Malá Hyper půjčka – recenze

Na finančním trhu se vyskytuje široká škála půjček, ať už těch krátkodobých, malých nebo dlouhodobých, velkých. Pokud člověk potřebuje půjčit rychle pár tisíc, je krátkodobá půjčka tím pravým. Malá Hyper půjčka je řazena mezi krátkodobé půjčky pro lidi s nízkým příjmem, kteří potřebují finanční pomoc k nečekaným výdajům.

Malá Hyper půjčka je půjčka s nízkými úroky a v případě první žádosti může být poskytnuta zcela zdarma. Jedná se o malou půjčku na krátkou dobu, tzv. mikropůjčku. Kdo hledá dlouhodobou půjčku vyšších částek, může zvolit klasickou Hyper půjčku ve výši až 250 000 Kč a se splatností až 84 měsíců.

Půjčky – pojmy

Půjčka je finanční produkt, který poskytuje jedna strana druhé straně na časově omezenou dobu. Půjčky jsou nejčastěji poskytovány na základě smlouvy, která definuje, jak se peníze budou používat a jaké úrokové sazby se budou platit. Půjčky mohou být poskytovány jednotlivé osobě, podnikům nebo státním institucím.

Jako záloha za poskytnutou půjčku je obvykle vyžadováno nějaké konkrétní pojištění nebo jiný zdroj finančních prostředků.

Malá Hyper půjčka se zařazuje mezi rychlé půjčky, což znamená, že jde o speciální finanční produkt, který zajišťuje okamžitou finanční podporu. Oproti běžným bankovním úvěrům má rychlá půjčka mnoho výhod.

Nejdůležitější z nich jsou:

 • rychlé schválení
 • nízké náklady na poskytnutí
 • dobrá dostupnost
 • možnost půjčení malého obnosu
 • vyřízení z pohodlí domova online
 • jednodušší získání oproti bance

Nebankovní společnosti někdy poskytují první půjčku bez poplatků s nulovými úroky. Zdarma je při první žádosti poskytována i Malá Hyper půjčka.

Hlavní parametry rychlé půjčky jsou obecně stejné jako u všech ostatních druhů úvěrů:

 • úroková sazba
 • výše úvěru
 • délka splatnosti

Rychlé půjčky jsou často dostupné v krátkodobém horizontu (krátkodobé půjčky), což je ideální pro řešení naléhavých finančních situací.

Nicméně existují i dlouhodobé půjčky s delším horizontem splácení. Ty jsou často využívány jako finanční prostředek pro zdlouhavější projekty. Mezi dlouhodobé půjčky patří například již zmíněná Hyper půjčka, kterou je možné získat ve výši až 250 000 Kč.

Krátkodobá půjčka je typ úvěru, který je poskytován na krátkou dobu. Kromě dané krátké doby splacení je nabízena malá částka k půjčení, která se musí splatit do určitého termínu. Tento typ půjčky se využívá zejména pro rychlé financování nečekaných výdajů, jako jsou opravy auta nebo nákupy.

Je dobré si půjčovat peníze?

Lidé si půjčují pro různé důvody. Může to být z důvodu potřeby koupit si drahé zboží nebo auto, refinancování staré půjčky nebo pouze na financování životních nákladů.

Lidé si obvykle půjčují peníze od banky, od rodiny nebo přátel a od jiných finančních institucí. Někteří lidé také vybírají nebankovní půjčky (např. půjčky online, půjčky bez zástavy, půjčky od soukromníka atd.).

Vyplatí se si dneska půjčovat? Vše záleží na tom, jakou půjčku si chce osoba vzít, kolik je schopna splácet a kolik jí půjčka přinese. Možná se vyplatí si půjčit, pokud jsou potřeba peníze na něco důležitého.

Na druhou stranu se stále doporučuje, aby si člověk nebral žádnou půjčku, pokud nemusí. Půjčení peněz může být finančně náročné, a to i s nejnižšími úrokovými sazbami. Rozhodnutí, zda se dneska půjčka vyplatí, nebo ne, závisí na dotyčného finanční situaci, jeho potřebách a na parametrech půjčky, pro kterou se rozhodl.

