Razdva půjčka – recenze, podmínky, žádost – od Profi Credit

Razdva půjčka je nebankovní spotřebitelský úvěr, který si lze sjednat online. Nabízí ho společnost Profi Credit a vyniká rychlostí a jednoduchostí sjednání. Jaké jsou parametry Razdva půjčky, jak o ni zažádat a jaké podmínky je nutné splňovat? A jaké má Razdva půjčka recenze?

Shrnutí obsahu

Razdva půjčka je nebankovní půjčka až do výše 250 tis korun. Nabízí jí Profi Credit.

Online formulář žádosti je jednoduchý a zabere jen pár minut. Peníze na účtu do 12 minut od schválení.

K získání Razdva půjčky je nutné mít pravidelný příjem a nebýt v exekuci nebo insolvenci.

Recenze Razdva půjčky jsou smíšené. Kladně je hodnocena rychlost a možnost sjednání i pro lidi s nízkým příjmem, na druhou stranu vysoké úroky a RPSN.

Profi Credit dostala v roce 2024 pokutu od ČNB za opakované porušování zákona, když dostatečně neprověřuje schopnost klienta půjčky splácet.

Profi Credit představuje nebankovní půjčku Razdva ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Doba splatnosti je 3 až 48 měsíců a úroková sazba začíná na 4,9 %. RPSN se pohybuje v rozmezí od 4,9 % do 148,7 %.

Společnost Profi Credit poskytuje své služby prostřednictvím sítě poradců. Ti mohou dojet za klienty domů, popřípadě je lze navštívit v kamenných pobočkách.

V nabídce společnosti se nachází Pojištěná půjčka a půjčky pro podnikatele.

Razdva půjčka

Razdva půjčka je půjčka od nebankovní společnosti Profi Credit. Ta má licenci od ČNB, takže musí dodržovat zákony a chránit spotřebitele. Jestli tomu tak ve skutečnosti je, se lze dočíst v níže v recenzi Profi Credit. Razdva půjčka je rychlá online půjčka.

Žádost, včetně nahrání potřebných dokumentů, lze vyřídit z pohodlí domova a klidně i z mobilu. Není třeba nikam chodit. Jaké parametry má Razdva půjčka?

Hlavní vlastnosti Razdva půjčky:

 • Výše půjčky: 10 000 Kč až 250 000 Kč
 • Doba splatnosti: 3 až 48 měsíců
 • RPSN: od 4,9 % do 148,7 %
 • Bezúčelová: Peníze lze použít na cokoliv.
 • Rychlé schválení: Peníze na účtu do 12 minut od schválení.
 • Online sjednání: Žádost z pohodlí domova, i z mobilu.

Na webu Razdva půjčka si zájemce vybere požadovanou výši půjčky a uvidí orientační výši splátky. Následně vyplní online formulář žádosti, což zabere jen pár minut. Razdva půjčka slibuje peníze na účtu do 12 minut od schválení.

U půjčky se splatností 3 měsíce a více má klient možnost jednoho odkladu splátky zdarma na základě doložení dokladu o neschopnosti uhradit splátku.

Razdva půjčka – podmínky

Žadatel o Razdva půjčku musí splňovat tyto podmínky:

 • věk min. 18 let
 • stálý zdroj příjmu, který je mu vyplácen na bankovní účet
 • občan ČR
 • platné osobní doklady (fotografie obou stran OP, případně i dalšího dokladu)
 • nebýt v exekučním řízení a v insolvenci

Jako příjem lze doložit i důchod, rentu a jiné. Profi Credit tedy zkoumá schopnost žadatele půjčku splácet.

Razdva půjčka – recenze

Na internetu lze najít různé recenze Razdva půjčky. Zde je shrnutí:

Pozitivní recenze Razdva půjčky:

 • Rychlost: Kladně se hodnotí rychlé a jednoduché online sjednání a rychlé zaslání peněz na účet.
 • Přístupnost: Oceňuje se možnost půjčit si i s nízkým příjmem nebo záznamem v registru dlužníků.
 • Komunikace: Klienti chválí vstřícnou a rychlou komunikaci se společností.

Negativní recenze Razdva půjčky:

 • Vysoké úroky: Někteří uživatelé poukazují na poměrně vysoké úroky u této půjčky.
 • Poplatky: Nejasnost ohledně poplatků za předčasné splacení a prodlužení splatnosti.
 • Nejasné podmínky: Mnoho klientů má negativní zkušenosti s nejasnými podmínkami a poplatky.
 • Negativní zkušenosti s vymáháním: Někteří uživatelé se setkali s nepříjemnými praktikami při vymáhání dluhu.

