ČSOB půjčka a úvěr – na cokoliv, kalkulačka

csob

Banka ČSOB nabízí neúčelový úvěr ve výši až 800 000 Kč a další úvěrové produkty. Jaké mají parametry a jaké jsou podmínky pro jejich získání?

Československá obchodní banka svým klientům nabízí několik typů půjček, které se vzájemně liší podmínkami i parametry. Jedná se o:

  • ČSOB půjčku na cokoliv
  • ČSOB půjčku na bydlení
  • ČSOB půjčku na auto

ČSOB půjčka na cokoliv je dostupná ve výši od 20 000 Kč do 800 000 Kč. Splatnost je 1 rok až 8 let a úroková sazba začíná na 4,9 % p.a. Půjčku na cokoliv lze předčasně splatit zdarma.

ČSOB půjčku na bydlení je možné sjednat ve výši od 70 000 Kč do 1 000 000 Kč. Splatnost je 1 rok až 12 let, úroková sazba je od 4,0 % p.a. Jedná se o účelový úvěr na nový byt, dům nebo rekonstrukci, tedy klasický úvěr na bydlení. 20 % úvěru lze využít na cokoliv. Sjednává se bez zajištění.

Spotřebitelský úvěr na auto je nabízen na 2 roky až 7 let, přičemž jeho výše ani výše úrokové sazby nejsou uvedeny. Půjčku na auto je možné využít na nákup nového i ojetého automobilu, v ceně je povinné ručení a havarijní pojištění.

V nabídce je také konsolidace půjček online se sazbou od 4,5 % p.a. Díky konsolidaci lze sloučit bankovní i nebankovní půjčky, kreditní karty nebo kontokorenty do jednoho úvěru s lepšími podmínkami. Nechybí ani ČSOB studentský účet.

Podmínky pro poskytnutí půjčky ČSOB se u jednotlivých úvěrů liší, obecně je však nutné splnit následující:

  • věk min. 18 let
  • bezdlužnost
  • dostatečný příjem

U všech žadatelů dochází k důkladnému prověření bonity a nikoho pravděpodobně nepřekvapí, že ne každý na úvěry od ČSOB dosáhne. Totéž ostatně platí pro všechny bankovní půjčky.

Na webových stránkách ČSOB je k dispozici úvěrová kalkulačka, v níž si lze orientačně vypočítat konkrétní parametry půjčky.

ČSOB funguje také jako pojišťovna. K dispozici klienti mají ČSOB povinné ručení a ČSOB havarijní pojištění.