Půjčka KB

komercni-banka-2

Komerční banka nabízí dva typy úvěrů a také konsolidaci půjček. Jaké mají jednotlivé produkty parametry a kdo je může získat?

V portfoliu Komerční banky lze nalézt Osobní půjčku, Studentskou půjčku a konsolidaci nebo refinancování půjček s názvem Optimální půjčka.

Mimo to KB nabízí jeden z nejlepších termínovaných vkladů. Jedná se o alternativu spořicího účtu s výhodnějším úročením, nevýhodou však je, že na peníze nelze po určitou dobu sahat.

Osobní půjčka KB

Osobní půjčka KB je poskytována až do výše 2 500 000 Kč. Jedná se o neúčelový úvěr se splatností až 8 let a úrokovou sazbou od 4,7 % ročně. Mezi hlavní výhody Osobní půjčky patří:

  • splátky si lze rozložit dle vlastních potřeb
  • možnost předčasného splacení části nebo celého úvěru zdarma
  • rychlé vyhodnocení žádosti a žádné zbytečné papírování

Mezi podmínky pro poskytnutí půjčky patří české občanství (či povolení k pobytu v ČR), dva doklady totožnosti, běžný účet u Komerční banky a dostatečný příjem.

Žádost o úvěr Komerční Banky lze podat online v internetovém či mobilním bankovnictví nebo na pobočce Komerční banky.

Studentská půjčka KB

Studentská půjčka s názvem Gaudeamus je účelový úvěr na uhrazení školného či jiných výdajů spojených se studiem. Využít jí mohou studenti středních, vyšších odborných a vysokých škol. Je poskytována až do výše 600 000 Kč a její hlavní výhodou je, že během studia lze platit pouze úroky, celý úvěr je poté splatný po ukončení studia.

Podmínkou pro získání studentské půjčky KB je potvrzení o studiu, dva doklady totožnosti a běžný účet u Komerční banky.

Konsolidace půjček KB

Konsolidace s názvem Optimální půjčka umožňuje sloučení nevýhodných úvěrů ve výši až 2 500 000 Kč a s dobou splatnosti až 120 měsíců. Vyřízení, správa úvěru i předčasné splacení jsou zdarma a výši splátek si klient zvolí sám. Do konsolidace lze zahnout půjčky, kreditní karty a kontokorenty.

Podmínkou pro poskytnutí konsolidace je plnoletost, dva doklady totožnost a dostatečný příjem.