ViaSMS – SMS půjčka nonstop

SMS půjčky jsou moderním a pohodlným způsobem, jak získat peníze, na rozdíl od tradičních úvěrů v bankách. Není vyžadováno dlouhé papírování, doklady ani potvrzení o příjmu – stačí pouhá SMS zpráva. Půjčka je zpracována téměř okamžitě, avšak záleží na bonitě žadatele.

SMS půjčky jsou velmi vhodné, pokud zájemce o půjčku potřebuje okamžitou finanční pomoc. Částka, kterou může získat, se obvykle pohybuje od 500 do 5 000 Kč, výjimečně až 30 000 Kč. RPSN často dosahuje až 80 %. Doporučuje se však držet spolehlivých společností a zvážit všechna možná rizika spojená s touto službou.

U SMS půjček si klient může být jist, že získá požadovanou částku velmi rychle. Půjčka může být prospěšná, pokud se použije k rychlému splacení žadatelova dluhu. Financování těchto půjček je obvykle prostřednictvím poplatků nebo úroků. Je důležité, aby si byl klient jistý, že má dostatečné finanční prostředky k jejich splácení.

SMS půjčka se obvykle splatí za jeden měsíc v jedné splátce. Některé úvěry mohou být delší, maximálně na 3 měsíce. Čím déle bude mít klient peníze půjčené, tím vyšší úroky zaplatí.

V případě, že SMS půjčky nelze včas splatit, se doporučuje obrátit se na profesionálního finančního poradce. Ten by mohl pomoci s bezpečným splácením dlužných částek.

SMS půjčky nonstop

SMS půjčky nonstop jsou stále populárnějším řešením finanční nouze. Jsou to krátkodobé půjčky, které se převážně poskytují bez nutnosti dokládat příjem nebo jiné dokumenty. Jsou poskytovány online 24/7 a jsou vhodnou alternativou pro ty, kteří se rychle dostanou do úzkých a potřebují za krátkou dobu získat finance. Je to taková půjčka všem na počkání a bez nutnosti kamkoliv chodit.

SMS půjčky nonstop poskytuje řada společností většinou v nízkých částkách, obvykle do 5 000 Kč. Může trvat jen několik minut, než je žádost zpracována, a peníze lze obdržet rychle, během několika hodin, někdy dokonce minut. Úrokové sazby bývají vyšší než u jiných úvěrů a dlužná částka musí být splacena do určeného termínu splatnosti, jinak hrozí sankce.

Pokud jde o náklady, SMS půjčky nonstop obvykle nemají poplatky za uzavření, avšak mohou s nimi být spojeny poplatky za zpracování a za různé další služby.

SMS půjčky bez registračního poplatku

SMS půjčky bez registračního poplatku jsou skvělou volbou téměř pro každého, kdo potřebuje finanční injekci ve formě určitého obnosu. Jsou rychlé, snadno dostupné a nevyžadují žádnou dokumentaci. Díky tomu se dají získat finanční prostředky rychle a jednoduše – všechno se dá vyřídit pouhou SMS zprávou.

SMS půjčky jsou výhodné pro všechny, kteří mají stálé příjmy a nechtějí čekat na schválení žádosti o úvěr. Kromě toho je tento typ úvěru dostupný i pro lidi s potížemi se splácením. Pokud má klient negativní záznam v registru dlužníků, může si také zažádat o půjčku.

SMS půjčky bez registračního poplatku jsou jedinečné v tom smyslu, že při registraci se neplatí žádné poplatky. Téměř okamžitě žadatel zjistí, zdali bude jeho žádost úspěšně schválena, nebo ne, a to vše bez kontroly registru. Peníze získá rychle a efektivně.

O společnosti ViaSMS

ViaSMS je společnost sídlící v Lotyšsku, která se zaměřuje na finanční služby. V současné době poskytuje spotřebitelské úvěry po celém světě. Služby ViaSMS jsou poskytovány klientům, kteří jsou občany těchto zemí: Česká republika, Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Belgie, Nizozemsko, Francie, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Finsko, Estonsko, Maďarsko, Litva a Lotyšsko.

V České republice byla pobočka otevřena v roce 2010 a v roce 2011 zahájila svou činnost.