Razdva půjčka může být užitečným řešením pro ty, kteří potřebují rychle peníze. Je však důležité si před sjednáním půjčky uvědomit, že se jedná o nebankovní úvěr s poměrně vysokými úroky. Proto je potřeba si pečlivě prostudovat smluvní podmínky a porovnat nabídky s jinými půjčkami na trhu.

Profi Credit recenze

Profi Credit je nebankovní společnost, která nabízí širokou škálu půjček, včetně Razdva půjčky či podnikatelské půjčky. Recenze Profi Credit se liší v závislosti na individuálních zkušenostech klientů a typu produktu.

Pozitivní recenze:

 • Rychlost a jednoduchost: Klienti oceňují rychlé online sjednání a dostupnost peněz na účtu do 12 minut. Podnikatelé dostanou peníze do 24 hodin.
 • Možnost půjčky i s nízkým příjmem: Profi Credit nabízí půjčky i lidem s horší bonitou, nicméně ověřuje schopnost půjčku splácet.
 • Flexibilita: Možnost sjednat si půjčku bez doložení účelu a s individuálně stanovenými podmínkami.
 • Možnosti pojištění: K půjčkám je možné připojit pojištění schopnosti splácet, které zahrnuje různá rizika jako ztrátu zaměstnání, úraz nebo vážné onemocnění​.

Negativní recenze:

 • Vysoké úroky a poplatky: Jedním z nejčastějších negativních aspektů jsou vysoké úrokové sazby a poplatky spojené s půjčkou, které mohou být vyšší než u konkurence.
 • Náročné podmínky splácení: Někteří zákazníci si stěžují na přísné podmínky splácení a vysoké sankce za pozdní platby.
 • Nekalé praktiky: Někteří uživatelé si stěžovali na agresivní marketingové praktiky a obtížnou komunikaci při řešení problémů.

Pokud někdo zvažuje půjčku od Profi Credit, je důležité pečlivě zvážit všechny podmínky, přečíst si smlouvu a porovnat nabídku s dalšími poskytovateli půjček na trhu. Vždy je také dobré se podívat na nezávislé recenze a zkušenosti ostatních zákazníků.

Je Profi Credit lichva?

Kdo uvažuje o Profi Credit, možná by měl vědět, jestli je Profi Credit lichva? Profi Credit je v České republice kontroverzní společností. Mnoho lidí kritizuje jejich vysoké úroky a poplatky, které se u některých produktů pohybují v desítkách či dokonce stovkách procent.

Pokud je úrok ve stovkách procent, pak už se dá říci, že je Profi Credit lichva.

Společnost Profi Credit byla v minulosti opakovaně kritizována za agresivní marketingové praktiky a za nekalé vymáhání pohledávek. Česká národní banka v dubnu 2024 uložila společnosti Profi Credit pokutu ve výši 4 miliony korun za porušení zákona o spotřebitelském úvěru, neboť společnost opakovaně poskytla spotřebitelské úvěry, aniž před uzavřením smlouvy řádně posoudila úvěruschopnost spotřebitele.

Profi Credit sama přiznává, že poskytuje rizikové úvěry pouze na dobu několika měsíců s větším nebezpečím selhání klienta. Každý ať si tedy sám zváží, zda si takovou půjčku chce brát.

Pojištěná půjčka od Profi Credit

Profi Credit je společnost, která se specializuje na nebankovní půjčky. Tato společnost nabízí svým zákazníkům možnost půjčit si až 250 000 Kč, a to opakovaně. Jedná se o výhodnou nabídku pro ty, kteří potřebují finanční prostředky na řešení svých aktuálních potřeb.

Profi Credit se snaží usnadnit svým zákazníkům vyřízení půjčky. Tuto společnost charakterizuje rychlost, jednoduchost a transparentnost. Půjčka je vyřízena rychle a bez zbytečných formalit. Při žádosti o půjčku je potřeba předložit jen několik základních dokladů.

Další výhodou, kterou nabízí Profi Credit půjčka, je možnost sloučit až 6 půjček do výše 250 000 Kč. Toto sloučení půjček může být velmi výhodné pro ty, kteří mají více půjček a chtějí si snížit výši splátek a zlepšit si tak svou finanční situaci.

Profi Credit také nabízí pojištění schopnosti splácet. Toto pojištění chrání zákazníky před neplacením splátek v případě, že ztratí zaměstnání nebo onemocní. Tento produkt může být velmi užitečný pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že budou moci půjčku splácet i v případě nečekaných životních událostí.

