Půjčky hned – na účet i na ruku

pujcka-ihned

Výhodou mnoha nebankovních půjček je jejich rychlé vyplacení na bankovní účet nebo v hotovosti. Sjednávají se online a podmínky pro jejich poskytnutí bývají mírné, proto je mohou získat i lidé, kteří by v klasické bance nepochodili.

Rychlá výplata peněz je u většiny nebankovních půjček samozřejmostí. Stačí vyplnit online žádost, přiložit potřebné dokumenty a počkat na schválení. Ihned poté, co je žádost o půjčku schválena, jsou peníze vyplaceny na účet nebo v hotovosti.

Půjčky ihned na účet

V případě úvěrů, které jsou zasílány na bankovní účet, není nutné nikam chodit – žádost se podává online na webových stránkách poskytovatele a online probíhá i podpis úvěrové smlouvy.

Pokud je žadatel novým klientem dané úvěrové společnosti, může poskytnutí půjčky nějakou dobu trvat. Peníze jsou vypláceny ihned po schválení žádosti, jemuž předchází ověření identity žadatele a posouzení jeho bonity.

V případě, že si člověk u daného poskytovatele úvěrů půjčuje opakovaně, je celý proces mnohem rychlejší.

Obvykle je možné žádat o částky v rozmezí tisíců až desetitisíců korun. Doba splatnosti závisí na výši půjčky a podmínkách poskytovatele. Často jsou okamžité půjčky zároveň půjčkami krátkodobými.

Půjčky ihned na ruku

Lidé, kteří nevlastní bankovní účet, si některé nebankovní půjčky mohou nechat vyplatit v hotovosti. Příkladem půjček na ruku je Provident, Zaplo nebo CreditPortal.

Žádost o rychlou hotovostní půjčku probíhá stejně jako u půjček zasílaných na účet. Nejprve je třeba navštívit web poskytovatele, vyplnit zde žádost a poté počkat na její schválení.

Jakmile je žádost vyřízena a schválena, může si klient vyzvednout peníze např. v trafice Geco (Zaplo půjčka), na čerpací stanici EuroOil (CreditPortal půjčka) nebo se na výplatě hotovosti domluví se zástupcem společnosti (Provident půjčka).