Půjčka pro každého – bez doložení příjmu, na splátky

Když si člověk bere půjčku, musí zvážit mnoho faktorů. Kde začít a jak vybrat správnou půjčku? Naštěstí existuje půjčka pro každého. Bez ohledu na finanční situaci nebo úvěrovou minulost si vybere každý.

Co se týká půjček, je nabídku na trhu velmi pestrá. Pro někoho může být obtížné se v ní vyznat. Prvním krokem je zvážit účel a cíl. Kdo hledá půjčku na velký nákup, například na bydlení nebo auto, může hledat zajištěnou půjčku. Ta vyžaduje, aby proti půjčce byla poskytnuta nějaká forma zástavy.

Pro toho, kdo si chce půjčit jen menší obnos, je tou správnou volbou nezajištěná půjčka. Jedná se o půjčky, které nevyžadují žádnou formu zajištění. Obvykle je snazší je získat, protože nevyžadují kontrolu úvěruschopnosti.

Příkladem tohoto typu půjčky je expres půjčka bez doložení příjmů nebo půjčka na OP. S těmito půjčkami však bývají spojeny vyšší úrokové sazby.

Pro někoho s dobrou bonitou může být nejlepší volbou tradiční bankovní půjčka. Kdo má horší úvěrovou minulost, poohlédne se v nebankovní sektoru. Možností je skutečně mnoho. Dnešní trh nabízí půjčku pro každého.

Jak vybrat nejlepší půjčku

Mnoho lidí, kteří hledají půjčku, neví, co hledat a na jaké parametry se zaměřit. Tak si nakonec vyberou půjčku, která ve skutečnosti nesplňuje jejich potřeby, nebo v tom horším případě je připraví o spoustu peněz.

Aby si byl člověk jistý, že získá tu nejlepší půjčku, je třeba se zaměřit na několik klíčových věcí.

 • Podmínky splácení – při výběru půjčky se musí člověk ujistit, že přesně ví, jaké jsou podmínky a doba splácení půjčky. Zejména různé expres půjčky bez doložení příjmů nebo půjčky bez doložení příjmu ihned na účet mohou být splatné i v řádech několika dnů.
 • Celková cena půjčky – každý by měl mít jasnou představu o částce, kterou si potřebuje půjčit a kterou ve finále zaplatí. Tuto částku by měl věřitel jasně uvést ještě před sjednáním půjčky.
 • Úrokové sazby – je důležité porovnat úrokové sazby různých věřitelů
 • Výše RPSN – o výhodnosti půjčky nerozhodují jen úrokové sazby, nýbrž zejména výše RPSN. Ta totiž určuje výši nákladů na půjčku. Podle toho se pozná, jak „drahá“ půjčka je.
 • Poplatky a sankce – je důležité si přečíst drobné písmo ve smlouvě, protože jím je většinou uváděno, jaké poplatky a sankce půjčka zahrnuje. Některé půjčky mají skryté náklady, proto je důležité o nich vědět a věnovat jim zvýšenou pozornost.

Ať už má půjčka jakékoliv parametry, měl by si být žadatel především jistý, že ji dokáže splatit. Půjčka by neměla ohrožovat finanční situaci žadatele. Zejména by si nikdo neměl brát půjčku, aby jí splatil jinou půjčku.

V takovém případě je lepší přemýšlet o konsolidaci půjček nebo refinancování. Představa rychlých peněz z expres půjčky bez doložení příjmů je sice lákavá, nicméně taková půjčka může dlužníka dostat do pořádných finančních problémů.

Půjčka pro každého – podmínky

Když někdo shání půjčku pro každého, má dvě možnosti – bankovní, nebo nebankovní půjčku. Bankovní půjčky jsou poskytovány bankami a jsou regulovány státem. Banky mají sice přísnější podmínky, zato nabízejí nižší úrokové sazby.

