Zaplo půjčka – podvod nebo revoluční nabídka?

Již nějakou dobu se na našem nebankovním trhu pohybuje relativně nová a neznámá společnost Zaplo Finance s.r.o. spadající pod finanční skupinu 4finance Group působící prakticky v celé Evropě ale i za oceánem. Je Zaplo půjčka podvod?

Zaplo patří mezi ověřené společnosti s licencí ČNB. O podvod se tedy nejedná. Ne všechny recenze na Zaplo jsou však kladné, některé zmiňují vysoké poplatky a sankce v případě nesplácení úvěru.

Zaplo – první půjčka zdarma

Zaplo půjčka přichází na náš trh s atraktivní nabídku – novým klientům nabízí první půjčku do 8 000 Kč zcela zdarma, tj. bez úroků a bez poplatků. Podmínkou bezplatné půjčky je pouze včasné splacení celé částky, maximální doba splatnosti je 30 dní.

Zaplo si tímto krokem chce získat konkurenční výhodu a oslovit nové klienty na již konkurencí zaplněném trhu s rychlými půjčkami. Zda se jim to podaří, se ukáže až s odstupem času. Nicméně již v tuto chvíli začínaní i další nebankovní společnosti nabízet své první půjčky také zdarma. Z konkurenčního boje tak mohou těžit především klienti.