Razdva půjčka – recenze, podmínky, žádost – od Profi Credit

profi-credit

Půjčku Profi Credit je možné sjednat do výše až 150 000 Kč. Peníze jsou k dispozici do 24 hodin, jedná se tedy o jednu z rychlých nebankovních půjček. Jaké jsou další parametry Profi Credit půjčky, jak o ni zažádat a jaké podmínky je nutné splňovat?

Profi Credit představuje nebankovní půjčku ve výši od 5 000 Kč do 150 000 Kč. Doba splatnosti je 3 až 48 měsíců a úroková sazba začíná na 4,9 %. RPSN se pohybuje v rozmezí od 4,9 % do 148,7 %.

Společnost Profi Credit poskytuje své služby prostřednictvím sítě poradců. Ti mohou dojet za klienty domů, popřípadě je lze navštívit v kamenných pobočkách.

V nabídce společnosti se nachází pojištěná půjčka a jiné půjčky pro spotřebitele a půjčky pro podnikatele.

Osobní půjčka Profi Credit

O Osobní půjčku ve výši 5 000 Kč až 150 000 Kč lze zažádat po telefonu nebo skrze webový formulář. Sjednání půjčky následně zařídí již zmíněný úvěrový poradce, který se s klientem spojí a sdělí mu všechny podmínky a další důležité informace.

Splatnost Osobní půjčky Profi Credit je 12 až 48 měsíců, výši úroku se klient dozví během komunikace se zástupcem společnosti.

Pro zdárné vyřízení půjčky je potřeba doložit občanský průkaz, potvrzení o vlastnictví bankovního účtu a potvrzení o výši příjmu.

Profi Credit recenze uvádějí, že schválení půjčky probíhá do 24 hodin od podání žádosti, stejnou dobu trvá i následná výplata finančních prostředků.

Razdva půjčka

Jedním z produktů společnosti Profi Credit je i dobře známá Razdva půjčka. Jedná se o rychlou nebankovní půjčku, kterou je možné vyřídit online z pohodlí domova. Peníze jsou vypláceny do pár minut od schválení žádosti.

Půjčit si lze od 10 000 Kč do 150 000 Kč na dobu 3 až 48 měsíců. Úroková sazba začíná na 4,9 % a RPSN se pohybuje v rozmezí od 4,9 % do 148,7 %.

Podnikatelská půjčka Profi Credit

Půjčka pro podnikatele je určena všem, kteří podnikají po dobu alespoň 6 měsíců. V nabídce jsou celkem tři varianty podnikatelského úvěru s názvy MINI, MINI+ a BONUS

  • podnikatelský úvěr MINI – 15 až 30 tis. Kč, splatnost 3 až 12 měsíců
  • podnikatelský úvěr MINI+ – 30 až 75 tis. Kč, splatnost 18 až 36 měsíců
  • podnikatelský úvěr BONUS – 30 až 250 tis. Kč, splatnost 12 až 60 měsíců

O podnikatelský úvěr se žádá online na webových stránkách společnosti Profi Credit. O vyřízení půjčky se poté postará zástupce společnosti, stejně jako je tomu u spotřebitelské úvěru Osobní půjčka. Peníze jsou vyplaceny do 24 hodin od schválení žádosti.