Půjčky od Hello bank – až 1 000 000 Kč na cokoliv

hello-bank-pujcka

Hello půjčky se řadí mezi nejbezpečnější úvěry poskytované u nás. Vyznačují se rychlým a jednoduchým procesem sjednání, nízkými úroky a transparentními podmínkami. O jaké půjčky lze u Hello bank zažádat?

Hello bank nabízí tři druhy úvěrů – půjčku na cokoliv, půjčku na auto a konsolidaci půjček. Všechny je možné sjednat online, po telefonu nebo osobně v kamenné pobočce v Praze, Brně a Ostravě.

Hello půjčka na cokoliv

Neúčelový úvěr Hello půjčka na cokoliv je dostupný ve výši od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč. Úrok začíná již na 5,39 % p.a. a splácet lze až 20 měsíců. Sjednání a vedení Hello půjčky na cokoliv je zdarma.

Finanční prostředky banka zasílá na účet klienta, mnohdy již během 24 hodin od schválení úvěru a podpisu smlouvy. Výhodou této půjčky je minimum papírování a jasné a jednoduché podmínky.

Hello půjčka na auto

Spotřebitelský úvěr na auto je rovněž nabízen s úrokem od 5,39 % p.a. Je vhodný pro každého, kdo si nechce sjednávat úvěr přímo u výrobce – do autosalonu lze dorazit rovnou s hotovostí. Výhodou je, že v Hello bank se automobilem neručí.

Hello bank konsolidace

Konsolidace úvěrů znamená sloučení několika úvěrů. Účelem je nabídnout klientovi výhodnější splátkové podmínky a tím i možnost ušetřit na úrocích. Sloučit lze jak klasické půjčky, tak kontokorenty a kreditní karty.

Konsolidace Hello bank je poskytována do výše 1 000 000 Kč. Klient si v rámci konsolidace může přizpůsobit délku splácení a snížit tak měsíční splátku. Rovněž je možné půjčit si peníze navíc.

K jednotlivým druhům Hello půjček je nabízeno pojištění schopnosti splácet, které je dostupné v různých variantách. Pojištění přijde vhod ve chvíli, kdy klient nemůže zaslat pravidelnou splátku z důvodu hospitalizace, ztráty zaměstnání nebo například dlouhodobé nemoci.