Home Credit půjčka – recenze

půjčka home credit

Mezi nebankovní stálice na českém trhu patří firma Home Credit. Společnost klientům nabízí bohaté možnosti – spotřebitelský úvěr, hypoteční úvěr či půjčku na bydlení.O Home Credit půjčce se mnoho lidí zajímá díky jejímu snadnému a rychlému přístupu k financím. Tato půjčka je známá svou flexibilitou a možností rychlého schválení, což ji činí atraktivní volbou pro mnoho klientů. Nabízí Home Credit převod peněz i o víkendu? Mezi nejlákavější půjčku Home Credit patří flexibilní úvěr.

Tento článek se zaměřuje na detailní recenzi této půjčky, poskytuje na ni komplexní pohled a může tak klientům pomoci se rozhodnout, zda je pro ně tou správnou volbou.

Klíčové informace článku:

Home Credit půjčka je nabídka finančních produktů, která se zaměřuje na poskytování úvěrů pro různé potřeby klientů.

Recenze zákazníků ukazují smíšené reakce ohledně rychlosti schválení a výše úroků, přičemž mnozí oceňují jednoduchost procesu a dostupnost.

Společnost nabízí možnost online žádosti a rychlé vyřízení, což zlepšuje dostupnost půjčky pro širokou veřejnost.

Přesto je důležité pečlivě zvážit podmínky a splátkový kalendář, aby odpovídal individuálním finančním potřebám a možnostem klienta.

Home Credit nabízí i flexibilní úvěry na obvykle kratší dobu. Tuto bezúčelnou půjčku mohou klienti využít na cokoliv bez udání důvodu. Navíc k jeho získání není třeba dokládat ručitele.

Dalšími lákavými nabídkami je kreditní karta Home Credit či konsolidace půjček v jeden dluh s nízkou úrokovou sazbou a delší dobou splatnosti. Oblíbená je také Profi Credit půjčka.

Nabízí Home credit převod peněz o víkendu?

Home Credit, jako poskytovatel spotřebitelských úvěrů a půjček, obvykle pracuje se standardními bankovními pracovními dny pro převody peněz. Většina bankovních převodů se provádí během pracovních dnů v běžných bankovních hodinách. Nicméně, konkrétní možnosti převodu peněz o víkendu nejsou běžnou praxí u většiny bankovních a finančních institucí v České republice, ani u Home Credit.

Pro přesně informace ohledně možnosti převodu peněz o víkendu u Home Credit, se doporučuje obrátit přímo na jejich zákaznickou podporu nebo konzultovat aktuální podmínky a možnosti převodů peněz s jejich zástupci.

Půjčka Home Credit

Home Credit nabízí krátkodobé úvěrové produkty. Žadatelé si mohou zapůjčit částky ve výši až 250 000 Kč s flexibilní dobu splácení. Úrokové sazby se mohou pohybovat od 0,5 % do 2,5 % měsíčně. Půjčky Home Credit lze získat bez ohledu na výši příjmu, a to i pro ty, kteří mají nízkou bonitu.

Zákazníci si k úvěru mohou založit i pojištění schopnosti splácet pro případ nepříznivé finanční situace. Pojištění schopnosti splácet je dostupné všem klientům Home Credit, kteří si zapůjčí peníze. Pojištění schopnosti splácet Home Credit je zpravidla k dispozici po dobu 1 až 5 let v závislosti na typu úvěru a konkrétních podmínkách.

Klienti Home Credit mají možnost získat Pojištění schopnosti splácet při vyřizování úvěru nebo později. Cena pojištění úvěru Home Credit se bude lišit v závislosti na zvoleném typu úvěru. Běžně se pohybuje od 0,5% do 2,0% z celkové výše úvěru.

Jak zažádat o půjčku Home Credit?

Klienti mohou zvolit jeden ze dvou způsobů žádosti o půjčku Home Credit. Prvním z nich je online žádost na internetových stránkách společnosti. Na kalkulačce k flexibilní půjčce si vyberou výši půjčky a splátek. Dále zadají osobní údaje a následně budou požádáni o dva dokumenty totožnosti, které budou ověřeny.

Další možností je Home Credit infolinka. Obchodními zástupci sdělí informace o výši žádaného úvěru a osobní informace. Poté bude žadatelův úvěrový profil posouzen a obratem dostane odpověď. Pokud bude vše v pořádku, žadatelé o úvěr budou požádáni o vyplnění smlouvy o úvěru.

Podmínky pro získání úvěru Home Credit

Žadatelé o Home Credit půjčku musí pro její získání splnit následující základní požadavky:

  • plnoletost
  • občan České republiky nebo povolení k trvalému pobytu v ČR
  • platný občanský průkaz
  • platný bankovní účet

V závislosti na typu úvěru a jeho výši se k podmínkám mohou přidat další požadavky. Home Credit bude ověřovat bonitu žadatelů, proto bude vyžadovat potvrzení příjmů či daňové výpisy za poslední 3 měsíce. Zároveň bude zkoumat, zda má zákazník záznam v registru dlužníků. To však není překážka. Home Credit nabízí půjčky i pro klienty se škraloupem ve finanční historii.

Home Credit konsolidace

Konsolidace úvěrů umožňuje klientům sloučit více různých úvěrů do jednoho. Díky tomu ušetří peníze na úrocích a poplatcích tím, že jim umožní splácet různé úvěry prostřednictvím jediného.

Home Credit nabízí konsolidaci půjček do výše 700 000 Kč. O konsolidaci je možné požádat prostřednictvím webové stránky společnosti nebo přes zákaznickou infolinku Home Credit. Žadatel bude muset doložit dva doklady totožnosti, informace o úvěrech, které chce konsolidovat, a v neposlední řadě vyplnit formulář s informacemi o své finanční situaci.