ViaSMS poskytuje krátkodobé rychlé půjčky, které mohou pomoci v nouzi. Krátkodobé spotřebitelské úvěry a půjčky poskytuje prostřednictvím internetu a mobilních telefonů.

ViaSMS zaručuje uživatelům bezpečný přístup na své webové stránky a kompletní přehled ve všech finančních službách. Díky silným bezpečnostním systémům a špičkové technologii je přístup k účtu ViaSMS bezpečný.

Výhody půjčky ViaSMS

ViaSMS půjčka je skvělou volbou pro ty, kteří potřebují řešit nečekané i běžné výdaje, na které rodinný rozpočet nedosáhne. Půjčka od ViaSMS je SMS půjčka bez registračního poplatku.

Další výhody:

 • rychlost vyřízení
 • snadný postup pro získání půjčky
 • čerpání první půjčky bez navýšení
 • jednoduché podání žádosti přes SMS
 • peníze do několika hodin, max. do jednoho dne

Webové stránky jsou přehledné a jednoduše pochopitelné, takže klienti mohou řídit svou finanční situaci efektivně a bezpečně.

Podmínky pro schválení půjčky ViaSMS

Ve srovnání s klasickými bankovními procedurami je postup pro získání úvěru ViaSMS rychlejší, transparentnější a bez dlouhých schvalovacích procesů.

Podmínky jsou jednoduché:

 • plnoletost
 • svéprávnost
 • čistý trestní rejstřík
 • dobrá úvěrová historie (kontrolují se registry dlužníků)
 • standardní bankovní účet v ČR
 • potvrzení o příjmu nebo výpis z účtu

Kromě toho stačí mít mobilní telefon a kvalitní přístup k internetu.

Bonita (úvěruschopnost) klienta je posuzována podle externí databáze a dalších informací, které poskytují společnosti shromažďující údaje o zpoždění plateb fyzických osob.

Žádost o půjčku u ViaSMS

Postup pro získání půjčky je snadný. Shrnuto v několika krocích:

 • přihlášení na webových stránkách společnosti ViaSMS
 • vyplnění registrace
 • vyplnění žádosti o půjčku
 • potvrzení žádosti zasláním SMS zprávy

Při registraci žadatel uvede své osobní údaje, dojde k ověření jeho telefonního čísla a bankovního účtu.

K žádosti je potřeba:

 • občanský průkaz (nebo jiný doklad totožnosti)
 • bankovní účet vedený na klientovo jméno
 • znát své měsíční výdaje
 • potvrzení o příjmu (pokud příjmy nebudou jasné z výpisů z bankovního účtu)
 • číslo mobilního telefonu

Po zpracování žádosti o půjčku zaměstnanci ViaSMS dojde ke schválení/zamítnutí půjčky. U kladného vyhodnocení půjčky ViaSMS je schválená částka zaslána na bankovní účet, který klient uvedl při registraci.

Pro převody peněz společnost ViaSMS využívá služeb českých bank, jako jsou: Česká spořitelna, MONETA Money Bank, Komerční banka a Fio banka.

Registrace je jednoduchá - vyplní se pár údajů, v kalkulačce se zvolí výše úvěru a výše splátky a je to!
Registrace je jednoduchá – vyplní se pár údajů, v kalkulačce se zvolí výše úvěru a výše splátky a je to!

ViaSMS – SMS půjčka bez registračního poplatku

ViaSMS je flexibilní úvěr, kde první půjčka je s nulovým úrokem pro nové klienty. Prvních 30 dní je bez poplatku. Výši splátky lze nastavit podle potřeb zákazníka.

Reprezentativní příklad:

 • půjčená částka: 10 000 Kč
 • doba splácení: 30 dnů
 • poplatek za vedení účtu: 0 Kč
 • poplatek za sjednání úvěru: 0 Kč
 • roční úroková sazba: 264 %
 • RPSN: 1024 %
 • celková splatná částka: 12 200 Kč

2 200 Kč z celkové částky jde na zaplacení úroků, zbytek je úhrada jistiny.

