Tesco půjčka – bez doložení příjmu – recenze

tesco-pujcka

Tesco půjčka má formu revolvingového úvěru, tudíž ji lze čerpat opakovaně. Jaké výhody nabízí, kdo si ji může sjednat a jaké má parametry?

Tesco půjčka je dostupná online, a to ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Jedná se o neúčelový úvěr, který je poskytován bez poplatků za vyřízení. Jde zároveň o online půjčku.

Jak již bylo řečeno, Tesco půjčka představuje revolvingový úvěr a lze ji tedy čerpat opakovaně bez nutnosti sepisovat novou smlouvu. Zároveň lze každý měsíc splácet různou částku, popřípadě si splátku jednou za půl roku odložit. Splácením se obnovuje zůstatek na další čerpání.

Jak sjednat Tesco půjčku

Tesco půjčku lze sjednat online prostřednictvím webového formuláře, po telefonu nebo u stánku v prodejně Tesco. K žádosti je potřeba číslo bankovního účtu, telefonní číslo, občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a cizinci musí doložit také potvrzení o trvalém pobytu v ČR.

Rovněž je nutné poskytnout informace týkající se příjmu (ten je někdy nutné doložit) a název, adresu a telefonní číslo zaměstnavatele.

Splácení Tesco půjčky

Každý měsíc je nutné zaslat alespoň minimální měsíční splátku, a to nejpozději do 20. dne v měsíci. Splácet je možné bankovním převodem z běžného účtu, složenkou nebo pomocí QR kódu na terminálech Sazka.