Hyper půjčka – recenze, jak získat

V případě, že se člověk dostane do finanční tísně, existuje na trhu nepřeberné množství společností, které potenciálnímu klientovi nabízí různé druhy úvěrů na částky od tisíce do milionů korun. Jak se v jednotlivých úvěrech vyznat? A jaké jsou výhody Hyper půjčky? O tom pojednává následující článek.

Hyper půjčka je finanční řešení oproštěné od nejrůznějších povinností. Vyhnout se lze například zástavě vlastní nemovitosti nebo zdlouhavému a obtěžujícímu shánění ručitelů. Její vyřízení je je velmi rychlé a bez zbytečné administrativy.

Hyper půjčka

Jednou z největších výhod Hyper půjčky je rychlost, s jakou se dlužníci mohou dostat k finančním prostředkům. Díky Hyper půjčce mohou dlužníci získat potřebné finanční prostředky do 24 hodin nebo dříve. To je mnohem rychleji než u tradičních bank, kterým může vyřízení půjčky trvat dny nebo dokonce týdny.

Hyper půjčka také nabízí flexibilní podmínky splácení, takže si dlužníci mohou zvolit dobu splácení, která vyhovuje jejich rozpočtu. Dlužníci si mohou zvolit kratší dobu splácení s vyšší úrokovou sazbou nebo delší dobu splácení s nižší úrokovou sazbou. To dlužníkům usnadňuje výběr půjčky, která vyhovuje jejich finančním potřebám.

Hyper půjčka je také neuvěřitelně bezpečná, protože využívá nejnovější šifrovací technologie, aby byly informace o dlužnících v bezpečí. Platforma je také v souladu se všemi platnými zákony, což zajišťuje, že dlužníci jsou chráněni během celého procesu půjčky.

Podmínky pro získání Hyper půjčky

Půjčka je určena téměř pro všechny žadatele, kteří již překročili věk 18 let. Žadatel musí mít trvalý příjem, ať už pochází ze zaměstnání, samostatně výdělečné činnosti nebo z důchodu. Půjčka je neúčelová, takže je možné ji získat, aniž by žadatel dokládal účel využití poskytnutých peněz.

Hyper půjčka je poskytována v rozmezí od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Velkou výhodou je rychlé sjednání půjčky a možnost vyřízení online. Žadatel vyplní krátkou žádost o Hyper půjčku, kde je nutné uvést základní osobní údaje, jako je jméno a příjmení, adresa trvalého bydliště, číslo občanského průkazu apod.

Na základě vyplněného online formuláře se žadateli ozve telefonní operátorka dané společnosti, která doplní zbývající informace. V případě, že je půjčka schválena, může mít klient peníze na účtu v řádu několika minut.

Základní podmínky pro získání Hyper půjčky:

  • 18 let
  • občan ČR
  • bankovní účet
  • stálý příjem

Některé společnosti kromě základního online formuláře požadují ještě potvrzení o pravidelném příjmu. Toto potvrzení vydává zaměstnavatel žadatele o půjčku, případně je možné jej nahradit výpisem z účtu. V případě, že klient požaduje zapůjčení vyšší finanční částky, bývá často požadován také výpis z registru dlužníků.

Ke sjednání půjčky není zapotřebí ručitele ani ručení vlastním majetkem, a to ani u vyšších částek. Splatnost se pohybuje v rozmezí od 12 do 84 měsíců.

Hyper půjčka na splátky

V závislosti na výši poskytnuté půjčky se odvíjí doba splácení a výše měsíční splátky. V případě, že si klient zapůjčí 100 000 Kč, je výše měsíční splátky Hyper půjčky 2 299 Kč při době splácení 60 měsíců.

Úroková sazba je v tomto případě 13,45 % a RPSN 14,4 %. Oproti jiným nebankovním půjčkám je tedy Hyper půjčka na splátky výrazně výhodnější, než tomu bývá u jiných nebankovních půjček.

Výhody Hyper půjčky

Velkou výhodou Hyper půjčky je možnost zapůjčení velké finanční částky. Většina nebankovních společností poskytuje pouze úvěry nižší hodnoty za nepříliš výhodných podmínek. Výjimku tvoří Hyper půjčka. Prostřednictvím Hyper půjčky je možné si zapůjčit finanční částku ve výši až 250 000 Kč.

Poskytovatel Hyper půjčky nepožaduje dokládání účelu využití poskytnutých peněz, zapůjčenou částku lze tedy využít na cokoliv.

Další výhodou je jednoduchost a rychlost sjednání půjčky. Půjčku je možné sjednat prostřednictvím online formuláře na webových stránkách společnosti. Vyřízení je velmi snadné a v případě schválení žádosti o půjčku má žadatel peníze na účtu během několika minut.

Nevýhody Hyper půjčky

Jako každý úvěr má i Hyper půjčka několik nevýhod. Pro některé žadatele může být nevýhodou povinnost předkládání pravidelného měsíčního příjmu. Další nevýhodou je, že vyřízení Hyper půjčky je většinou možné pouze online. Není tedy možné půjčku sjednat na pobočce společnosti.

Hyper půjčka – kalkulačka

Pokud si žadatel není jistý vhodností půjčky, může použít kalkulačku Hyper půjčky. Kalkulačka Hyper půjčky žadateli zobrazí podmínky splácení, výši měsíční splátky a podobně. Může tedy pomoci v rozhodování, zda se vyplatí o půjčku zažádat, nebo ne.

Recenze Hyper půjčky

U jakékoliv půjčky je dobré si předem zjistit zkušenosti jiných klientů a rozhodnout se tak, zda je daná půjčka pro žadatele vhodná. Po zadání hesla Hyper půjčka recenze do internetového vyhledávače se člověku zobrazí velké množství zkušeností, dle kterých se může rozhodnout podle vlastního uvážení.

Hyper půjčka patří mezi nejoblíbenější půjčky s relativně vysokou schvalovatelností. Nejdůležitější však je, že ji poskytuje prověřená společnost s licencí udělenou Českou národní bankou.