Rychlá půjčka ihned a ještě dnes

rychla-nebankovni-i-bankovni-pujcka

Rychlé půjčky jsou velmi žádaným finančním produktem, zejména u lidí, kteří si nemohou dovolit čekat. Peníze ze schváleného úvěru dorazí na účet zpravidla do několika minut, maximálně hodin a jsou ihned k dispozici. Kdo nabízí rychlé půjčky ihned a ještě dnes?

Rychlé půjčky jsou většinou nabízeny nebankovními společnostmi, ovšem i některé banky mají rychlé úvěry ve své nabídce. Doba pokročila a zautomatizovala se a u bank i nebankovních subjektů platí, že si lze osobní půjčky sjednat bez problému online.

Virtuální svět nikdy nespí, je proto možné o půjčku zažádat prakticky kdykoli, 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Bez ohledu na všední dny, svátky či noční hodinu. Proto lze tyto půjčky charakterizovat jako rychlou půjčku o víkendu. Webové rozhraní finančních institucí je zautomatizovaný proces, který na základě dat zadaných klientem dokáže žádost o půjčku vyhodnotit sám bez zásahu lidského faktoru.

Rychlá půjčka do výplaty

Rychlá půjčka ihned je zpravidla doménou nebankovních poskytovatelů. Jelikož tyto společnosti nepřikládají velkou váhu úvěruschopnosti žadatelů o půjčku. Na rozdíl od bank, které bonitu detailně prověřují, nebankovní subjekty ani mnohdy nemají zapotřebí nechat si doložit pravidelný příjem nebo brát v důkladnější potaz data v registrech dlužníků.

Díky tomu jsou nebankovní půjčky obecně rychlejší než bankovní úvěry. Mohou tudíž vypomoci v situacích, kdy se vyskytly nenadálé finanční potíže jako rozbité auto, nedoplatek na energiích, pohřeb příbuzného, nebo se bez vlastního přičinění zpozdila výplata. Rychlá půjčka do výplaty je řešením.

Jak zažádat o online půjčku? Často stačí pouze vyplnit krátký online formulář se základními osobními a kontaktními údaji. Po odeslání tohoto formuláře společně se žádostí o určitou částku na konkrétní dobu splatnosti dojde k vyhodnocení a případnému schválení a odeslání peněz na účet.

Ani banky však nezůstávají vždy pozadu. Důkazem rychlé půjčky ihned je například Minutová půjčka od Equa bank. I tu si lze zařídit velmi jednoduše online a do pěti minut je hotovo.

Rychlá půjčka ihned – cena

U rychlých půjček je však obvykle třeba počítat s tím, že budou dražší. Protože dochází ke kontrole bonity jen velmi zvolna, věřitel musí podstupované riziko vyvážit vyšším úrokem i RPSN. Půjčka pro dlužníky ihned na účet tak patří mezi dražší úvěry. Nelze zapomínat na vysoké sankce a poplatky, pokud se klient zpozdí se splátkami.

Platí, že bankovní půjčky budou vždy výhodnější. Nebankovní úvěry bývají dražší, nicméně skýtají jiné výhody, jako například to, že půjčku mohou získat i lidé s nižšími příjmy nebo se záznamem v registru, potažmo s dluhy. Okamžité půjčky pro zadlužené nabízejí především nebankovní společnosti.

Rychlá půjčka bez registru

Rychlou půjčkou bez registru se rozumí úvěr, na jehož schválení nemají přílišný vliv záznamy nalezené v registrech dlužníků typu SOLUS, BRKI nebo NRKI. Údaje v těchto databázích jsou velmi citlivá, neboť pod rodnými čísly shromažďují veškeré žádosti o půjčku, které kdy proběhly, úspěšné či neúspěšné.

Dále platební morálka, zda byl klient schopen splácet poskytnutý úvěr řádně a včas, či se vyskytly potíže v podobě opožděných splátek, v horším případě stále probíhá dluh a dlužná částka narůstá o úroky. Všechna tato data přispívají k žadatelově bonitě a úvěruschopnosti.

Nebankovní společnosti, přestože jim spotřebitelský zákon ukládá povinnost do těchto registrů nahlížet a v ideálním případě se zjištěnými informacemi řídit, neberou záznamy tak důsledně jako banky. Pro nebankovky je mnohem důležitější, zda klient disponuje dostatečným příjmem, než že se před rokem či dvěma opozdil se splátkami. Rychlá půjčka bez registru není nemožná.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

U všech finančních institucí však platí obecné pravidlo, že klient musí disponovat dostatečným příjmem, který pokryje jak výdaje domácnosti, tak splátku půjčky. Pro banky bývá nejrelevantnější pravidelný příjem ideálně od zaměstnavatele hlavního pracovního poměru. Rychlá půjčka bez příjmu, respektive úplně bez příjmu není možná.

Často se lze setkat s termínem „rychlá půjčka bez doložení příjmu“. Takové slogany nelze brát doslova a do písmene. Rychlá půjčka bez dokládání příjmu znamená, že se nemusí jednat o pravidelný příjem od jednoho jediného zdroje.

