Zaplo na splátky – recenze

Nebankovní půjčky jsou oblíbené u klientů, kteří potřebují rychle peníze např. před výplatou. Dominantou nebankovních společností jsou však krátkodobé půjčky, při kterých si lze půjčit menší obnos peněz při vyšším úroku. 

Výjimku tvoří společnost Zaplo a její půjčka ZaploNaSplátky, která byla dříve provozována pod názvem Kimbi půjčka. 

Při sjednání úvěru se Zaplo na splátky si klient může půjčit až 60 000 Kč se splatností maximálně 12 měsíců. Jaké jsou podmínky půjčky Zaplo na splátky a pro koho je půjčka určena? 

O společnosti Zaplo

Společnost Zaplo působí v České republice od roku 2013 a od svého vzniku poskytla svým klientům již přes 10 milionů půjček. 

Půjčky od Zaplo jsou součástí společnosti Zaplo Finance s.r.o., která dále spadá pod nadnárodní finanční společnost 4Finance, která působí v dalších 15 zemích. 

Společnost Zaplo se zaměřuje na zodpovědné úvěrování, přičemž je společnost zároveň zakládajícím členem Asociace pro poskytování nebankovních úvěrů (APNÚ). Asociace pro poskytování nebankovních úvěrů sdružuje pouze poskytovatele úvěrů, které se řídí zásadami zodpovědného půjčování a dodržují etické zásady

Mezi klienty je tudíž společnost Zaplo velmi oblíbená, protože jsou vždy dodržovány podmínky smluv a zároveň se ve smlouvě nevyskytují žádné kličky nebo překvapení. 

Při poskytování půjček společnost prověřuje podrobně bonitu zákazníků, a pokud by měla být ohrožena klientova finanční situace, společnost půjčku neposkytne. Půjčku také nedostanou klienti s negativním zápisem v registru dlužníků.

Hodnoty společnosti Zaplo

Hlavním cílem společnosti Zaplo je zodpovědné úvěrování, které dělá z půjček Zaplo klientsky přívětivé úvěry. Zároveň se společnost zaměřuje na následující hodnoty:

 • Férový přístup ke klientům. Klient je u společnosti Zaplo na prvním místě a je velmi důležitá jeho spokojenost. Před podepsáním smlouvy je klientovi vše podrobně vysvětleno, aby věděl, co přesně podepisuje a ve smlouvě ho později nic nepřekvapilo. 
 • Transparentnost podmínek. Podmínky u společnosti Zaplo se s podpisem smlouvy nemění a klient si tak může jistý férovým jednáním společnosti. Zároveň je dostupný klientský servis, kde jsou pracovníci Zaplo ochotni zodpovědět veškeré dotazy klientů. 
 • Flexibilita. Společnost Zaplo se svými půjčkami přizpůsobuje stále měnícímu se finančnímu trhu, což ocení především noví klienti. 

I díky výše zmíněným atributům má produkt ZaploNaSplátky mnoho kladných recenzí.

ZaploNaSplátky a Zaplo

Společnosti Zaplo nabízí dva druhy půjček

Zaplo půjčka je prvním produktem společnosti. Jedná se o půjčku, při které si klient může půjčit od 1 000 Kč do 30 000 Kč, přičemž splatnost je maximálně 30 dní. Půjčka Zaplo je tedy krátkodobá půjčka a hodí se např. jako tzv. rychlá půjčka do výplaty. 

Oproti tomu Zaplo na splátky je spíše dlouhodobější úvěr, při kterém si lze půjčit od 1 000 Kč do 60 000 Kč a doba splatnosti je maximálně 12 měsíců. 

Parametry půjčky Zaplo na splátky

Půjčka Zaplo na splátky je vhodná pro všechny, kteří potřebují rychle větší obnos peněz za férových podmínek. Férovost ke klientům a transparentnost podmínek jsou hlavními cíli společnosti. 

O půjčku může zažádat klient, který je zaměstnaný, OSVČ nebo penzista. 

Typ půjčkynebankovní půjčka
Výše půjčky 10 000–60 000 Kč
Splatnost3–12 měsíců
Úrokod 108,72 %
Peníze na účtu do 24 hodin

Půjčka Zaplo na splátky není vhodná pro klienty bez stálého příjmu, protože společnost důkladně kontroluje bonitu svých zákazníků. Dále není půjčka vhodná pro osoby v exekuci

Jak si půjčit

Při žádosti o půjčku si klient v úvěrové kalkulačce na webu společnosti zvolí výši úvěru a výši měsíčních splátek. Úvěrová kalkulačka okamžitě vše spočítá a klient vidí přehledné měsíční splátky i s úroky. 

Pokud se klient pro půjčku závazně rozhodne, vyplní registrační formulář a vytvoří si tak svůj vlastní účet. Osobní účet je u půjčky Zaplo na splátky unikátní, protože klient je díky tomuto účtu seznámen se všemi podmínkami půjčky a vidí veškeré informace ke svým splátkám. 

Po dokončení registrace je kvůli ověření totožnosti důležité zaslat tzv. verifikační poplatek, který se zasílá na jeden z účtů Zaplo. Verifikační poplatek činí 1 haléř a je důležité ho zaslat z bankovního účtu, který je na jméno klienta. 

Jakmile klient splní všechny podmínky půjčky, společnost Zaplo vyhodnotí finanční situaci klienta a následně je půjčka schválena.  

Podmínky půjčky Zaplo na splátky

Podmínky pro půjčku Zaplo na splátky nejsou nijak složité. O půjčku může zažádat v podstatě kdokoliv, kdo má stabilní zaměstnání, je OSVČ nebo i penzista. 

O půjčku může požádat kdokoliv za následujících podmínek

 • být občanem České republiky
 • být starší 18 let
 • doklad totožnosti (občanský průkaz nebo pas)
 • vlastnit bankovní účet v české bance
 • potvrzení o příjmu
 • pozitivní platební historie
 • schopnost splatit úvěr
 • pozitivní zápis v registru 

Půjčka Zaplo na splátky je bohužel zapovězena osobám, jež nemají stabilní zaměstnání, mají dluhy, nebo jsou dokonce v exekuci. 

Výhody a nevýhody půjčky Zaplo na splátky

I když je Zaplo nebankovní společnost, půjčka Zaplo na splátky se z nebankovních půjček svými podmínkami vymyká a má několik výhod

 • půjčku lze vyřídit online
 • lze si půjčit až 60 000 Kč
 • doba splatnosti od 3 do 12 měsíců
 • bezúčelová půjčka
 • není potřeba ručitele ani zástavu
 • půjčku lze předčasně splatit bez poplatků
 • půjčku lze bez poplatků navýšit
 • podmínky půjčky jsou srozumitelné

Nevýhodou půjčky Zaplo na splátky může být pro některé klienty nutnost doložení příjmů a také kontrola v registru dlužníků. Jelikož se jedná o půjčku od nebankovní společnosti, klient musí počítat s vyšším úrokem splátek. 

Před zažádáním o půjčku je vždy dobré se dobře seznámit s podmínkami půjčky, popř. si přečíst Zaplo recenze. 

Zaplo recenze

Uživatelsky je půjčka ZaploNaSplátky velmi dobře hodnocená

Klienti především oceňují, že podmínky pro půjčení peněz od společnosti Zaplo nejsou nijak složité, a jedná se tak o půjčku pro každého

Klienti dále oceňují transparentní podmínky půjčky Zaplo na splátky. Dále možnost vytvoření vlastního účtu, ve kterém je vše přehledně zobrazeno, a v neposlední řadě možnost půjčit si vyšší obnos, než je u půjček tohoto typu běžné.