Creditportal půjčka – recenze, přihlášení, splátky, podmínky

Creditportal půjčka je online produkt určený pro rychlé a snadné získání financí. Žádost o půjčku lze podat online nebo telefonicky a peníze jsou vyplaceny na klientský účet do několika minut. Půjčka Creditportal se vyznačuje absencí skrytých poplatků a kladnými recenzemi od klientů.

Co tedy přesně říkají recenze Creditportal půjčky? Jaké má Creditportal půjčka parametry? A co její podmínky?

Shrnutí obsahu článku

Creditportal půjčka je online produkt nabízející rychlé a snadné získání financí s minimálními nároky na doložení dokladů. Půjčka je dostupná i pro klienty s horší bonitou.

Mezi hlavní benefity Creditportal půjčky patří rychlost schválení a výplaty, snadnost online žádosti, transparentnost poplatků a kladné recenze klientů. Nevýhodou je dražší RPSN v porovnání s konkurencí a omezené možnosti čerpání, jelikož půjčka je určena pouze pro spotřebitelské účely.

Před sjednáním půjčky je důležité důkladně porovnat nabídky různých společností a zvolit si tu s nejvýhodnějšími podmínkami pro danou situaci. Důležité je si také dát pozor na poplatky a dostupnost půjčky, která závisí na bonitě klienta.

Klient má po sjednání půjčky přístup do klientského účtu, kde může sledovat přehled o svých půjčkách, online splácet měsíční splátky, požádat o změnu splátkového kalendáře a kontaktovat zákaznický servis.

Creditportal nabízí i možnost refinancování půjčky za účelem splacení stávající s nižší úrokovou sazbou a tím i nižšími měsíčními splátkami. I v tomto případě je avšak nutné zvážit všechny aspekty a porovnat nabídky různých společností..

Maximální výše úvěru Creditportal

Prostřednictvím Creditportal půjčky je možné si zapůjčit až 60 000 Kč. Tak vysokou částku je ovšem možné sjednat až při opakovaných Creditportal půjčkách. První úvěr bývá poskytován na nižší částku.

Maximální výše půjčky je individuální a posuzuje ji společnost samotná. O výši úvěru rozhoduje bonita klienta, tedy jeho schopnost splácet v předchozích obdobích.

Při získání úvěru na 60 000 Kč je doba splatnosti 12 měsíců. Úroková sazba v tomto případě činí 12 % a RPSN 191,35 %.

Podmínky získání Creditportal půjčky

Jako všechny ostatní společnosti si i společnost Creditportal klade určité podmínky pro získání půjčky. V první řadě musí být žadatel starší 18 let. Další důležitou podmínkou je nutnost prokázání pravidelného příjmu. Ten může pocházet ze zaměstnání a je prokazován buďto potvrzením od zaměstnavatele, nebo výpisem z účtu.

Kromě příjmu ze zaměstnání akceptuje společnost Creditportal i jakýkoliv jiný příjem, například z rodičovského příspěvku nebo z důchodu. Aby mohl být úvěr schválen, nesmí se žadatel nacházet v insolvenčním řízení. Ne všechny nebankovní společnosti požadují nahlížení do registru dlužníků, v případě půjčky Creditportal je to však nezbytné.

Creditportal půjčka – přihlášení

Pro přihlášení do klientského účtu Creditportal půjčka je nutné navštívit webové stránky společnosti a kliknout na tlačítko „Přihlásit se“. Následně je nutné zadat registrační emailovou adresu a heslo, které klient zvolil při registraci. Pokud si klient heslo nepamatuje, je možné ho obnovit kliknutím na odkaz „Zapomenuté heslo“. Na zadanou emailovou adresu mu pak bude zaslán odkaz pro nastavení nového hesla.

Po přihlášení do klientského účtu má klient přístup k následujícím informacím a funkcím:

 • Přehled o svých půjčkách: Klient zde nalezne informace o všech svých sjednaných půjčkách, včetně výše půjčky, úrokové sazby, splatnosti a výše měsíční splátky.
 • Možnost splácení půjčky online: Klient může online splácet své měsíční splátky převodem z bankovního účtu.
 • Možnost požádat o změnu splátkového kalendáře: V případě potřeby může klient požádat o změnu splátkového kalendáře, tzn. o prodloužení splatnosti nebo snížení měsíční splátky.
 • Možnost kontaktovat zákaznický servis: Klient má možnost kontaktovat zákaznický servis Creditportalu telefonicky, emailem nebo online chatem.

Klientský účet Creditportal půjčka je přehledný a snadno ovladatelný. Klient tak má vždy přehled o svých půjčkách a může je pohodlně spravovat online.

Předčasné splacení Creditportal půjčky

Doba splatnosti Creditportal půjčky se pohybuje v rozmezí od 3 do 12 měsíců. V případě, že je klient schopen půjčku splatit dříve umožňuje Creditportal předčasné splacení. Informace o zbývající částce ke splacení nalezne klient ve svém klientském profilu. Přes Creditportal přihlášení snadno zjistí veškeré informace.

Kromě předčasného splacení může nastat i opačná situace. Může se stát že bude klient potřebovat u Creditportal posunutí splátek. V případě Creditportal je posunutí splátek možné po spojení s operátorem společnosti, který s klientem domluví individuální postup a rozhodne o kolik dní bude doba splatnosti posunuta.