Mnohdy institucím může stačit součet všech příjmů, mezi něž patřívá důchod, příjem z pronájmu nemovitosti, rodičovský příspěvek, přivýdělek z brigády, a jiné. Takové úvěry lze považovat i za rychlou půjčku pro zaměstnané, neboť maminky na mateřské, penzisti či studenti jsou de facto nezaměstnaní.

Sociální dávky všeho druhu by však obecně neměly být používány k zajištění půjček, ovšem nebankovky často nad původem příjmu mávnou rukou. Podstatnější je pro ně existence financí než jejich původ.

Rychlé půjčky – nabídka

Nabídka rychlých půjček je na trhu poměrně rozsáhlá. Ve finančním portfoliu se nacházejí jak nebankovní, tak bankovní půjčky nebo půjčky na směnku ihned od soukromých osob. Okamžité půjčky na směnku však patří mezi velmi rizikové úvěry, zejména proto, že nejsou zcela legální.

Před sjednáním jakékoliv půjčky je nezbytné přečíst si recenze na vybranou společnost, seznámit se s obchodními podmínkami úvěru a pečlivě si přečíst smlouvu. Mezi oblíbené patří půjčka od Raiffeisenbank. Kdo další rychlou půjčku ještě dnes nabízí?

Equa bank minutová půjčka

Equa bank je známá svou rychlou minutovou půjčkou, kterou odesílá na účet již 3 minuty po schválení žádosti. Jelikož se jedná o bankovní úvěr, je nutné doložit příjem a zaslat bance kopii dvou průkazů totožnosti. Nejedná se zároveň o půjčku bez registru, určena je pouze klientům s vyšší bonitou.

U Equa bank si lze zažádat o půjčku na účet ihned ve výši 5 000 až 800 000 Kč s úrokem začínajícím na 5,7 % p.a. a splatností 3 až 120 měsíců. Bez ručení, s možností předčasného splacení zdarma a volitelného termínu splatnosti.

mBank půjčka – rychlá půjčka na splátky

Také mBank nabízí opravdu rychlou půjčku online. Pokud klient využívá mKonto a má dostatečný příjem, mBank mu předschválí půjčku do určité výše. Stačí už pouze zažádat a osobní půjčka na cokoliv dorazí na účet velmi rychle, přibližně do 3 minut.

Výše půjčky je individuální, maximálně si lze u mBank v rámci mPůjčky půjčit 10 000 až 1 milion Kč s úrokem od 2,99 % p.a. Splatnost je volitelná mezi 12 a 96 měsíci. Je to půjčka bez poplatků.

MONETA expres půjčka

Také MONETA umožňuje svým klientům si půjčit peníze velmi rychle. Sjednaná částka dorazí na bankovní účet již 5 minut po podepsání smlouvy. Tu lze však podepsat bez problémů online, není nutné chodit na pobočku.

V rámci expres půjčky si lze zažádat až o 800 000 Kč plně online od 6,4 % ročně s RPSN od 6,6 %. Před žádostí je potřeba splňovat následující parametry:

  • občanský průkaz a věk nad 18 let
  • řidičský průkaz nebo cestovní pas
  • platit daně pouze v ČR
  • pouze české občanství
  • účet v české bance vedený na žadatelovo jméno
  • několik výpisů z běžného účtu pro doložení příjmů
  • chytrý mobilní telefon s českým číslem

Rychlá půjčka na účet nevyžaduje ručení ani poplatky za vedení úvěru.

Zaplo půjčka

Rychlou nebankovní půjčkou je Zaplo, které garantuje, že peníze dorazí na účet již do 15 minut po schválení žádosti. Jelikož se jedná o nebankovní půjčku, může ji získat téměř každý žadatel. Zaplo nabízí půjčku v rozmezí 1 000 – 30 000 Kč, jedná se tedy o mikropůjčku.

U společnosti Zaplo lze využít lákavou nabídku pro nové klienty – první půjčku zdarma. V rámci první půjčky lze žádat až o 16 000 Kč na 30 dní maximálně. Pokud bude půjčka včas splacena, klient nezaplatí ani o korunu navíc.

Kamali půjčka

Také Kamali nabízí první půjčku zdarma na 14 dní. Lze si půjčit až 15 000 Kč. Jedna z nejdůvěryhodnějších půjček na nebankovním trhu slibuje odeslání peněz na účet již do jedné hodiny po schválení žádosti.

Každá další půjčka od Kamali se pojí s poplatkem 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. Jedná se tak o jednu z nejlevnějších nebankovních půjček.

Rychlá půjčka na ruku

Velké procento finančních společností myslí i na klienty, kteří nevlastní bankovní účet, potažmo jej nechtějí nebo nemohou využívat k získání úvěru. Provident je jedna z mála půjček, která nabízí také půjčky v hotovosti pro klienty bez bankovního účtu.

Rychlou půjčku na ruku lze sjednat s telefonním operátorem na zákaznické lince. Obchodní zástupce si s žadatelem sjedná osobní schůzku na konkrétní místo a termín, kam přinese obchodní smlouvu a požadovaný obnos až do výše 130 000 Kč.

Dále Provident nabízí rychlou půjčku na splátky až do výše 130 000 Kč na cokoliv, na bankovní účet. Úrok začíná na 6,21 % p.a. a RPSN dosahuje maximální výše 319,42 %.