout 2 výpisy z bankovního účtu
  4. podpis smlouvy a její potvrzení přes SMS

Kopie občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti jsou nutné, aby společnost mohla ověřit identitu klienta. Společnost dále také ověřuje platební schopnosti klienta, což znamená, že zjišťuje, zdali klient již někde nedluží nějaké peníze nebo není dokonce v exekuci. 

Výpisy z bankovního účtu klient poskytuje kvůli ověření dosaženého příjmu. Společnost zkontroluje, zdali klientovi chodí na bankovní účet výplata a je tedy schopný půjčku splácet. Dále je ještě nutné poslat z uvedeného bankovního účtu společnosti 1 Kč, aby bylo ověřeno, že bankovní účet patří opravdu danému klientovi. 

Pokud je vše v pořádku, společnost zasílá peníze do 10 minut od podání žádosti, protože tetička je nebankovní půjčkou ihned

Půjčka je vyřízená velmi rychle a klient může dostat peníze i tzv. na ruku.
Půjčka je vyřízená velmi rychle a klient může dostat peníze i tzv. na ruku.

Proč si půjčit od tetičky? 

Tetička půjčka je vyřízená velmi rychle a peníze dostane zákazník na účet již do 10 minut. Pokud není klient schopen splácet, tetička umožňuje odložení splátky až o 31 dní. Půjčku lze také splatit předčasně bez přirážky za předčasně splacenou půjčku dle obchodních podmínek tetičky. K půjčce také není nutná zástava, ani ručitel a klient zde může získat půjčku, i když byl jinde odmítnut. 

Velkou výhodou je bezúčelnost půjčky od tetičky, lze tedy získat peníze opravdu na cokoliv. Důležité je však dodržet podmínky půjčky, aby byly dodrženy závazky ze smlouvy o zápůjčce, protože jinak mohou být zákazníkovi účtovány sankce dle ceníků nákladů v obchodních podmínkách. 

Tetička půjčka – recenze

Tetička půjčka je mezi klienty velmi populární a patří mezi nejlepší nebankovní půjčky. Uživatelé si pochvalují zejména rychlé vyřízení žádosti, profesionální přístup, rychlé jednání operátorů, možnost vše vyřídit v pohodlí domova online a v neposlední řadě rychlou výplatu na účet nebo v hotovosti. Jedná se tedy opravdu o půjčku pro každého

Dále si klienti pochvalují transparentnost podmínek, díky kterým lze využít půjčku beze strachu i opakovaně. Velké množství klientů využilo první půjčku zdarma, která je opravdu s nulovým úrokem a nulovou RPSN, tudíž klient zaplatí opravdu jen tolik, kolik si půjčí

Půjčku lze snadno vyřídit i online.
Půjčku lze snadno vyřídit i online.

Výhody půjček u nebankovních společností

Při řešení půjčky u nebankovní společnosti jedná klient přímo se zástupcem dané společnosti. Zástupce se o klienta stará, zodpoví veškeré dotazy a zapůjčené peníze může klient dostat od zástupce tzv. na ruku, klidně i u sebe doma nebo na jiném smluveném místě. Většina nebankovních společností poskytuje také online půjčky, kdy lze veškeré formality vyřídit velmi rychle online na internetu. 

Některé nebankovní půjčky lze také vyřídit o víkendu nebo ve státní svátek, a i v tomto případě může zákazník peníze dostat okamžitě po podepsání smlouvy. 

U většiny nebankovních společností není potřeba mít k dispozici ručitele nebo zástavu a některé společnosti nabízejí půjčky dokonce i pro rizikové klienty (se záznamem v registru dlužníků). 

Další z nebankovních společností nabízejí i např. rychlou půjčku bez doložení příjmu

Nevýhody půjček u nebankovních společností

Nebankovní společnosti obvykle nabízejí k zapůjčení nižší sumu peněz, tzv. mikropůjčky, které se pohybují přibližně do 50 000 Kč. Klient musí u půjčky tohoto typu počítat s vyšším úrokem než v bance. 

V neposlední řadě je důležité si dát pozor na přesné dodržení podmínek smlouvy, protože za její porušení následují často vysoké sankce