Rychlá půjčka na splátky – ihned

extra-rychle-pujcky-2

Jak samo označení těchto úvěrů napovídá, extra rychlé půjčky se vyznačují rychlostí výplaty. Zpravidla je možné peníze obdržet do pár minut od schválení žádosti, proto jsou rychlé půjčky vhodné pro každého, kdo potřebuje finance na uhrazení neodkladných výdajů. Jak extra rychlé půjčky sjednat a jaké podmínky je nutné splňovat pro jejich získání?

Rychlé půjčky jsou označením pro (většinou) nebankovní úvěry, které jsou vyplaceny prakticky okamžitě po schválení žádosti. Je potřeba počítat s tím, že pokud se jedná o první žádost o půjčku, může výplata peněz trvat o něco déle, jelikož je nejprve třeba prověřit bonitu žadatele a podobně. V případě opakovaných půjček je celý proces skutečně bleskový.

Poskytovatelé extra rychlých půjček

Rychlé půjčky jsou většinou záležitostí nebankovních společností, nicméně i některé banky rychlé půjčky nabízejí. V současnosti lze zažádat o tyto úvěry s výplatou do několika minut:

Podmínky se u jednotlivých rychlých půjček liší. Většinou je nutné disponovat pravidelným a dostatečně vysokým příjmem, nemít žádné dluhy po splatnosti a mít trvalé bydliště v ČR. Existují však také rychlé půjčky bez doložení příjmu nebo půjčky bez registru, kterých mohou využít například nezaměstnaní či lidé se záznamem v jednom z úvěrových registrů.

Parametry extra rychlých půjček

Většina rychlých půjček spadá do kategorie mikropůjček, což znamená, že se jedná o úvěry v relativně nízké výši a s kratší dobou splatnosti. Je však možné narazit i na nabídky rychlých půjček v řádu desítek tisíc, u kterých je splatnost delší.

Výše RPSN, která ostatně nejlépe vypovídá i výhodnosti půjčky, může u rychlých půjček dosahovat i statisíců procent, s čímž je potřeba počítat. Poskytovatelé úvěrů jsou si vědomi toho, že o rychlou online půjčku žádají lidé ve finanční nouzi, a nebojí se toho využít.

Splácení rychlých půjček většinou probíhá jednorázově, nicméně některé úvěry je možné splácet i formou pravidelných měsíčních splátek. V každém případě je nutné dodržet termín splatnosti, jinak se začnou účtovat vysoké úroky z prodlení.