CreditOn půjčka – recenze

Obchodní značka CreditOn přináší na český trh rychlé půjčky, krátkodobé půjčky a také online půjčky. Má centrálu v Lotyšsku a její služby využilo již více než 16 000 klientů, přesto u nás není ještě tolik známá. Jaké konkrétně půjčky nabízí a za jakých podmínek?

V případě nepříznivé finanční situace je velmi lákavé sáhnout po půjčce. Navíc CreditOn nabízí zájemcům o online půjčky rychlé, transparentní a výhodné podmínky, díky kterým může mít žadatel o půjčku peníze již do 15 minut od schválení žádosti.

CreditOn půjčka

K dispozici je pro české klienty CreditOn CZ, který je součástí mezinárodní obchodní společnosti CreditOn se sídlem v lotyšské Rize, kde je společnost velmi oblíbená, známá a využívaná.

Protože si CreditOn svých klientů váží, tak věří, že lidé si u ní půjčí pouze proto, že jsou v nelehké životní situaci a půjčka peněz jim pomůže.

Předpokládá, že peníze poputují na nezbytné a bezodkladné nečekané výdaje. Z tohoto důvodu nebankovní společnost půjčuje pouze těm žadatelům o půjčku, kteří jsou schopni doložit svůj měsíční příjem.

CreditOn přistupuje ke každému klientovi férově a její klienti získávají půjčky v nejkratší možné době a to z pohodlí domova online. Není potřeba jít na pobočku, nebo řešit věc telefonicky či osobně na předem domluveném místě, jak v některých případech bývá u nebankovní půjčky zvykem.

Co znamená crediton.cz:

 • CreditOn využívá pro svoje online půjčky ověřené technologické řešení. To automaticky koordinuje postupy a poskytuje internetové půjčky okamžitě a přesně. Díky tomu může mít klient svoje peníze rychle a bez zdlouhavé administrativy na svém účtu.
 • Pro získání rychlé půjčky stačí jen vyplnit žádost o půjčku. Vše se tak vyřídí rychle a z pohodlí domova. Online půjčky CreditOn jsou maximálně komfortní.
 • Rychlé půjčky a proces jejich získání je 100% diskrétní. Zároveň na webové stránce jsou všechny informace o tom, jak půjčky včas splatit.
 • Při využití rychlé půjčky od CreditOn získají klienti přístup ke svému uživatelskému profilu, zároveň mají možnost kontaktovat operátory a dostávat automatické e-mailové připomenutí k platbám.

Vhod přijde také možnost přihlášení do CreditOn uživatelského účtu.

CreditOn – přihlášení

Jakmile se člověk rozhodne, že si pro svoji půjčku vybere společnost CreditOn, není nic jednoduššího než se na jejich webu přihlásit k půjčce online. Je nutné nejdříve vyplnit krátký formulář.

V online formuláři se nejdříve vyplňuje částka, kterou si chce žadatel půjčit. Společnost půjčuje peníze od 1 000 Kč do 20 000 Kč s tím, že žadatel si rovnou i může vybrat den splatnosti půjčky. Většina lidí si volí například 15. den v měsíci, kdy jim chodí výplata od zaměstnavatele na účet.

V online formuláři je hned vidět:

 • výše půjčky
 • měsíční úroková sazba
 • termín první splátky
 • minimální měsíční splátka
 • RPSN
 • datum poskytnutí půjčky

Následně je nutné také vyplnit osobní informace, díky kterým může být půjčka rychle schválená. V případě nejasností může dojít ještě k dalšímu kontaktu ze strany CreditOn, než půjčku opravdu schválí.

Osobní údaje k vyplnění:

 • jméno a příjmení
 • rodné číslo
 • číslo občanského průkazu
 • telefonní číslo
 • e-mail
 • číslo bankovního účtu
 • měsíční výdaje
 • počet členů v domácnosti
 • počet členů v domácnosti s příjmem
 • typ zaměstnání (např. zaměstnání na plný/zkrácený úvazek, nezaměstnaný, OSVČ, rodičovská dovolená, student, rodičovská dovolená,…)

Po vyplnění všech těchto základních údajů stačí kliknout na tlačítko „požádat“ a žádost o půjčku bude odeslána do systému CreditOn.

V případě, že žadatele o půjčku zajímá, jak rychle a snadno může CreditOn půjčku získat, může se podívat přímo na recenze CreditOn, anebo zavolat na zákaznickou linku, na které jsou pracovníci zákaznické podpory k dispozici od pondělí do pátku od 7:00 do 18:00 a poradit se přímo s nimi.

Peníze z rychlé půjčky může mít klient k dispozici na svém účtu již do 15 minut od schválení půjčky. Na webu je také možné podporu kontaktovat přes rychlý chat. Vždy je k dispozici také e-mailové spojení.

Vyřízení CreditOn půjčky je opravdu rychlé, snadné a je možné vše vyřešit online z domu.
Vyřízení CreditOn půjčky je opravdu rychlé, snadné a je možné vše vyřešit online z domu.

Certifikáty CreditOn

CreditOn je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. I proto se nebankovní společnost řídí etickým kodexem. O celý klientský servis se stará profesionální tým operátorů.

CreditOn využívá systém podnikového řízení CreditOnline od společnosti Egroup LT Ltd, která byla oficiálně osvědčena nejvyššími standarty kvality ISO 9001 „Management kvality“ a ISO/IEC 27001 „Management informační bezpečnosti“.

Všechny certifikáty byly vydané v Německu organizací TUV v souladu se správními certifikačními procesy.

Certifikát „Managementu kvality“ ISO 9001 zavazuje společnost, aby se soustředila na zvýšení kvality služeb, které by měly být v souladu s legislativou.

Přijetí standardů ISO/IEC 27001 a obdržení certifikátu „Managementu informační bezpečnosti“ potvrzuje kvalitu a bezpečnost informací, které jsou zprostředkovány společností Egroup LT.

Společnost CreditOn má také certifikát RapidSSL, který bezpečně chrání transakce, jež obousměrně proudí mezi webovými stránkami a uživateli. RapidSSL chrání všechny citlivé údaje (platební karty, osobní údaje), šifruje hesla a automaticky zajišťuje validaci domény.

Při půjčce od jakékoliv společnosti je vždy nutné, aby byl člověk opatrný a řádně si pročetl všechny podmínky a informace, a to samozřejmě ještě před sjednáním půjčky.