Malá půjčka – nebankovní, ihned na účet

pujcka-do-2000

Půjčka do 2 000 Kč může představovat záchranu pro každého, kdo akutně potřebuje finanční injekci před výplatou. Jaké společnosti půjčky do 2 000 Kč nabízejí a s jakými podmínkami počítat?

Půjčky do 2 000 Kč představují takzvané mikropůjčky, pro něž je charakteristická relativně krátká doba splatnosti a vyšší RPSN. Existuje však také produkt s názvem první půjčka zdarma, který nabízejí některé nebankovní instituce a u kterých je RPSN nulová. Jedná se tak o mnohem výhodnější alternativu klasických drobných půjček.

Poskytovatelé půjček do 2 000 Kč

Malé rychlé půjčky do 2 000 Kč poskytují například tyto nebankovní společnosti:

Podmínky pro poskytnutí se mohou u jednotlivých institucí lišit, většinou je však nutné poskytnout informace o příjmu, nebýt zadlužen a mít trvalé bydliště na území České republiky.

Jak zažádat o malou rychlou půjčku do 2 000 Kč?

V drtivé většině případů se o půjčky do 2 000 Kč žádá online prostřednictvím formuláře na webu poskytovatele. V kalkulačce půjčky je nejprve třeba zvolit výši a splatnost půjčky a pokračovat k dalšímu kroku. Tím je obvykle vyplnění osobních a kontaktních údajů, popřípadě informací o příjmu a případných dluzích.

Poté už je stačí vyčkat na potvrzovací SMS, popřípadě zaplatit verifikační poplatek. Peníze bývají u těchto půjček vyplaceny rychle, většinou do hodiny od schválení žádosti. Je tak možné získat bankovní i nebankovní rychlou půjčku ihned na účet.

Splácení půjček do 2 000 Kč

Půjčky do 2 000 Kč jsou poskytovány na kratší dobu, zpravidla ne delší než 30 dní. Splácí se jednorázově převodem na účet nebo složenkou. V případě, že klient není schopen zaslat částku v termínu, by měl neprodleně kontaktovat zákaznický servis příslušného poskytovatele a domluvit si odklad splátek.