Na co lze použít půjčené peníze? Peníze půjčené od jiné osoby, banky nebo jiné finanční instituce mohou být použity pro různé účely.

Mezi nejčastější účely se řadí:

 • koupě spotřebního zboží nebo zážitků (dovolená, vybavení domácnosti, elektronika)
 • investice: peníze mohou být investovány do majetku (bydlení, podnikání nebo akcie)
 • refinancování: umožňuje refinancovat stávající půjčky za účelem nižších nákladů a lepších podmínek
 • použití peněz pro zajištění finanční rezervy v případě finančních potíží nebo ekonomických výkyvů
 • školení nebo vzdělávání: půjčené peníze se použijí na financování vzdělávacích a profesních programů

Při žádání o krátkodobou půjčku se musí počítat s vyšším úrokem a při nesplácení půjčky zpravidla hrozí vysoké sankce. Na trhu se vyskytuje nepřeberné množství společností, které tyto půjčky nabízejí, proto se vyplatí provést srovnání a vybrat tu, která se zdá být nejvýhodnější.

Malá Hyper půjčka – sjednání

Pro Malou Hyper půjčku platí, že se sjednává přes internet, konkrétně na webových stránkách www.hyperfinance.cz. Na nich si žadatel vybere požadovanou půjčku, nastaví si její výši a vyplní online formulář – základní údaje o sobě, poté podrobnější informace.

Hyper půjčky – Bezvafinance s.r.o.

Společnost Bezvafinance s.r.o. je samostatným online zprostředkovatelem úvěrů. Úloha Bezvafinance s.r.o. spočívá v propojení žadatele s poskytovatelem spotřebitelských úvěrů.

Společnost Bezvafinance s.r.o. vlastní portály, které zajišťují pro spotřebitele nabídku na míru a možnost srovnání. Na základě údajů, které uživatel vyplní, ho s nabídkami kontaktují zástupci vybraných společností, pro které společnost Bezvafinance s.r.o. vykonává zprostředkovatelskou činnost nebo s nimi spolupracuje.

Zájemce o půjčku má možnost porovnat více úvěrů a snadněji získat půjčku, která mu bude vyhovovat. Finální nabídku se žadatel dozví po vyplnění online formuláře přímo od poskytovatele spotřebitelských úvěrů, nebo zájemce kontaktuje callcentrum společnosti Bezvafinance.

Kontakt na společnost:

Bezvafinance s.r.o.
Vinohradská 2828/151,
Žižkov, 130 00 Praha 3
IČ: 241 86 104
Email: info@bezvafinance.cz

Spisová značka: C 186711 vedená u Městského soudu v Praze.

Společnost je samostatný zprostředkovatel úvěrů na základě oprávnění dle předchozí právní úpravy – živnostenského oprávnění, a to po přechodnou dobu dle ZSÚ.

Malá Hyper půjčka – důležité informace

U Malé Hyper půjčky si zájemce může půjčit až 20 000 Kč na dobu až 30 dní. Případně lze půjčku prodloužit na 45 až 60 dní.

Podmínky pro schválení Malé Hyper půjčky:

 • minimální věk 18 let (do 65 let)
 • být občanem České republiky
 • mít trvalý měsíční příjem, nebo prokázání schopnosti splácet půjčku, i když není trvalý příjem
 • být osvobozen od dluhů
 • vlastnit platný bankovní účet vedený u české banky

Malá Hyper půjčka je určena na zaplacení různých finančních potřeb. Vhodná je především ke krátkodobým investicím, financování rekreačních a studijních aktivit i běžných výdajů. Může sehrát roli v odvrácení krátkodobých finančních krizí a finančních problémů.

Nežádoucí je její neuvážené použití, zejména k financování potřeb, pro které nejsou žádné půjčky vhodné (např. nákupy na splátky).

Odpověď po poslání žádosti je zpravidla do několika minut. Samotné vyřízení Malé Hyper půjčky obvykle trvá 1 až 2 pracovní dny (pokud se do vyřízení započítává i čekací doba na připsání peněz bankou).

