Půjčka online bez potvrzení o příjmu

pujcky-ihned-bez-dokazovani-prijmu-2

Půjčku bez doložení příjmu poskytuje několik nebankovních společností. Skutečnost, že není nutné prokazovat příjem, je vykoupena vyšší úrokovou sazbou a vyššími poplatky. Co dalšího je pro půjčky bez doložení příjmů typické?

O půjčku bez doložení příjmu je třeba žádat u vybraných nebankovních institucí. Banky takový úvěr neposkytnou, jelikož v rámci vyhodnocování žádosti prověřují, zda je klient bonitní neboli úvěruschopný.

Půjčka bez doložení příjmů je neúčelová, tudíž ji lze využít na cokoliv, podobně jako úvěry označované jako rychlá půjčka před výplatou apod.

Je zřejmé, že prostřednictvím půjček bez doložení příjmů společnosti cílí na osoby nezaměstnané či s příliš nízkou výplatou, popřípadě na ty, kteří nemohou svůj příjem nijak doložit.

S půjčkami bez doložení příjmu se pojí riziko, že klient nebude schopen úvěr splácet. Toto riziko je vyvažováno velmi vysokou RPSN, která může dosahovat i statisíců procent. Vysoké RPSN mají také další úvěry, jako např. mikropůjčky, půjčky bez registru nebo půjčky na směnku ihned.

K vyřízení půjčky bez doložení příjmu mnohdy stačí jen občanský průkaz, proto je celý proces velmi rychlý a administrativně nenáročný.

Žádost o půjčku bez doložení příjmů

Žádost o expres půjčku bez doložení příjmu se podává online na webových stránkách příslušného poskytovatele. Vyplnění formuláře je velmi snadné a rychlé, jelikož není třeba dokládat žádnou speciální dokumentaci.

Po odeslání žádosti následují vyhodnocovací proces a poté výplata finančních prostředků. Obvykle lze mít peníze na účtě do hodiny od schválení žádosti.

Mezi podmínky pro získání půjčky bez doložení příjmu patří dva doklady totožnosti a plnoletost.