Vata online – půjčka až 10 000 Kč

vata-online

Vata online je nebankovní půjčka spadající do kategorie mikropůjček. Peníze lze získat již do 15 minut od schválení žádosti, podmínky splácení jsou velmi flexibilní. Jaké další výhody Vata online půjčka nabízí?

Půjčka Vata online se řadí mezi nebankovní půjčky, které je možné sjednat přes internet. Je prezentována jako půjčka před výplatou ve výši až 10 000 Kč. S půjčkou nejsou spojeny žádné skryté poplatky a není vyžadován ručitel ani zástava. Jedná se také o půjčku se záznamem v registru dlužníků.

Parametry půjčky Vata online:

  • Výše úvěru: 1 000–10 000 Kč
  • Doba splatnosti : 5–35 dní
  • Úrok: od 292 %
  • RPSN: od 1212 %
  • Typ úvěru: nebankovní neúčelový
  • První půjčka zdarma: ne
  • Minimální měsíční příjem: 7 000 Kč
  • Způsob výplaty: bankovní účet

Podmínkou schválení žádosti je pravidelný příjem ve výši min. 7 000 Kč, trvalé bydliště na území ČR a plnoletost.

O půjčku se žádá online a výplata finančních prostředků trvá max. 15 minut od schválení půjčky. Jedná se o půjčku na účet, nikoliv v hotovosti.

Doba splatnosti půjčky Vata online je 5 až 35 dní, jde tedy o jednu z krátkodobých půjček ihned. V případě potřeby je možné splatnost prodloužit až na 90 dní.

Půjčka Vata online již není nabízena. Alternativou mohou být například půjčky Zaplo, Cool Credit nebo Via SMS.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčku lze sjednat ve výši až 30 000 Kč (16 000 Kč při první žádosti). První Zaplo půjčka je zcela zdarma, tedy s RPSN 0 % – pokud klient splatí půjčku včas, nezaplatí ani o korunu navíc. Doba splatnosti Zaplo půjčky je až 30 dní.

Žádost o Zaplo půjčku se podává online. Výplata peněz probíhá na bankovní účet, do konce roku 2021 byla možná výplata také v hotovosti v trafice GECO.

Cool Credit půjčka

Cool Credit je neúčelová nebankovní půjčka ve výši od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Doba splatnosti je stejně jako u půjčky Vata online poměrně krátká – Cool Credit půjčku je potřeba splatit do 30 dní. Výše úrokové sazby je od 10 % p.a., RPSN začíná na 2 969 %.

Peníze jsou klientovi zaslány na účet ihned po schválení žádosti. Jednou z podmínek pro poskytnutí Cool Credit půjčky je trvalý a doložitelný příjem.

Via SMS půjčka

Půjčka Via SMS je dostupná ve výši od 1 000 Kč do 60 000 Kč. Doba splácení je max. 30 dní, jedná se tedy o krátkodobou SMS půjčku. Úroková sazba je od 22 % p.a. a RPSN od 621,6 %.

Noví zájemci musí o Via SMS půjčku zažádat online, stálí klienti mohou žádat prostřednictvím SMS zprávy. V případě opakované půjčky je celý proces vyřízení velmi rychlý a peníze lze mít na účtě prakticky okamžitě.

Poskytovatel Via SMS půjčky kontroluje registry dlužníků a také příjmy žadatele, kdy požaduje doložit výpis z bankovního účtu.