Krátkodobá půjčka – úvěry na 30 dní až 3 měsíce

pujcky-bez-poplatku

Nabídka krátkodobých půjček je poměrně rozmanitá, nicméně bez poplatku je jen minimum z nich. Které společnosti nabízejí půjčky kompletně bez poplatků a jak o ně zažádat?

S většinou bankovních i nebankovních půjček se pojí určité poplatky. Často se jedná o poplatek za poskytnutí půjčky, za vedení půjčky a podobně. Některé nebankovní instituce však za účelem nalákání nových klientů poskytují tzv. první půjčky ihned zdarma. Jedná se o malé krátkodobé úvěry, u kterých se neúčtují žádné poplatky ani úroky.

Tyto krátkodobé půjčky bez poplatků jsou určené pouze novým klientům. Jakmile si člověk u stejné společnosti půjčí opakovaně, musí úroky a případně i určité poplatky hradit.

Společnosti nabízející krátkodobé půjčky bez poplatků a úroků:

Celá řada z nich navíc funguje i jako rychlé půjčky v noci, jelikož k jejich sjednání není třeba chodit na pobočku instituce. Vše je možné vyřídit jednoduše z pohodlí domova.

Rychlé krátkodobé půjčky bez poplatků a úroků jsou obvykle poskytovány ve výši do 20 000 Kč a je nutné je splatit do 30 dní. Parametry půjčky se liší v závislosti na vybraném poskytovateli.

Žádost o krátkodobou půjčku bez poplatků

Jelikož se jedná o půjčky z nebankovního sektoru, je potřeba podat žádost online prostřednictvím webového formuláře. Ten je společně se všemi informacemi o půjčce k nalezení na webových stránkách poskytovatele.

Ve formuláři musí zájemce o půjčku vyplnit osobní údaje, údaje o příjmech a výdajích a další požadované informace. Poté stačí žádost odeslat a počkat na její vyhodnocení, které bývá u krátkodobých půjček velmi rychlé. Peníze jsou k dispozici ihned a mohou být vyplaceny jak na účet, tak v hotovosti.

Pozor na pozdní splacení

Půjčky jsou bez poplatků a úroků pouze za předpokladu, že je člověk splácí včas. Jakmile se se splátkou opozdí, začnou naskakovat úroky z prodlení, kvůli kterým se půjčka ve výsledku extrémně prodraží.

Půjčky ihned zdarma jsou tedy lákavým, avšak riskantním řešením. Vždy by o ně měli žádat pouze lidé, kteří jsou si jistí, že je bez problémů splatí.