Vyplněný formulář žadatelem společnost odešle a oslovení poskytovatelé na základě uvedených dat od žadatele neprodleně zhodnotí jeho možnosti v souvislosti s půjčkou.

Po odeslání žádosti mohou nastat dvě situace:

 1. přesměrování na nabídku vybraného poskytovatele
 2. poskytovatelé kontaktují dotyčného telefonicky

Když budou žadateli nabízené podmínky vyhovovat, uzavře smlouvu o půjčce.

Může nastat situace, kdy si žadatel vše rozmyslí a bude chtít žádost stáhnout. Stáhnutí žádosti je každého svobodnou volbou (vyplněním formuláře se k ničemu nezavazuje). Pouze tím vyjadřuje zájem o půjčku, ne povinnost si ji vzít. Jestliže půjčku nakonec dotyčný nebude chtít, sdělí to poskytovateli.

Žádost o Malou Hyper půjčku

Jak probíhá žádost u Malé Hyper půjčky? Úplně jednoduše. Stačí dodržet následující kroky:

 • na webu www.hyperfinance.cz si žadatel vybere částku, jakou si chce půjčit, a dobu splatnosti
 • vyplní potřebné údaje do formuláře
 • žadatele kontaktuje obchodní zástupce společnosti a probere s ním další podrobnosti
 • v případě schválení žádosti jsou peníze odeslány

Malou Hyper půjčku nelze získat pouhým vyplněním formuláře. Bude záležet na klientově situaci, tj. na jeho úvěrové historii a finanční situaci obecně.

Reprezentativní příklad

Půjčka 7 000 Kč na 30 dní:

roční úroková sazba279,83 %
RPSN1 141,2 %
výše splátky8 610 Kč
celková částka splatná spotřebitelem8 610 Kč
celkové náklady spotřebitelského úvěru1 610 Kč

Výhody Malé Hyper půjčky

Srovnáním půjček v online srovnávači lze získat komplexní přehled o nabídce různých typů úvěrů a půjček na českém finančním trhu. Jedním z parametrů, podle kterého se půjčka vybírá, je, kolik má výhod/nevýhod pro daného zájemce.

Mezi výhody Malé Hyper půjčky patří:

 • rychlá a snadno dostupná (schválena velmi rychle a bez nesmyslných formalit)
 • nízké splátky (nízká finanční zátěž)
 • žádné omezení použití
 • nastavení přesné ceny (bez skrytých nebo nadbytečných poplatků)
 • bezpečí úvěrového produktu
 • možnost refinancování
 • dodatečné benefity v podobě slev na úrocích a poplatcích

Online sjednaná půjčka se může vrátit do 14 dnů od podepsání, pokud již klient nemá zájem, a to bez udání důvodu.

Nevýhody Malé Hyper půjčky

Stejně jako každý jiný úvěrový produkt má i Malá Hyper půjčka jisté nevýhody, s kterými je potřeba předem počítat.

Nevýhody Malé Hyper půjčky jsou:

 • úrokové sazby mohou být vyšší než u jiných typů půjček
 • nemusí být k dispozici všem, například studentům nebo těm, kteří mají omezený zdroj příjmů
 • velmi krátká doba splatnosti
 • minimální možnost prodloužení splatnosti

Pokud klient zjistí, že půjčku nestihne do stanoveného termínu splatit, je možné splátku odložit (prodloužit splatnost půjčky), což je však spojeno s poplatky.

Malá Hyper půjčka – recenze

Malá Hyper půjčka by se měla využít tehdy, když se člověk potýká s krátkodobými finančními problémy, které vyřeší jedna malá půjčka. Velkou výhodou je zde komfortní sjednání z pohodlí domova a rychlá výplata peněz na běžný účet.

Malá Hyper půjčka patří k velmi oblíbeným nebankovním půjčkám. Důvodem je rychlost vyřízení a flexibilita, kterou půjčka nabízí díky krátké splatnosti a nízkému úvěrovému rámci. V případě nenadálého výpadku financí, případně když je nutné rychle vyřešit drobné výdaje, je Malá Hyper půjčka tím ideálním řešením.