Hello Bank – půjčka – kalkulačka, předčasné splacení, kontakt

hello-bank-pujcka

Hello Bank, dříve známá pod názvem Cetelem, nabízí klasické bankovní produkty pro fyzické osoby. Mezi ty nejoblíbenější se bezpochyby řadí Hello půjčka. Jaké jsou její parametry, za jakých podmínek ji lze získat a k čemu slouží kalkulačka Hello půjčky?

Půjčka od Hello Bank je bankovním neúčelovým úvěrem, který je možné využít na cokoliv. Před jejím sjednáním se vyplatí využít úvěrovou kalkulačku Hello Bank, jíž lze najít na webu banky.

Hello půjčky se řadí mezi nejbezpečnější úvěry poskytované u nás. Vyznačují se rychlým a jednoduchým procesem sjednání, nízkými úroky a transparentními podmínkami. O jaké půjčky lze u Hello bank zažádat?

Hello bank nabízí tři druhy úvěrů – půjčku na cokoliv, půjčku na auto a konsolidaci půjček. Všechny je možné sjednat online, po telefonu nebo osobně v kamenné pobočce v Praze, Brně a Ostravě.

Půjčka na cokoliv od Hello Bank

Neúčelovou půjčku od Hello Bank je možné sjednat online, po telefonu i na pobočce. Je k dispozici ve výši od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč a splácet ji lze 6 až 84 měsíců.

Výhodou Hello půjčky je rychlost poskytnutí. Peníze lze mít na účtě již do 24 hodin od schválení a podpisu smlouvy. Jedná se proto o produkt vhodný pro ty, kteří potřebují peníze bez čekání.

Hello půjčka kalkulačka

V kalkulačce půjčky od Hello Bank si lze orientačně vypočítat výši měsíční splátky, úrokové sazby, RPSN a celkové splatné částky. Po provedení výpočtu v kalkulačce lze o půjčku rovnou zažádat online.

Hello půjčka na auto

Spotřebitelský úvěr na auto je rovněž nabízen s úrokem od 5,39 % p.a. Je vhodný pro každého, kdo si nechce sjednávat úvěr přímo u výrobce – do autosalonu lze dorazit rovnou s hotovostí. Výhodou je, že v Hello bank se automobilem neručí.

Hello bank konsolidace

Konsolidace úvěrů znamená sloučení několika úvěrů. Účelem je nabídnout klientovi výhodnější splátkové podmínky a tím i možnost ušetřit na úrocích. Sloučit lze jak klasické půjčky, tak kontokorenty a kreditní karty.

Konsolidace Hello bank je poskytována do výše 1 000 000 Kč. Klient si v rámci konsolidace může přizpůsobit délku splácení a snížit tak měsíční splátku. Rovněž je možné půjčit si peníze navíc.

K jednotlivým druhům Hello půjček je nabízeno pojištění schopnosti splácet, které je dostupné v různých variantách. Pojištění přijde vhod ve chvíli, kdy klient nemůže zaslat pravidelnou splátku z důvodu hospitalizace, ztráty zaměstnání nebo například dlouhodobé nemoci.