Půjčka bez ručení

Online půjčka bez ručení umožňuje získat peníze rychle a bez ručení. Půjčit si klient může až 60 000 Kč. Šanci mají i ti, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků, protože tato půjčka je bez registru a neplatí se žádné skryté poplatky.

Výhody rychlé půjčky bez ručení od ViaSMS:

 • rychlé vyřízení a schválení
 • peníze do 15 minut
 • první půjčka až 16 000 Kč na 30 dní zdarma
 • první půjčka bez poplatků
 • měsíční splátky od 500 Kč
 • po řádném splacení další půjčka až 60 000 Kč
 • vyřízení komplet přes internet
 • bez ručitele

U této SMS půjčky nonstop klient nemusí mít čistý registr. Je přípustné mít i zápis v SOLUSu. Dále není vyžadováno ručení majetkem ani mít ručitele.

Flexibilní úvěr

Flexibilní úvěr na splátky je využíván nejčastěji na pořízení spotřebičů do domácnosti, nutné opravy a k překlenutí krátké finanční krize mezi dvěma výplatami, při výpadku příjmů nebo jako výpomoc při nečekaných výdajích.

Tento produkt je rychle schválený a je s nízkými měsíčními splátkami. Půjčka se může splatit kdykoliv.

Flexibilní půjčka ViaSMS je vhodná pro:

 • osoby nad 18 let
 • pracující osoby
 • osoby, které nemohou ručit
 • osoby, kterým banka nepůjčí

Minimální pravidelná měsíční splátka je 500 Kč, maximální je 14 796 Kč s možností splacení celého dluhu kdykoliv. Doba splácení se pohybuje mezi 3 měsíci až 10 lety. RPSN je do výše až 855 %.

Přihlašování probíhá přes klientův e-mail a zvolené heslo při registraci.
Přihlašování probíhá přes klientův e-mail a zvolené heslo při registraci.

Splácení půjčky ViaSMS

Každý měsíc je povinnost uhradit minimální splátku (3 % jistiny úvěru a úroky), může se však splatit i více, případně rovnou celý úvěr najednou. Po splacení několika splátek je možnost nabídky dodatečného úvěru. Čím více klient splatí, tím více si může ihned půjčit.

Pokud dlužník nezaplatí půjčku v daném termínu, bude muset uhradit poplatky z prodlení. V tomto případě jde o smluvní poplatek 0,1 % z dlužné částky za každý den a paušální poplatek za úhradu účelně vynaložených nákladů, jehož výše činí až 500 Kč za týden. Celková výše smluvních poplatků nepřesahuje polovinu částky úvěru.

Pozdní platby mají negativní vliv na kreditní historii a bonitu klienta. V budoucnu by takový vliv mohl zamezit možnosti poskytnutí úvěru na zboží, služby, odklad platebních podmínek i poskytnutí leasingu nebo půjčky u bankovních institucí.

V případě porušení podmínek půjčky je společnost nucena vymáhat pohledávky třetí stranou a náklady spojené s vymáháním je dlužník nucen zaplatit.

ViaSMS – kontakty

ViaSMS s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze.

Adresa společnosti: Lazarská 1719/5, 110 00 Praha 1.
Telefon: 225 99 500.
E-mail: info@viasms.cz
Pracovní doba: od pondělí do pátku od 9 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 16 hodin.

Žádosti jsou přijímány 24 hodin denně, tzn. půjčka ViaSMS patří mezi SMS půjčky nonstop. Schvalování půjčky a vyplácení peněz probíhá jenom v pracovní dny od 8 do 19 hodin. Žádosti, které přijdou mimo tuto dobu, jsou zpracovávány následující pracovní den.

Společnost ViaSMS s.r.o. je oprávněna k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelského úvěru a je zapsána v seznamu subjektů vedeném Českou národní bankou. Tento seznam oprávněných subjektů je dostupný na internetových stránkách ČNB www.cnb.cz.

SMS půjčky dnes

SMS půjčky byly populárním způsobem, jak si obstarat finance rychle a jednoduše díky krátké textové zprávě (short message service = SMS). Dnes se pod tímto pojmem většinou skrývá rychlá online půjčka, která se sjednává přes mobilní aplikaci nebo přes internet.