Poštovní spořitelna půjčka – kalkulačka

postovni-sporitelna-2

Půjčku od Poštovní spořitelny lze jednat ve výši až 800 000 Kč a využít ji na cokoliv. Jaké jsou další parametry této bankovní půjčky a co je potřeba k jejímu sjednání?

Půjčka Poštovní spořitelny představuje bezpečný bankovní úvěr, který lze sjednat během pár minut z pohodlí domova. Výše půjčky je 20 000 Kč až 800 000 Kč, doba splatnosti 1 rok až 8 let a úroková sazba již od 4,9 p.a.

Parametry půjčky od Poštovní spořitelny:

  • Výše úvěru: 20 000–800 000 Kč
  • Splatnost: 1 rok–8 let
  • Úroková sazba: od 4,9 p.a.
  • Možnost snížit/zvýšit splátky: ano
  • Poplatek za sjednání: ne
  • Poplatek za vedení: ne
  • Půjčka bez doložení příjmu: ne
  • Půjčka bez registru: ne

Půjčka se sjednává bez poplatku, zpoplatněno není ani vedení úvěru. Klienti mají v průběhu splácení možnost snížit, zvýšit nebo odložit měsíční splátky.

Součástí schvalovacího procesu je prověření bonity žadatele. Je proto nutné doložit výši a zdroj příjmu a nemít žádné půjčky po splatnosti.

Sjednání půjčky od Poštovní spořitelny

Neúčelový úvěr od Poštovní spořitelny je možné vyřídit online, po telefonu nebo osobně na pobočce.

Nejsnazší je sjednání online, které zabere pouhých 15 minut. Elektronicky probíhá dokonce i podpis smlouvy, proto je celý proces velmi rychlý a jednoduchý.

Půjčka od Poštovní spořitelny – kalkulačka

Nejdůležitějším parametrem půjčky je výše RPSN, kterou si lze orientačně spočítat v úvěrové kalkulačce Poštovní spořitelny. Do Kalkulačky stačí zadat požadovanou výši půjčky a dobu splácení a hned je možné vidět výši úrokové sazby a RPSN.

Kalkulačka k půjčce od Poštovní spořitelny je k dispozici na webových stránkách postovnisporitelna.cz.

Pojištění schopnosti splácet

Poštovní spořitelna klientům nabízí pojištění pro případ neschopnosti splácet svou půjčku. Toto pojištění přijde vhod při ztrátě zaměstnání, kdy klient nemusí splácet po dobu 1 roku, a také při úmrtí, kdy Poštovní spořitelna doplatí kompletně celý úvěr.