Půjčka Česká spořitelna kalkulačka

ceska-sporitelna-pujcka

Česká spořitelna je bankou s velmi dlouhou tradicí a mnoha spokojenými klienty. Mezi její oblíbené produkty patří půjčka na cokoliv, kterou lze sjednat až do výše 2 500 000 Kč. Jaké jsou její další parametry a jak ji sjednat?

Půjčka od České spořitelny je bezúčelová, nicméně při doložení účelu je možné získat výhodnější úrokovou sazbu. Výše půjčky je od 2 000 Kč do 2 500 000 Kč, doba splatnosti 1 rok až 10 let a úroková sazba začíná na 3,96 % p.a.

Parametry půjčky od České spořitelny:

  • Výše úvěru: 2 000–2 500 000 Kč
  • Splatnost: 1 rok–10 let
  • Typ úvěru: bankovní bezúčelový
  • Poplatek za vedení úvěru: ne
  • Poplatek za sjednání úvěru: pouze při sjednání na pobočce
  • Půjčka bez doložení příjmu: ne
  • Půjčka bez kontroly registrů: ne

Online vyřízení a vedení půjčky je zdarma. V případě sjednání půjčky na pobočce je účtován poplatek 1 % z poskytnuté částky, maximálně však 5 000 Kč.

Podmínky pro schválení půjčky

Žadatelé o půjčku od České spořitelny musí projít poměrně přísným schvalovacím procesem. Za účelem vyhodnocení bonity se posuzují příjmy i výdaje a pochopitelně platí, že klient nesmí mít zápis v registru dlužníků.

Sjednání půjčky od České spořitelny

O půjčku je možné zažádat online nebo osobně na pobočce banky. Online sjednání mohou využít jak stávající, tak noví klienti České spořitelny.

Online sjednání je velmi jednoduché, jelikož neobnáší žádné papírování. Lze jej provést v aplikaci George nebo přes webový formulář na webu csas.cz.

Půjčka od České spořitelny – kalkulačka

Parametry půjčky si lze orientačně vypočítat v úvěrové kalkulačce České spořitelny, do níž stačí zadat požadovanou výši půjčky a dobu splácení. Ihned se zobrazí výše úrokové sazby a celková částka k zaplacení.

Kalkulačka k půjčce České spořitelny je k dispozici na oficiálních webových stránkách ČS.