Rychlá půjčka – bankovní i nebankovní, ihned

rychla-nebankovni-i-bankovni-pujcka

Rychlé půjčky jsou velmi žádaným finančním produktem. Peníze dorazí na účet už do několika málo minut a jsou ihned k dispozici. Kdo rychlé půjčky nabízí?

Rychlé půjčky většinou nabízejí nebankovní společnosti, avšak i některé banky mají rychlé úvěry v nabídce. U bank i nebankovní subjektů platí, že si lze osobní půjčky sjednat bez problému online.

Rychlé půjčky ihned

Rychlá půjčka ihned jsou zpravidla doménou nebankovních poskytovatelů. Jelikož tyto společnosti nepřikládají velkou váhu. Na rozdíl od bank, které bonitu důkladně prověřují, nebankovní subjekty mnohdy nechtějí ani dokládat příjem nebo kontrolovat registry dlužníků.

Díky tomu jsou nebankovní půjčky zpravidla rychlejší než bankovní úvěry. Jak zažádat o online půjčku? Často stačí pouze vyplnit krátký online formulář se základními a kontaktními údaji. Po odeslání tohoto formuláře společně se žádostí o určitou částku na konkrétní dobu splatnosti dojde ke schválení a odeslání peněz na účet.

Ani banky však nezůstávají vždy pozadu. Důkazem je například Minutová půjčka od Equa bank kterou si lze také sjednat velmi jednoduše online a do tří minut je hotovo.

Rychlá půjčky – cena

U rychlých půjček je však obvykle třeba počítat s tím, že budou dražší. Protože nedochází ke kontrole bonity, věřitel musí riziko vyvážit vyšším úrokem a RPSN. Půjčka pro dlužníky ihned na účet tak patří mezi dražší úvěry.

Platí, že bankovní půjčky budou vždy levnější. Nebankovní bývají dražší, nicméně mají jiné výhody, jako například to, že půjčku může získat téměř každý člověk, a to včetně lidí s nízkými příjmy nebo dluhy. Okamžité půjčky pro zadlužené nabízejí především nebankovní společnosti.

Rychlé půjčky – nabídka

Nabídka rychlých půjček je na trhu poměrně rozsáhlá, vybrat si může každý. V nabídce jsou jak nebankovní, tak bankovní půjčky nebo půjčky na směnku ihned od soukromých osob. Okamžité půjčky na směnku však patří mezi velmi rizikové úvěry.

Před sjednáním si jakékoliv půjčky je ovšem nezbytné si přečíst recenze na vybranou společnost, seznámit se podmínkami půjčky a přečíst si smlouvu.

Kdo rychlou půjčku nabízí?

Equa bank minutová půjčka

Equa bank je známá svou rychlou minutovou půjčkou, kterou odesílá na účet již 3 minuty po schválení žádosti. Jelikož se jedná o bankovní úvěr, je nutné doložit příjem a zaslat bance kopii dvou průkazů totožnosti. Nejedná se zároveň o půjčku bez registru, určena je pouze klientům s vyšší bonitou.

U Equa bank si lze zažádat o půjčku na účet ihned ve výši až 700 000 Kč s úrokem začínajícím na 3,8 % p.a. a RPSN od 3,9 %.

mBank předschválená půjčka

Také mBank nabízí opravdu rychlou půjčku online. Pokud klient využívá mKonto a má dostatečný příjem, mBank mu předschválí půjčku do určité výše. Stačí už pouze zažádat a osobní půjčka na cokoliv dorazí na účet velmi rychle, přibližně do 3 minut.

Výše půjčky je individuální, maximálně si lze u mBank v rámci mPůjčky půjčit až 1 milion Kč s úrokem od 2,99 % p.a. Úvěr je zcela bez poplatků.

MONETA expres půjčka

Také MONETA umožňuje svým klientům si půjčit peníze velmi rychle. Sjednaná částka dorazí na bankovní účet již 5 minut po podepsání smlouvy. Tu lze však podepsat bez problémů online, není nutné chodit na pobočku.

V rámci expres půjčky si lze zažádat až o 800 000 Kč s RPSN od 3,9 %.

Zaplo půjčka

Rychlou nebankovní půjčkou je Zaplo, které garantuje, že peníze dorazí na účet již do 15 minut po schválení žádosti. Jelikož se jedná o nebankovní půjčku, může ji získat téměř každý žadatel. Zaplo nabízí půjčku v rozmezí 1 000 – 30 000 Kč, jedná se tedy o mikropůjčku.

U společnosti Zaplo lze využít lákavou nabídku pro nové klienty – první půjčku zdarma. V rámci první půjčky lze žádat až o 16 000 Kč na 30 dní maximálně. Pokud bude půjčka včas splacena, klient nemusí zaplatit ani o korunu navíc.

Kamali půjčka

Také Kamali nabízí první půjčku zdarma na 14 dní. Lze si půjčit až 15 000 Kč. Jedna z nejdůvěryhodnějších půjček na nebankovním trhu slibuje odeslání peněz na účet již do jedné hodiny po schválení žádosti.

Každá další půjčka od Kamali se pojí s poplatkem 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. Jedná se tak o jednu z nejlevnějších nebankovních půjček.

Provident půjčka

Provident je jedna z mála půjček, která nabízí také půjčky v hotovosti pro klienty bez bankovního účtu. V takovém případě chvíli zabere, než se žadatel dostane k půjčeným financím. Nicméně u půjčky na účet dorazí peníze do 24 hodin.

Provident nabízí rychlou půjčku až do výše 170 000 Kč, na rozdíl od dvou předchozích nebankovních společností si tak lze u Providentu půjčit poměrně větší částku na cokoliv. Úrok začíná na 6,21 % p.a. a RPSN dosahuje maximální výše 319,42 %.