Hotovostní nebankovní půjčky

hotovostni-pujcky-2

Hotovostní půjčky mohou být řešením neblahé finanční situace například pro osoby, které nemají vlastní bankovní účet. Jaké společnosti půjčky v hotovosti nabízejí a s jakými podmínkami?

Půjčky v hotovosti jsou záležitostí nebankovního sektoru. Nejsou tak rozšířené jako klasické půjčky na účet, nicméně jejich nabídka je dnes už poměrně pestrá. K dispozici jsou dokonce i hotovostní první půjčky zdarma, u kterých je nulové RPSN, tudíž klient nepřeplatí ani korunu navíc.

Žádost o půjčku v hotovosti se většinou podává online prostřednictvím formuláře na webu poskytovatele. Poté se s žadatelem zpravidla spojí zástupce dané společnosti a sdělí další postup. Hotovost může být následně vyplacena například na terminálu na čerpací stanici, v trafice nebo u klienta doma.

Dostupné nebankovní půjčky v hotovosti

Které společnosti nebankovní půjčky v hotovosti nabízejí, jaké mají dostupné úvěry parametry a jaké podmínky musí žadatelé splňovat?

Express Cash půjčka

Express Cash půjčka od společnosti EC Financial Services se v hotovosti nejen vyplácí, nýbrž i splácí. Je tedy zcela vhodným produktem pro každého, kdo potřebuje půjčit a zároveň nemá bankovní účet.

Půjčku je možné sjednat až do výše 70 000 Kč, a to na dobu 14, 17 nebo 20 měsíců. Výše úrokové sazby je 15 % a RPSN od 209,78 %, nejedná se tedy o nejvýhodnější úvěrový produkt na trhu. Express Cash půjčka je neúčelová, peníze je proto možné použít na cokoliv.

Sjednání probíhá buď po telefonu, nebo online. V obou případech se se zájemcem o půjčku spojí zástupce společnosti a dohodne se s ním na dalším postupu.

Provident půjčka

Provident půjčku je rovněž možné získat i splácet v hotovosti. Na ruku lze získat až 90 000 Kč se splatností od 4 do 48 měsíců. Vedení úvěru je zdarma, je však nutné uhradit poplatek za zpracování úvěru.

Výplata Provident půjčka probíhá u klienta doma, popřípadě na jiném, předem domluveném místě. Všechny potřebné informace klientovi sdělí zástupce společnosti Provident Financial po telefonu.

Aby bylo možné Provident půjčku v hotovosti získat, je nutné disponovat dostatečně vysokým pravidelným příjmem a nemít žádné závazky po splatnosti.

Zaplo půjčka

Mezi půjčky v hotovosti patří také dobře známá Zaplo půjčka, kterou lze sjednat až do výše 30 000 Kč (16 000 Kč při první žádosti). Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, odeslat jej a počkat na jeho vyhodnocení a výplatu finančních prostředků. Finance si lze vyzvednout na terminálech v trafikách GECO.

Pro nové klienty je Zaplo půjčka zdarma, tedy bez jakýchkoli poplatků nebo úroků. RPSN je nulové a klient tedy vrátí takovou částku, kterou si půjčil. Podmínkou je dodržet termín splatnosti.