Smart půjčka – recenze – úvěr až 300 000 Kč

smart-pujcka

Smart půjčka je produktem nebankovní společnosti EC Financial Services. Půjčit si lze až 300 000 Kč s úrokovou sazbou 18 % a peníze mohou být využity na cokoliv. Co dalšího tento nebankovní úvěr nabízí?

Nebankovní úvěr Smart půjčka je poskytován ve výši od 50 000 Kč do 300 000 Kč s dobou splatnosti 12 až 48 měsíců. Úroková sazba je 18 %, RPSN začíná na 19,64 %. Za sjednání půjčky online se platí poplatek, nicméně vedení půjčky je zdarma.

Výhody Smart půjčky:

  • jednoduché a rychlé sjednání
  • dostupnost i pro osoby bez zaměstnání

Nevýhody Smart půjčky:

  • vysoká úroková sazba
  • vysoký poplatek za poskytnutí úvěru

Žadatel o Smart půjčku nemusí být zaměstnán, musí však prokázat dostatečně vysoký příjem (důchod, mateřská…). Jedná se zároveň o půjčku bez ručitele. Jde tak o nebankovní půjčku, kde opravdu půjčí.

Mezi podmínky pro poskytnutí Smart půjčky patří věk min. 18 let, doložení příjmu, OP a druhý doklad totožnosti.

Poplatky

Poplatek za uzavření úvěrové smlouvy činí 500 Kč, následné vedení půjčky je zdarma. V minulosti se s půjčkou pojily i jiné poplatky, nyní je však Smart půjčka výhodnější.

Žádost o Smart půjčku

Žádost o Smart půjčku pro každého se podává online na webu smartpujcka.cz. Zde je nejprve třeba zvolit výši půjčky a dobu splácení a poté vyplnit několik osobních údajů a údajů o finanční situaci. Zároveň je nutné přiložit doklad o příjmu (např. výpis z účtu za poslední 3 měsíce).

Po odeslání žádosti už je potřeba jen počkat na její vyřízení. Smlouva se podepisuje elektronicky v klientském účtu na zmíněných webových stránkách. Po podpisu smlouvy jsou peníze odeslány na bankovní účet klienta.

Smart půjčka – exekuce – jelikož se jedná o nebankovní produkt, šanci na půjčení mají i lidé se špatnou bonitou nebo lidé v exekuci.

TIP: Pokud zákazník potřebuje půjčit nižší částku, může vyzkoušet například půjčku 30 000.