Creditportal – recenze

Creditportal je online nebankovní společnost poskytující spotřebitelské půjčky. Nabízí rychlé a snadné vyřízení půjčky online s minimálními nároky na doložení dokladů. Půjčky Creditportal jsou dostupné i pro klienty s horší bonitou. Patří tedy mezi dostupné půjčky pro dlužníky.

Výhody:

 • Rychlost: Schválení a vyplacení půjčky probíhá online do několika minut.
 • Snadnost: Žádost o půjčku je intuitivní a zvládne ji i méně zkušený uživatel.
 • Transparentnost: Žádné skryté poplatky, klient je předem informován o všech poplatcích a úrocích.
 • Dostupnost: Půjčka je dostupná i pro klienty s horší bonitou.
 • Kladné recenze: Creditportal si mezi klienty vybudoval dobrou pověst díky rychlému a korektnímu přístupu.

Nevýhody:

 • Vysoké RPSN: Půjčka Creditportal patří mezi dražší na trhu, zvláště u krátkodobých produktů.
 • Nižší maximální výše půjčky: V porovnání s konkurencí je maximální dostupná částka u Creditportalu nižší.
 • Omezené možnosti čerpání: Půjčka je určena pouze pro spotřebitelské účely.

Creditportal půjčka je rychlé a snadné řešení pro nenadálé výdaje či krátkodobý finanční nedostatek. Vzhledem k vysokému RPSN je nicméně vhodné zvážit tuto možnost pouze v případě, že není k dispozici jiná, levnější varianta. Před sjednáním půjčky je důležité důkladně porovnat nabídky různých společností a zvolit si tu s nejvýhodnějšími podmínkami pro danou situaci.

Zde je reprezentativní příklad půjčky.

Creditportal – refinancování půjčky

Creditportal nabízí také možnost refinancování půjčky, tzn. sjednání nové půjčky za účelem splacení stávající. Refinancování může být výhodné v případě, že se klientovi podaří získat novou půjčku s nižší úrokovou sazbou, a tím i nižšími měsíčními splátkami. To může vést k úspoře celkových nákladů na půjčku.

Výhody refinancování s Creditportalem:

 • Snížení úrokové sazby: Refinancováním s Creditportalem může klient dosáhnout nižší úrokové sazby a tím i nižších měsíčních splátek.
 • Snížení celkových nákladů na půjčku: Díky nižším měsíčním splátkám může klient ušetřit na celkových nákladech na půjčku.
 • Prodloužení splatnosti: Refinancováním je možné prodloužit splatnost půjčky a tím i snížit měsíční splátky.
 • Zjednodušení splátek: Refinancováním je možné sloučit více půjček do jedné, čímž se zjednoduší jejich splácení.

Než se klient rozhodne pro refinancování s Creditportalem, je důležité:

 • Důkladně porovnat nabídky různých společností a zvolit si tu s nejvýhodnějšími podmínkami.
 • Spočítat si, zda se refinancování skutečně vyplatí. V úvahu je nutné vzít nejen úrokovou sazbu, nicméně i poplatky spojené s refinancováním.
 • Zkontrolovat podmínky refinancování a ujistit se, že klient rozumí všem poplatkům a úrokům.

Refinancování půjčky může být chytrým krokem k úspoře peněz. Je ale důležité k němu přistupovat s rozvahou a zvážit všechny aspekty.

Creditportal – na co si dát pozor

Před sjednáním půjčky s Creditportalem, stejně jako u jakékoli jiné nebankovní společnosti, je důležité si dát pozor na následující:

 • Vysoké RPSN: Půjčky Creditportal patří mezi dražší na trhu, zvláště u krátkodobých produktů. Je důležité si RPSN porovnat s nabídkami jiných společností a zvolit si tu s nejvýhodnějšími podmínkami.
 • Poplatky: Půjčka je spojena s poplatky za sjednání, vedení úvěrového účtu a případně i s předčasným splacením. Je důležité si tyto poplatky pečlivě prostudovat a zohlednit je v celkové kalkulaci.
 • Dostupnost půjčky: Schválení půjčky závisí na bonitě klienta. I když Creditportal nabízí půjčky i klientům s horší bonitou, je nutné počítat s možností, že žádost o půjčku nemusí být schválena.
 • Omezené možnosti čerpání: Půjčka Creditportal je určena pouze pro spotřebitelské účely. Nelze ji využít na financování podnikání nebo na nákup nemovitosti.

Kromě výše uvedených bodů je vhodné si před sjednáním půjčky s Creditportalem přečíst i recenze klientů na nezávislých webech. To může klientovi pomoci zorientovat se v zkušenostech ostatních uživatelů a lépe se tak rozhodnout, zda je pro něj Creditportal ta pravá volba.

Creditportal a.s.

CreditPortal, a.s. je dynamická společnost, řadící se do firem nebankovního sektoru. Poskytuje především krátkodobé úvěry. Jedná se o poměrně novou společnost, která vznikla v roce 2016.

Společnost si zakládá na rychlém a přímočarém vyřízení žádosti klientů. Komunikace se zákazníkem je u této společnosti na prvním místě a zaměstnanci společnosti se vždy snaží o co nejrychlejší a nejjednodušší vyřízení žádosti o půjčku.

Jak bylo zmíněno výše, společnost Creditportal se snaží o co nejrychlejší vyřízení žádosti a po jejím schválení zasílá peníze okamžitě na účet. Pro stálé zákazníky dokonce existují věrnostní slevy.