Krátkodobé půjčky ihned na účet

kratkodobe-pujcky

Nabídka rychlých krátkodobých půjček je dnes velmi pestrá. Co je pro krátkodobé půjčky ihned na účet charakteristické, jak o ně zažádat a kdo je může získat?

Krátkodobé půjčky jsou nabízeny především nebankovními poskytovateli úvěrů. Vyznačují se krátkou dobou splatnosti, která obvykle činí pár týdnů. Jejich maximální výše bývá pár desítek tisíc korun.

Jedná se o úvěry neúčelové, což znamená, že peníze lze použít na cokoliv. Splácení krátkodobých půjček probíhá formou jednorázové splátky.

Nejvýhodnější krátkodobý úvěr lze snadno vyhledat pomocí srovnávače půjček. Díky tomu, že zohledňuje téměř veškeré dostupné nabídky na trhu, dokáže doporučit produkt splňující všechny požadavky klienta.

Podmínky pro získání krátkodobé půjčky ihned na účet nebývají příliš striktní. Zpravidla jde o: věk min. 18 let, bezdlužnost, dostatečný příjem. Většina poskytovatelů půjček sice prověřuje bonitu žadatelů, nicméně získat nebankovní úvěr je i přesto velmi jednoduché.

Krátkodobá půjčka ihned na účet – žádost

Žádost o krátkodobý úvěr se ve většině případů podává online na webových stránkách poskytovatele. Zde zájemce vyplní jednoduchý webový formulář, odešle jej a vyčká na schválení úvěru. Ihned po vyhodnocení žádosti jsou finanční prostředky vyplaceny na účet klienta.

Z výše zmíněného vyplývá, že ačkoliv jsou některé úvěry inzerovány jako „krátkodobé půjčky ihned„, o okamžité půjčky se většinou nejedná. Je totiž potřeba počkat na to, až si poskytovatel půjčky ověří identitu a bonitu žadatele.

Celý proces vyřízení je rychlejší tehdy, když je žadatel stálým klientem dané nebankovní společnosti.

Nabídka krátkodobých půjček ihned na účet

Poskytovatelů rychlých krátkodobých půjček je celá řada. Jak již bylo řečeno, většinou jsou krátkodobé půjčky nabízeny nebankovními institucemi, které na klienty nekladou tak přísné požadavky jako banky.

Aktuálně dostupné krátkodobé půjčky ihned na účet:

  • Zaplo půjčka
  • Kamali půjčka
  • CreditStar půjčka
  • SOS Credit půjčka
  • FlexiFin půjčka
  • Tetička půjčka

Některé společnosti (např. Zaplo nebo Kamali) dnes nabízejí tzv. první půjčky zdarma. Jedná se o rychlé krátkodobé půjčky, u kterých nejsou účtovány žádné úroky ani poplatky a RPSN je tedy 0 %. Za předpokladu, že je člověk schopen splácet včas, je taková půjčka zdarma nejvýhodnějším krátkodobým úvěrem.