Nebankovní půjčky jsou poskytovány nebankovními institucemi a soukromými osobami. Tyto instituce nejsou tolik regulovány a často poskytují půjčky i lidem s horší bonitou nebo bez pravidelného příjmu.

Každá instituce, ať už bankovní, či nebankovní, má své vlastní podmínky. Co se týká půjčky pro každého, obecně platí, že ji může získat žadatel za následujících podmínek:

 • věk nad 18 let
 • bydliště nebo trvalý pobyt na území České republiky
 • vlastní bankovní účet
 • vlastní telefonní číslo a e-mailová adresa

U všech půjček je třeba doložit doklad totožnosti. V některých případech dva doklady. Všechny banky a solidní nebankovní věřitelé dále požadují doložení příjmů a rovněž kontrolují registry dlužníků. Tuto povinnost jim ukládá zákon. Banka většinou zamítne žádost klienta, který je veden v registru dlužníků.

Ovšem je mnoho nebankovních věřitelů, kteří nemají problém půjčit i lidem s horší platební morálkou, nebo dokonce lidem zadluženým. Takové půjčky však nejde označit za férové. Jejich jediným cílem je co největší zisk věřitele. Takovým půjčkám pro každého je lepší se vyhnout.

Jak získat půjčku pro každého

Získat půjčku pro každého nestojí moc času ani námahy. Celý proces lze vyřídit online pomocí webového formuláře, který je k nalezení na oficiálních internetových stránkách příslušného poskytovatele.

Do formuláře se zadává požadovaná výše půjčky, splatnost půjčky a vyplní se několik základních údajů o žadateli. Lze si konfigurovat několik možností, jako je výše splátek, a vybrat si půjčku, na kterou je člověk schopen dosáhnout.

Bankovní sektor vždy ověřuje bezdlužnost žadatele, u nebankovního se jedná spíše o výjimečný požadavek nebo se bezdlužnost prověřuje, avšak menší prohřešky se tolik neřeší. Vyřízení online půjčky v bankovním sektoru se může protáhnout. V nebankovním sektoru to je rychlovka.

V některých případech může mít žadatel peníze na účtu hned druhý den, nebo dokonce ještě ten samý den. To jsou půjčky, které lze najít pod názvem půjčka bez doložení příjmu ihned na účet. U takových půjček se však doporučuje si spočítat celkové náklady na půjčku, neboť bývají poměrně vysoké.

Online půjček je dnes přehršel, proto je dobré si udělat průzkum trhu a nepřistoupit hned na první nabídku.

Půjčka pro každého – půjčka bez doložení příjmu ihned na účet, půjčka na splátky

Existuje mnoho různých druhů půjček, které jsou vhodné pro různé situace a potřeby. Mezi ty nejčastěji využívané patří:

 • půjčka na splátky
 • expres půjčka bez doložení příjmů
 • půjčka na OP
 • SMS půjčka
 • půjčka o víkendu

Za půjčku na splátky lze v podstatě označit jakoukoliv půjčku, jelikož se většina půjček splácí postupně v pravidelných splátkách. Ovšem u některých nebankovních či soukromých půjček je potřeba si dát pozor, protože mohou být splatné jednorázově a navíc v řádu několika dní.

Expres půjčka bez doložení příjmů nebo půjčka o víkendu je výhodná pro ty, kdo na peníze opravdu chvátají. Peníze můžou dostat na ruku nebo na účet téměř okamžitě a bez zbytečného papírování. Za tuto službu však poměrně draze zaplatí. Je proto dobré si spočítat náklady takové půjčky.

Jako půjčku na OP lze označit třeba půjčku do výplaty. Jedná se o půjčku v řádech několika tisíců splatnou většinou do 30 dní. Takové půjčky mají vytrhnout trn z paty, když peníze na konci měsíce chybí.

Dnešní trh nabízí spoustu dalších možností půjček. Vybere si student, maminka na mateřské i senior. Půjčka je tu zkrátka pro každého.