Karta Home Credit a její zrušení

Home Credit kreditní karta je poskytována s limitem až do výše 100 000 Kč. Jejím prostřednictvím mohou vybírat z bankomatů či platit v ČR nebo v zahraničí. Klient získá úrokovou sazbu od 0 %.

Majitelé karet si mohou zvolit, zda chtějí platit za své nákupy přímo z účtu, nebo splácet dluh během několika měsíců.

Kartu Home Credit lze zrušit během trvání smlouvy, a to hned několika způsoby. Jednodušším je online skrze správce financí Home Credit. Druhou možností je zákaznická infolinka Home Credit či návštěva na pobočce Home Credit.

Ke zrušení karty je nutné vyplnit žádost o zrušení kreditní karty Home Credit, která bude obsahovat osobní údaje a číslo kreditní karty. Po podepsání žádosti o zrušení kreditní karty bude karta okamžitě zrušena.

Poplatky a předčasné splácení s Home Credit

Home Credit slibuje, že se zákazníci nemusí obávat skrytých poplatků. Všechny informace o poplatcích jsou zmíněny ve smlouvě. Mezi situace, kdy se jim klienti nevyhnou, patří například zpožděná platba nebo porušení smluvních podmínek.

U předčasného splácení je situace jiná. Home Credit tuto službu umožňuje, avšak za její poskytnutí bude zákazníkům účtován poplatek v závislosti na typu úvěru a délce jeho splácení. Ve většině případů se pohybuje v rozmezí od 0,5 % do 2 % z celkové výše úvěru.

Navýšení úvěru Home Credit

Pokud se lidem finančně daří, mohou zažádat o navýšení úvěru u Home Credit, o němž rozhodne finanční poradce. Nejlepší je proto kontaktovat finančního poradce a požádat ho o přehodnocení situace. Poradce zváží klientovu finanční situaci a zhodnotí, zda je možné úvěr navýšit.

Ne všechna navýšení úvěru jsou vhodná a příznivá. Nejprve je proto vhodné zvážit, zda je navýšení úvěru výhodné. Žadatelé by měli pamatovat i na poplatek spojený s touto službou ve výši 0,5 % z navýšené částky.

Převod peněz i o víkendu s Home Credit

Home Credit nabízí zákazníkům službu Šikovný účet, díky němuž budou mít přehled o svých financích. Na účet je možné nahrát peníze, vybírat z bankomatů po celém světě nebo provádět bezhotovostní platby. Účet je zdarma a umožňuje kontrolovat své finance online prostřednictvím internetového bankovnictví.

Šikovný účet umožňuje svým zákazníkům provádět finanční transakce prostřednictvím internetového bankovnictví nebo bankovního převodu. K provedení bankovního převodu je potřeba číslo účtu Home Credit a variabilní symbol.

Home Credit nepodporuje převody peněz o víkendu. Z tohoto důvodu je nutné všechny platby provést během pracovního týdne.

Správce financí Home Credit

Přístup do správce financí Home Credit zákazníci získají po schválení a podepsání smlouvy o půjčce Home Credit. Na webových stránkách naleznou přehled úvěrů včetně data splácení, dlužné částky a celkového zůstatku. Správce financí slouží i k vyřízení různých požadavků nebo kontaktování finančního poradce.

K přihlášení do správce financí Home Credit je potřeba zadat osobní identifikační číslo, které klient obdrží po registraci. V případě potíží na webových stránkách společnosti nalezne podrobnější informace o tom, jak se přihlásit do správce financí Home Credit.

Kromě internetových stránek je možné využít i aplikaci Home Credit pro různá zařízení.

Home Credit – kontakt

Zákazníci se mohou obrátit i na Home Credit pobočky, které jsou k dispozici po celé České republice. Nejbližší pobočku je možné vyhledat, stačí se přihlásit do Home Credit účtu.

Na pobočce Home Credit lze sjednat úvěr, podepsat smlouvu, nahlásit změny osobních údajů nebo požádat o splátkový kalendář. Kromě toho na pobočce Home Credit je možné také provést jiné finanční transakce, jako je výběr hotovosti nebo vklad peněz.

Kontaktovat Home Credit je možné prostřednictvím infolinky, jejíž telefonní číslo je na internetových stránkách. Po uzavření smlouvy získají i číslo účtu Home Credit.

Home Credit – recenze

Před uzavřením půjčky je důležité seznámit se i s názory jiných klientů. Díky tomu lidé získají potřebné informace, které jim pomohou při rozhodovacím procesu. Jaké jsou recenze na Home Credit?

Zákazníci hodnotí kladně možnost flexibilního splácení, rychlé schválení žádosti a jednoduché přihlášení do Home Credit účtu. Díky dobrému jménu firmy hodnotí vyřízení úvěru jako bezpečné a důvěryhodné.

Lidé si chválí úrokové sazby půjčky Home Credit, přičemž firma nabízí zákazníkům akční úrokové sazby podle jejich bonity. Další výhodou je možnost získání půjčky i pro ty, kteří mají špatnou platební historii.

Při zřizování úvěru je nutné zvážit i všechna negativa. Lidé si nejčastěji stěžují na nejasné poplatky a úrokové sazby. Dále na velké množství dokumentů, které museli před získáním úvěru doložit.

Negativně hodnotí i nízkou úroveň zákaznického servisu, který jim nedokázal rychle a účinně odpovídat na dotazy a požadavky. Upozorňují také na vysoké sankce za nesplácení dluhů včas.