SMS půjčka na účet

sms-pujcka

SMS půjčky jsou nebankovní úvěry, o které se žádá prostřednictvím SMS zprávy. Proces vyřízení žádosti bývá velmi rychlý a peníze jsou tak odeslány na účet klienta prakticky okamžitě. Jak SMS půjčky fungují a jaké se s nimi pojí podmínky?

SMS půjčka je díky jednoduché žádosti a rychlosti vyřízení ideální půjčkou do výplaty, která bývá využívána na uhrazení neodkladných výdajů. Stačí odeslat SMS zprávu a počkat na zpracování žádosti a následnou výplatu peněz na bankovní účet.

Žádost o SMS půjčku

Noví klienti musí o půjčku zažádat online na webových stránkách poskytovatele, žádost prostřednictvím SMS je umožněna až po prověření identity a bonity klienta.

Poskytnutí první SMS půjčky proto může trvat o něco déle, nicméně získání každé další půjčky je skutečně otázkou pár okamžiků.

Podmínky SMS půjčky

Podmínky pro poskytnutí SMS půjčky obvykle zahrnují dostatečně vysoký příjem, bezdlužnost, bydliště na území ČR a plnoletost.

Některé nebankovní společnosti jsou ochotné poskytnout SMS půjčku bez registru, jedná se však spíše o výjimky.

Splácení SMS půjčky

SMS půjčky jsou nejčastěji poskytovány na dobu několika dní až týdnů, přičemž obvykle je možné splatnost prodloužit. Splácí se převodem na bankovní účet poskytovatele.

Sankce za pozdní splacení

U každé půjčky je třeba dbát na včasné zaslání splátky. V případě pozdního splacení jsou klientovi účtovány poplatky, kvůli nimž se celý úvěr značně prodraží.

Pokud se klient dostal do finančních potíží a není schopen půjčku splatit včas, musí ihned kontaktovat daného poskytovatele a pokusit se domluvit na alternativním řešení (např. na splátkovém kalendáři, odložení splátek apod.).

Nejvýhodnější SMS půjčka

K vyhledání té nejvýhodnější SMS půjčky slouží nezávislé srovnávače půjček. Pracují s obrovským množstvím nabídek úvěrů, proto každému klientovi nabídnou produkty, které přesně odpovídají jeho požadavkům.