Celkově lze říci, že nebankovní Profi Credit půjčka je výhodnou možností pro ty, kteří potřebují finanční prostředky na řešení svých aktuálních potřeb.

Recenze Profi Credit uvádějí, že schválení půjčky probíhá do 24 hodin od podání žádosti, stejnou dobu trvá i následná výplata finančních prostředků. Ne všechny recenze jsou však pozitivní. Některé uvádějí, že je Profi Credit lichva.

Půjčka od Profi Credit se používá i jako půjčka před výplatou.
Půjčka od Profi Credit se používá i jako půjčka před výplatou.

Osobní půjčka Profi Credit

O osobní půjčku ve výši 5 000 Kč až 150 000 Kč lze zažádat po telefonu nebo skrze webový formulář. Sjednání půjčky následně zařídí již zmíněný úvěrový poradce, který se s klientem spojí a sdělí mu všechny podmínky a další důležité informace.

Splatnost Osobní půjčky Profi Credit je 12 až 48 měsíců, výši úroku se klient dozví během komunikace se zástupcem společnosti.

Pro zdárné vyřízení půjčky je potřeba doložit občanský průkaz, potvrzení o vlastnictví bankovního účtu a potvrzení o výši příjmu.

Podnikatelská půjčka Profi Credit

Půjčka pro podnikatele je určena všem, kteří podnikají po dobu alespoň 24 měsíců. Podnikatelská půjčka Profi Credit je poskytována ve výši 30 000 až 250 000 Kč se splatností 12 až 48 měsíců. Výše úroků závisí na výši úvěru a zvolené délce splácení. 

O podnikatelský úvěr se žádá online na webových stránkách společnosti Profi Credit. O vyřízení půjčky se poté postará zástupce společnosti, stejně jako je tomu u spotřebitelské úvěru Osobní půjčka. Peníze jsou vyplaceny do 24 hodin od schválení žádosti.

Kalkulačka Profi Credit / Razdva půjčky a další výhody

Jednou z největších výhod Razdva půjčky je rychlost. Po schválení žádosti jsou peníze zaslány na účet žadatele během několika málo minut. To může být pro mnohé žadatele rozhodující faktor v situacích, kdy potřebují rychle získat finanční prostředky.

Pro zákazníky je k dispozici také rychlá a profesionální zákaznická podpora, která je připravena pomoci s jakýmikoli dotazy či problémy. Skvělá je také Profi Credit kalkulačka, která pomůže vypočítat, jak dlouho a kolik bude člověk splácet.

Celkově lze říci, že Razdva půjčka je vhodná pro ty, kteří potřebují rychlý a jednoduchý způsob, jak získat finanční prostředky. Díky online procesu je sjednání půjčky rychlé a pohodlné a peníze jsou k dispozici velmi rychle.

Rychlá půjčka

Nebankovní rychlé půjčky na účet se staly běžným finančním produktem v České republice. Tyto půjčky umožňují rychlý přístup k finančním prostředkům bez nutnosti projít složitým procesem schvalování v bance.

Nebankovní rychlé půjčky jsou nabízeny nebankovními společnostmi, které se specializují na poskytování těchto půjček. Tyto společnosti mají obvykle mnohem flexibilnější podmínky než banky, což znamená, že je pravděpodobnější, že žadatel o půjčku s nimi uspěje.

Jedním z hlavních důvodů, proč se lidé obrací na nebankovní rychlé půjčky, je rychlost schválení a výplaty peněz. Většina nebankovních společností umožňuje žadatelům o půjčku podat žádost online a obdržet peníze na svůj účet do několika hodin.

To může být velmi užitečné, pokud je potřeba financovat nečekaný výdaj, jako například oprava auta nebo neplánovaný lékařský zákrok.

Nicméně s rychlostí schválení a výplaty půjček přichází také vysoké úrokové sazby. Protože nebankovní společnosti poskytují půjčky lidem, kteří nejsou schopni získat úvěr od banky, musí tyto společnosti riskovat vysokou míru neplatičů. Vysoké úrokové sazby jsou proto způsob, jak kompenzovat tyto ztráty.

Další nevýhodou nebankovních rychlých půjček mohou být skryté poplatky a náklady. Mnoho společností si účtuje poplatky za zpracování žádosti, zpracování výplaty, předčasné splacení a další. Je důležité pečlivě prozkoumat tyto náklady před podpisem smlouvy o půjčce.

Přestože nebankovní rychlé půjčky mohou být velmi užitečné v nouzi, žadatelé o půjčku by měli být obezřetní a pečlivě zvažovat své možnosti.